Vilkijos gimnazija vs Nidos vidurinė mokykla (84:59)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 25 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

"Vilkijos" gimnazija nepasigailėjo svečių iš pajūrio

2009 balandžio 25 d., Šeštadienis, 18:43 val., peržiūros: 5983

Šiandien (04-25) "Vilkijos " gimnazija savo aikštėje priėmė svečius iš pajūrio "Nidos" vidurinės mokyklos krepšininkus. Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė įnirtinga kova. Tačiau antroje rungtynių pusėje aikštėje vaizdas pasikeitė. "Vilkijos" moksleiviai pabėgo į priekį ir iškovojo gan nesunkią pergalę rezultatu 84:59 (23:16, 13:11, 19:12, 29:20).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo puikiu E.Vaičiūno ("Vilkijos" gimnazija) spurtu 5:0. Svečiams pirmajame ketvirtyje sekėsi sunkiai stabdyti šeimininkų snaiperius, kurie dažnai atakuodavo visiškai laisvi. Kėlinio viduryje šeimininkų persvara jau siekė 12 taškų. Paskutinėmis akimirkomis svečiams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą , o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 23:16.

Antrame ketvirtyje "Vilkijos" gimnazijos atstovai vis dažniau pradėjo klysti, o tuo pasinaudoję jų varžovai žaibiškai tirpdė persvarą. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė vos vienas taškas, bet nesugebėję išlaikyti tokio spartaus tempo iki kėlinio pabaigos "Nidos" vidurinės mokyklos žaidėjai per kelias minutes praleido 7 taškus be atsako ir prieš ilgąją pertrauką vėl turėjo 8 taškų deficitą 36:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai smeigė tritaškį ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą (39:27). Nenuleisdami rankų svečiai atstatė vienženklę persvarą , bet ir vėl per likusias kelias minutes pralaimėjo atkarpą 8:0, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 55:39.

Paskutinį ketvirtį ryžtingiau pradėjo svečių ekipa. Tačiau persvaros sumažinti nepavyko, o kėlinio viduryje ji pasiekė net 22 taškus. Per likusį laiką "Vilkijos" gimnazijos žaidėjai tiesiog užgulė varžovų krepšį. Suintensyvinę gynybą šeimininkai varžovų atakas dažnai nutraukdavo perimtais kamuoliais ir jas paversdavo greitomis sėkmingomis atakomis. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 84:59.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė, kad šiandien pergalė buvo pasiekta tik dėl gero pataikymo ir naudotos aikštės gynybos, kuri paralyžavo varžovų puolimą.

Po atkaklios kovos Vilkijos gimnazija nusileido svečiams iš Šiaulių (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 18:45 val.)Vilkijos gimnazija šventė pergalę (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 19:51 val.)Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antra iš eilės pergalė (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 19:50 val.)Šiaulių "J.Janonio gimanzija" iškovojo pergalę prieš "Vilkijos gimnaziją" (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 09:22 val.)Kupiškiečiai toliau sėkmingai rungtyniauja "Krepšinis.net" turnyre (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 09:19 val.)