Stakliškių vidurinė mokykla vs Birštono gimnazija (69:119)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 04 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Stakliškių vidurinė mokykla, Prienų 14, Stakliškės LT-59052

Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą

2009 balandžio 04 d., Šeštadienis, 22:08 val., peržiūros: 4511

Šiandien (04.04) Stakliškių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Krepšinis.net" turnyro ekipos Stakliškių vidurinė mokykla (šeimininkai) ir Birštono gimnazija (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje geriau žaidė svečiai iš Birštono kurie po truputi kraudami savo taškų kraitį, po antrojo kėlinio jau sukaupė 21 taško persvarą. Antroji rungtynių pusė buvo dar blogesnė aikštelės šeimininkams kuriems nepavyko tinkamai pasipriešinti savo varžovams ir dėl to svečiai tuo naudodamiesi skitumą vis didino ir didino, taigi rungtynes laimėjo Birštono gimnazija triuškinančiu rezultatu (69:119).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo (5:2) Stakliškių vidurinės mokyklos naudai, bet po truputi įsibėgėjo ir varžovų puolimas, kadangi laimėję atkarpą Birštono gimnazija persvėrė rezultatą. Einant kėliniui į pabaigą svečių ekipa pradėjo tolygiai didinti skirtumą ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo (13:26).

Antrasis ketvirtis prasidėjo lygia kova kuri neleido Birštono gimnazijai ir toliau didinti savo persvaros, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkų ginyboje vėl atsirado skylių ir tuo naudodamiesi varžovai dar labiau padidino savo persvarą kuri po trečiojo kėlinio jau siekė 21 tašką (33:54).

Trečiasis kėlinys klostėsi dar blogiau šeimininkų ekipai, jiems nesiskė dvitaškiai metimai (9/5 , kai varžovai atakavo 23/16), taip pat darė nemažai klaidų (7 prieš 3), taigi šis kėlinys įrodė, jog šiandien stipresni yra svečiai iš birštono. Po trečiojo kėlinio jie sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 41 (53:94).

Ketvritajame kėlinyje Stakliškių vidurinės mokyklos krepšininkai susikaupė ir nesileido būti visiškai sutriuškinti, taigi surengė spurtą (12:6), tačiau tai truko neilgai kadangi šeimininkai ir vėl atsipalaidavo ir neapsigynė nuo savo varžovų, o Birštono gimnazija ir toliau didino skirtumą kuris jau buvo perlipęs 40 taškų ribą ir po paskutiniojo kėlinio varžybas laimėjo Birštono gimnazija rezultatu (69:119).

Stakliškių vidurinėje mokykloje rezultatyviausi buvo Eigirdas Keblikas pelnęs 24 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, kiek mažiau rezultatyvus buvo Martynas Židanavičius pridėjęs 16 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Birštono gimnazijoje pastebimiausi buvo Artiomas Marchockis įmetęs 32 taškus ir perimęs 11 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, taip pat pastebimas buvo ir Mangirdas Knyšius pelnęs 24 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, kad jo komadai sekėsi geriau nei tikėjosi, patiko ir linksma rungtynių pabaiga, taip pat negailėjo pagyrimų Eigirdui Keblikui iš varžovų ekipos. Pralaimėjusiųjų treneris sakė, jog namų sienose jo vadovaujama ekipa gynesi nekaip.

Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:42 val.)Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:08 val.)Tik paskutiniosioms sekundėmis Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:36 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:26 val.)„Prienų Žiburio gimnazija“ nesunkiai įveikė varžovus iš Stakliškių (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:22 val.)"Birštono gimnazija" tik po pratęsimo palaužė "Prienų "Žiburio" gimnazija" (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Įtikinama Birštono gimnazijos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:00 val.)Karštas namų sienų palaikymas nepadėjo "Stakliškių vidurinei mokyklai" iškovoti antrosios pergalės iš eilės (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:16 val.)Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 18:34 val.)