Kauno Kalniečių vidurinė mokykla vs Kauno "Saulės" gimnazija (89:80)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Kalniečių vidurinė mokykla, Geležinio Vilko g. 28, Kaunas LT-49270

Kauno Kalniečių vidurinė mokykla iškovojo pirmąją pergalę

2009 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 16:18 val., peržiūros: 5462

Šiandien kovo 26 Kauno "Kalniečių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Krepšinis.net" turnyro komandos Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (šeimininkai) ir Kauno "Saulės" gimnazija (svečiai). Rungtynės kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, išsiveržę į priekį ir atkakliai žaisdami neleido savo varžovams per pirmąjį kėlinį pernelyg priartėti. Antrajame kėlinyje Kauno Kalniečių vidurinės mokyklos krepšininkai ir toliau puikiai žaidė puolime, taigi tai jiems leido dar šiek tiek atitrūkti nuo savo persekiotojų. Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko labai panašiai,dėl to po šio ketvirčio šeimininkams ir vėl pavyko truputi padidinti savo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai sustiprino savo gynybą ir laimėję ketvirtąjį kėlinį sušvelnino rezultatą iki 9 taškų,o rungtynes laimėjo Kauno Kalniečių vidurinė mokykla rezultatu (89:80).

Pirmosios rungtynių minutes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (5:1), bet po dviejų rezultatyvių atakų svečiai spurtavo (4:0) ir išlygino rezultatą. Praėjus kiek laiko šeimininkai ir vėl kiek atitrūko nuo varžovų, tačiau "Saulės" gimnazija taip greit nesugebėjo sumažinti išaugusio skirtumo ir iki pat kėlinio pabaigos abi komandos pradėjo demonstruoti atkaklų žaidimą, kuris nedavė vaisių nei vienai komandai. Taigi kėlinio pabaigoje priartėti ar nutolti nepavyko nei vienai komandai, o po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas (25:17).

Antrasis ketvirtis tekėjo ta pačia vaga kaip baigėsi ir pirmasis, komandų žaidimas bangavo, nei viena nesugebėjo primesti savojo žaidimo priešininkams, o rezultatas beveik nesikeitė. Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla antrajame kėlinyje taikliau metė dvitaškius metimus ( 8/5 kai priešininkai 11/4) , tačiau "Saulės" gimnazijos žaidėjai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (12 prieš 8), šie rodikliai leido komandoms žaisti apyligiai. Einant kėliniui į pabaigą svčiams jau buvo pavykę rezultatą sumažinti iki minimumo, bet šeimininkai laimėjo paskutinę atkarpą (11:2) ir padidino savo turimą persvarą iki 10 taškų (45:35).

Trečiajame kėlinyje geriau pradėjo žaisti Kauno "Kalniečių" vidurinės mokyklos krepšininkai kurie po truputi vis didino turimą persvarą kol ji išaugo iki 17 taškų, bet į tai suregavo svečiai ir sumažino savo atsilikimą iki 12 taškų spurtavę (5:0), taigi po trečiojo kėlinio rezultatas ir vėl nežymiai išaugo šeimininkų komandos naudai (65:53).

Paskutiniojo kėlinio pradžioje Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla dar labiau nutolo nuo savo persekiotojų jau skirtumą padidinę iki 17 taškų, bet varžovai taip pat nesnaudė ir po šio spurto jie sukaupę paskutiniąsias jėgas visą kėlinį kaip įmanydami stengėsi persverti rezultatą, bet tai jiems nesisekė taip kaip norėtų, kadangi pavyko sumažinti tik iki 8 taškų,o kėlinio pabaigoje šeiminikai padidino rezultatą iki 12 taškų, tačiau "Saulės" gimnazijos komandos kapitonas įmetė paskutinį tritaškį po kurio ir baigėsi rungtynės rezultatu (89:80).

Laimėjusiųjų komandoje rezultatyviausi buvo Aivaras Sneigys įmetęs 30 taškų, atkovojęs 13 kamuolių ir išpravokavęs 10 pražangų, bei atlikęs trigubą dublį, taip pat Eimantas Voveraitis pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Pralaimėjusiųjų gretose pastebimiausi buvo Antanas Gudžiūnas įmetęs 26 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, taip pat Antanas Skardžius pridėjęs 21 tašką ir atkovojęs 9 kamuolius.

Po rungtynių Kauno "Kalniečių" vidurinės mokyklos trenerė teigė, kad laimėjimą lėmė puikus komandos žaidimas puolime, o "Saulės" gimnazijos treneris sakė, jog "paleidom lentą, neturėjome protingo centro, bet gerai sužaidėme prungtynių pabaigą tai ir lėmė pralaimėjimą".

Po dramatiškos kovos "Kalniečių" vidurinė mokykla šventė sunkią pergalę (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 15:55 val.)"Milikonių vidurinė mokykla" įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Tik rungtynių pabaigoje Milikonių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 22 d., trečiadienis, 16:01 val.)„Dainava“ nesunkiai įveikė „Kalniečių“ vidurinę mokyklą (2009 kovo 24 d., antradienis, 17:03 val.)Eilinė sunki "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 15:17 val.)Po labai atkaklios kovos "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 01 d., trečiadienis, 15:08 val.)"Dainavos vidurinė mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Saulės gimnaziją" (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 16:32 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo "Milikonių vidurinė mokykla" (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 18:48 val.)Po nesunkios kovos pergalę šventė "Saulės" gimnazija (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 15:09 val.)