Žiežmarių vidurinė mokykla vs Prienų "Žiburio" gimnazija (63:79)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 04 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Žiežmarių vidurinė mokykla, Žaslių 21, Žiežmariai LT-56235

Prienų "Žiburio" gimnazija įveikė Žiežmarių vidurinę mokyklą

2009 balandžio 04 d., Šeštadienis, 21:03 val., peržiūros: 4041

Šiandien (04.04) Žiežmarių vidurinėje mokykloje įvyko kova tarp Žiežmarių vidurinės mokyklos (šeimininkai) ir Prienų "Žiburio" gimnazijos (svečiai). Pirmajame kėlinyje abi komandos rodė panašaus lygio krepšinį, kadangi po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Antrajame kėlinyje savo žaidimą primesti pavyko svečiams, kurie ir laimėjo šį kėlinį 9 taškais. Trečiasis kėlinys ir toliau klostėsi svečių komandos naudai ir jau po šio kėlinio rezultatas pakilo iki 16 taškų. Ketvirtasis kėlinys buvo apyligis, nes rezultatas nepakito, o Prienų "Žiburio" gimnazija laimėjo rungtynes (63:79).

Pirmosios minutės prasidėjo svečių spurtu (8:2), bet į tai varžovai taip pat atsakė spurtu (8:0) kuris jiems leido išsiveržti į priekį. Po šių banguotų atakų žaidimas aikštelėje išsilygino, tik vos geriau pasisekė svečių komadai kuri šią atkarpą laimėjo 3 taškais ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (20:20).

Antrojo ketvirčio pradžioje pirmają atkarpą laimėjo Prienų "Žiburio" gimnazija (5:2) ir išsiveržė į priekį, tačiau po šio spurto sekė kelios atakos, kai išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, bet kėlinio pabaigoje puikiai sužaidusi svečių komanda laimėjo šį kėlinį 9 taškais (32:41).

Trečiojo kėlinio pirmojoje pusėje žaidimas ir vėl išsilygino, taigi komandos nekeitė skirtumo. Kėliniui įpusėjus svečių komanda sustiprino savają gynybą ir per likusią kėlinio dalį savo varžovams leido įmesti tik dvitaškį, tuo tarpu pati Prienų "Žiburio" gimnazijos ekipa sumetė 9 taškus ir po trečiojo kėlinio turėtą skirtumą padidino iki 16 taškų (42:58).

Paskutiniajame ketvirtyje ekipų žaidimas pasikeitė nuo trečiojo pabaigos abiejų metimai dažnai pasiekdavo tikslą, tai pat buvo panašūs ir statistiniai rodikliai ir tai komandoms leido šį kėlinį pabaigti lygiosiomis, tačiau pergalę šventė Prienų "Žiburio" gimnazijos komanda rezultatu (63:79).

Žiežmarių vidurinės mokyklos gretose geriausiai pasirodė Laurynas Černiauskas pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 11 kamuoliu, bei atlikęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Edgaras Strašiūnskas pridėjęs 18 taškų, atkovojęs 12 kamuolių ir taip pat atlikęs dvigubą dublį.

Prienų "Žiburio" gimnazijos ekipoje išsiskyrė Deivydas Šabaras pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius, puikiai pasirodė ir Mantvydas Gečionis įmetęs 21 tašką ir atkovojęs 6 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, jog jis džiaugiasi svarbia pergale, taip pat pripažino, kad komandai ne į nauda vieno iš svarbiausių žaidėjo trauma ir pridūrė, kad ateityje stengsis žaisti dar geriau. Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad jo komanda šiandien buvo silpna ginyboje, taip pat pripažino, kad priešininkai buvo judresni.

Prienų "Žiburio" gimnazija po atkaklios kovos įveikė Birštono gimnaziją (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija nepasigailėjo svečių iš Kaišiadorių (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Prienų Žiburio gimnazija“ nesunkiai įveikė varžovus iš Stakliškių (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:22 val.)Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė (2009 kovo 31 d., antradienis, 18:07 val.)Lengva Prienų "Žiburio" gimnazijos pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 22:48 val.)Antroji Prienų "Žiburio" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:41 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla palaužė svečius iš Stakliškių (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 20:02 val.)Tik paskutiniosioms sekundėmis Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Po dramatiškos kovos Druskininkų "Ryto" gimnazija įveikė Prienų "Žiburio" gimnazijos auklėtinius ir pateko į ketvirtfinalį (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" antroje rungtynių pusėje palaužė kaišiadoriečius (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:01 val.)