Šiaulių J.Janonio gimnazija vs Vilkijos gimnazija (84:74)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 16:00 val. @ Šiaulių J.Janonio gimnazija, Tilžės 137, Šiauliai LT-76348

Šiaulių "J.Janonio gimanzija" iškovojo pergalę prieš "Vilkijos gimnaziją"

2009 balandžio 10 d., Penktadienis, 09:22 val., peržiūros: 4298

Šiandien Šiauliuose vietiniai "J.Janonio gimnazijos" auklėtiniai priėmė svečius iš Vilkijos gimnazijos bei po gana sunkios kovos juos nugalėjo 10-ties taškų skirtumu rezultatu 84:74. Šiauliečiams tai jau buvo 5-oji pergalė iš šešių žaistų rungtynių, tuo tarpu pralaimėjusiesiems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš 4-rių žaistų rungtynių.

Susitikimas prasidėjo galingu svečių spurtu 0:11, kuris parodė rimtą svečių nusiteikimą bei siekius iškovoti antrąją pergalę. Šiauliečiai blaškėsi po aikštelę nerasdami priešnuodžių prieš puikiai žaidusius varžovus, tačiau įpusėjus kėliniui po paimtos minutinės pertraukėlės šeimininkai sukruto ir po truputį mažino skirtumą. Vistik pirmas kėlinys pasibaigė rezultatu 16:25 Vilkijos naudai.

Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir šiauliečiai jau nebeleido taip lengvai dominuoti varzovams kaip pirmąjame kėlinuke. J.Janonio gimnazistams, pavyko perimti iniciatyvą ir persverti rezultatą savo komandos naudai. Komandos ilsėtis išejo rezultatui esant 45:41.

Po ilgosios pertraukos toliau vyko labai atkakli kova, žaidėjai negailėdami jėgų grūmėsi praktiškai dėl kiekvieno kamuolio, abiejų komandų puolėjai nevengė žaisti agresyviai bei veržtis po krepšiais, tuo išprovokuodami daug varžovų pražangų. Trečiasis kėlinukas baigėsi rezultatu 60:55 Šiaulių naudai.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl bandė perimti iniciatyvą į savo rankas tačiau jiems pritrūko jėgų ir iki rungytnių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms šiauliečiai atitrūko jau 10-ties taškų skirtumu ir taip įtvirtino savo sunkią pergalę rezultatu 84:74.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Oskaras Gelžinis (25 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 41 naudingumo balas), svečių ekipoje pasižymėjo Elvinas Vaičiūnas (25 taškai) ir Ernestas Vaičikauskas (23 taškai).

Pralaimėjusios komandos treneris teigė, kad iki pergalės pritrūko labai nedaug, tiesiog trūko po krepšiais ūgio, bei neapsigynėme nuo varžovų taiklių metimų. Strategas taip pat paminėjo, kad puikai savo darbą atliko teisėjai.

Šiaulių "J. Janonio gimnazija" užtikrintai iškovojo trečiąją vietą "Krepšinis.net 12kl" turnyre (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 17:40 val.)Šiaulių "J.Janonio gimnazija" po lengvos kovos pateko į Krepšinis.net turnyro pusfinalį (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 15:09 val.)Ketvirtajame kėlinyje pasipylę tritaškiai, leido Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" išsaugoti šansą pateikti į finalą (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:16 val.)Po atkaklios kovos Vilkijos gimnazija nusileido svečiams iš Šiaulių (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 18:45 val.)Ketvirtojo kėlinio tritaškių šou padėjo Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" patekti į ketvirtfinalį (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:29 val.)Vilkijos gimnazija šventė pergalę (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Vilkijos" gimnazija nepasigailėjo svečių iš pajūrio (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 18:43 val.)Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antra iš eilės pergalė (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 19:50 val.)Kupiškio "L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija" - "Krepšinis.net"12 klasių finale (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)Kupiškiečiai toliau sėkmingai rungtyniauja "Krepšinis.net" turnyre (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 09:19 val.)