PASVALIO P.VILEIŠIO GIMNAZIJA SK "CLARUS" vs UTENOS "SAULĖS" GIMNAZIJA (100:60)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 15 d., Ketvirtadienis, 15:00 val. @ P. Vileišio gimnazijos sporto salė, P. Vileišio g. 7, Pasvalys

Eilinė pasvaliečių pergalė

2010 balandžio 15 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 3381
Pasvalyje paskutiniąsias Aukštaitijos pogrupio rungtynes P.Vileišio gimnazijos SK „Clarus“ komanda žaidė su Utenos „Saulės“ gimnazijos krepšininkais. Šis susitikimas jau nieko negalėjo pakeisti komandų rikiuotėje, todėl vyko ramiai, be didesnių pastangų ir aktyvios gynybos.

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir vis didino persvarą. Pirmas kėlinys buvo laimėtas rezultatu 23:12. Antrojo kėlinio trečią minutę po dviejų iš eilės pasvaliečio J.Sturio tolimų metimų skirtumas padidėjo iki 30 taškų. Uteniškiai nenorėjo susitaikyti su tokia rungtynių eiga ir savo lyderių T.Kazicko bei D.Pamakščio pastangomis neleido dar labiau didinti skirtumą. Prie abiejų lyderių šį kartą gerai pritapo ir P.Baltaduonis. Minėtas trejetas neleido pasvaliečiams toliau „auginti“ skirtumą.

Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai vyko apylygėje kovoje, o rungtynių pabaigą vainikavo K. Domkaus tolimi metimai ir uteniškio D.Pamakščio dėjimas į krepšį. Klaidų nestokojęs ir akiai nelabai malonus susitikimas baigėsi P.Vileišio SK „Clarus“ gimnazistų pergale rezultatu 100:60.
Eilinė triuškinanti Pasvaliečių pergalė (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 23:58 val.)Pasvalys nugalėjo Kupiškį (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 13:45 val.)Pasvaliečiai tvirtai įžengė į "Krepšinis.net" pusfinalį (2010 gegužės 07 d., penktadienis, 10:57 val.)Pasvalyje susitiko "Krepšinis.net" debiutantės (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)"Krepšinis.net" bronzos medalius iškovojo Pasvalio P.Vileišio gimnazija - SK "Clarus" (2010 gegužės 29 d., šeštadienis, 14:13 val.)Obelių gimnazija namuose nusileido Utenos "Saulės" gimanzijai (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:52 val.)Pasvalyje susitiko Aukštaitijos pogrupio lyderiai ir kaimynai iš Kupiškio (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla KKL "Krepšinis.net" turnyro"Iššūkio" taurės pusfinalyje (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)Startavo "Krepšinis.net" Aukštaitijos pogrupis (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 13:16 val.)