ŽIEŽMARIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs ELEKTRĖNŲ "VERSMĖS" GIMNAZIJA (80:61)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 06 d., Antradienis, 17:30 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją

2010 balandžio 06 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 4850
Antradienio vakarą Žiežmarių vidurinė mokykla bei Elektrėnų "Versmės" gimnazija antrą kartą išbandė savo jėgas. Kaip ir pirmojoje tarpusavio akistatoje, taip ir šį kartą, Žiežmarių moksleiviai buvo pranašesni. Jie savo varžovus įveikė 19-os taškų skirtumu (80:61).

Rungtynes dviem taikliais dvitaškiais pradėjo Mantas Jankūnas, o į jo taškus "Versmės" gimnazistai atsakė 6-iais taškais (4:6). Tačiau šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jie laimėjo atkarpą 9:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai (13:6). Karolis Jovaiša taikliu tritaškiu metimu sumažino savo komandos atsilikimą iki 4 taškų (13:9). Vis tik, šeimininkai ir vėl sugebėjo kiek labiau pabėgti (19:12). Kėliniui baigiantis, kaip ir viso sezono metu Mantas Mizaras ėmėsi reikalus puolime spręsti vienas. Jis baigiantis ketvirčiui pelnė 5 taškus iš eilės bei sumažino savo komandos deficitą iki 2-jų taškų (19:17).

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem taikliais Luko Valeikos dvitaškiais (19:21). Tačiau Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai turėjo puikią progą pasitreniruoti nuo baudų metimo linijos. Net keturios iš penkių jų atakų baigėsi dviem metimais į varžovų krepšį. Būtent baudų dėka jie sugebėjo vėl persverti rezultatą savo naudai (26:21). Karolis Jovaiša pelnė keturis taškus iš eilės ir šeimininkų persvara vėl minimali (26:25). Kėliniui baigiantis iniciatyvos ėmėsi Deividas Šumskas. Žaidėjas pelnė savo komandai 7 taškus iš eilės, taip padidindamas savo komandos persvarą (33:27). Tačiau Elektrėniškiai vėl sugebėjo varžovų persvarą aptirbdyti iki minimumo (33:32), o kėlinys baigėsi Karoliui Pūrui ir Karoliui Jovaišai apsikeitus taikliais dvitaškiais metimais (35:34).

Trečiojė kėlinio pradžioje svečiai iš Elektrėnų po ilgesnės pertraukos vėl išsiveržė į priekį, kai 5 taškus iš eilės pelnė Karolis Jovaiša (37:39). Vis tik, Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai Manto Jankūno ir Deivido Šumsko vedini spurtavo 10:0 bei susigrąžino sau persvarą (47:39). Tačiau "Versmės" gimnazistai nepuolė į paniką. Jie ramiai ir neskubedami vėl sugebėjo priartėti prie savo varžovų (51:47). Šeimininkų atsakas buvo dar viena sėkminga atkarpa 8:2, o skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo aukštyn (60:49). Kėliniui baigiantis svečiai savo atsilikimą sugebėjo sumažinti keturiais taškais (60:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžia ir vėl sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Jie prie savo turimų taškų pridėjo dar 8, o varžovai atsakė tik dviem (68:55). Mantas Mizaras pelnęs savo komandai keturis taškus iš eilės, vėl sumažino svečių deficitą iki vienženklio (68:59). Tačiau tada pradėjo kaip reikiant retėti Elektrėnų "Versmės" gimnazijos gretos. Aktyvi gynyba pradėjo reikalauti "aukų". Aikštę dėl penkių asmeninių pražangų buvo priversti palikti vienas po kito: Lukas Valeika, Mantas Mizaras, Ignas Miškinis, Mantas Staliulionis. Likę be savo komandos lyderių elektrėniškiai pradėjo blaškytis aikštėje. Tuo netruko pasinaudoti šeimininkai. Jie pelnė 10 taškų be atsako ir atitolo solidžiu skirtumu (78:59). Galiausiai taškų "badas" Elektrėnų "Versmės" gimnazijos komandoje baigėsi kai du taškus "išvargo" Robertas Kerdokas (78:61). Per likusį laiką Mantas Bielskis dar spėjo realizuoti dvi baudas bei įtvirtinti savo komandos persvarą rezultatu (80:61).

Po susitikimo kalbintas vienas Elektrėnų "Versmės" gimnazijos lyderių Mantas Mizaras, į klausimą, kas atsitiko jam, kad jis nebuvo toks ryškus lyderis, kokį jį yra įpratę matyti komandos draugai ir apskritai, kodėl buvo patirtas toks skaudus pralaimėjimas, žaidėjas atsakė: "Teisėjai šiandien neleido kieto žaidimo, todėl gavome labai daug pražangų. Gal kiek iš vėžių išmušė ilgesnė pertrauka. Mes nesitikėjome tokio skaudaus pralaimėjimo. Daug žaidėjų susirinko po penkias pražangas, tačiau nieko – komanda stengsis atsitiesti kitose rungtynėse. Varžovai pasirodė neblogai, turi keletą gerų derinių, tiesiog nesusitvarkėme su jais gynyboje".

Žiežmarių vidurinės mokyklos treneris Rimas Levulis, po rungtynių kalbėjo: "Pergalė sakyciau buvo nelabai graži, žaidimas nebuvo gražus, skirtumas išryškėjo irgi tik ketvirtame kėlinyje, tačiau pergalė yra pergalė. Šios pergalės mums labai reikėjo, nes prieš tai buvo du pralaimėjimai, todėl reikėjo reabilituotis. Tai mums ir pavyko. Žaisime toliau. Kaip jau minėjau anksčiau, pirmieji trys kėliniai buvo ganėtinai lygūs, o vėliau išryškėjo gal mūsų ilgesnis žaidėjų suolelis".

Žiežmarių vidurinės mokyklos gretose išsiskyrė: Mantas Jankūnas 34 taškai (5 rez. perd), Deividas Šumskas 20 taškų (12 perimtų kam)Mantas Bielskis 15 taškų

Elektrėnų "Versmės" gimnazijos komandoje sėkmingiausiai žaidė: Karolis Jovaiša 20 taškų (8 atk. kam), Mantas Mizaras 19 taškų (11 atk. kam), Lukas Valeika 13 taškų (14 atk. kam)

Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Elektrėnų "Versmės" gimnazija debiutavo pralaimėjimu (2010 kovo 19 d., penktadienis, 09:13 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija iškovojo įspūdingą pergalę (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 19:11 val.)Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Kaišiadorių „A.Brazausko“komanda sugebėjo nugalėti Žiežmarių vidurinės mokyklos komandą. (2010 kovo 30 d., antradienis, 23:45 val.)