RIEŠĖS GIMNAZIJA vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA (71:68)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 01 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Riešės gimnazijos sporto salė, Beržų g. 2a, LT - 14266, Riešė, Vilniaus r.

Riešės gimnazija nugalėjo svečius iš Kaišiadorių

2010 balandžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:43 val., peržiūros: 4409
Šiandien per melagių dieną Riešės gimanzija priėmė svečius iš Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos ir po gana atkaklios kovos nugalėjo kaišiadoriškius trijų taškų skirtumu rezultatu 71:68.

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo svečiams, jie po gana padriko šeimininkų žaidimo ir daugelio padarytų klaidų išsiveržė į priekį ir susikrovė 14-kos taškų persvarą. Riešės gimanzijos krepšininkai niekaip nesusitvarkė su startiniu jauduliu ir toliau blaškėsi po aikštelę.

Viskas kardinaliai pasikeitė po didžiosios pertraukos. Šeimininkai po truputį sumažino atsilikimą ir vėliau persvėrė rezultatą savo komandos naudai bei iškovojo labai sunkią pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė G.Juozapavičius pelnęs 22 taškus bei P.Tubis surinkęs dvigubą dublį 11taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiesiems J.Butėnas įmetė 25 taškus, o J.Grigaliūnas atliko dvigubą dublį (10 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių).

Po rungtynių rezultatyviausiai Riešės gimnazijos gretose rungtyniavęs Gediminas Juozapavičius kalbėjo : Blogai pradėjom rungtynes, pirmame kėlinyje padarėme daug vaikiškų klaidų, sunkiai sekėsi pulti varžovų krepšį, todėl jie susikrovė 14 taškų pranašumą. Po didžiosios pertraukos sukaupėm jėgas, pradėjome aktyviau gintis ir pavyko išlyginti rezultatą, o ketvirtąjame kėlinyje pataikėme svarbius metimus. Pasiekėme svarbią pergalę, bet šiandien nežaidėme gerai, tikrai galime rungtyniauti geriau.

Pakalbintas Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos treneris Tomas Ušinskas sakė :
Rungtynių pradžioje žaidėme geriau, privertėm varžovus klysti, patys sėkmingai užbaigdavome atakas. Po dviejų kėlinių mūsų žaidėjai gal jau patikėjo pergale, todėl trečiąjį kėlinį sužaidėme labai blogai, atrodėm sutrikę tiek puolime tiek gynyboje. Varžovai tuo pasinaudojo ir geriau sužaidė rungtynių pabaigą.
"Pietryčių" pogrupyje Riešės gimnazija nugalėjo Elektrėnų moksleivius (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija iškovojo įspūdingą pergalę (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 19:11 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)"Krepšinis.net" turnyro "Iššūkio" taurės bronzinė komanda - Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 23:45 val.)"Šiaulių J.Janonio gimnazija" galingu žingsniu žengė į "Krepšinis.net" 10-12 klasių "Iššūkio" taurės finalą (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 19:34 val.)„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Sėkmingai sužaidusi 4-ąjį kėlinuką pergalę šventė Riešės gimnazija (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 16:11 val.)