KUPIŠKIO L.STUOKOS-GUCEVIČIAUS GIMNAZIJA vs PASVALIO P.VILEIŠIO GIMNAZIJA SK "CLARUS" (74:78)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 17 d., Trečiadienis, 17:00 val. @ Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salė, Vytauto g. 21, LT 40115, Kupiškis

Pasvalys nugalėjo Kupiškį

2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 13:45 val., peržiūros: 5798

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija namuose priėme svečius iš Pasvalio P.Vileišio gimnazijos krepšinio rinktinę. Šeimininkai pasielgė labai svetingai ir leido svečiams išsivežti pergalę 4-rių taškų skirtumu rezultatu 74:78.

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo pernai metų "Krepšinis.net" turnyro vicečempionams. Jie po keletos sėkmingų atakų atidarė taškų kraitį ir išsiveržė į priekį, tačiau svečiai po tokio šalot dušo atsigavo ir daugiausiai priekinės linijos pastangomis pavijo savo varžovus bei persvėrė rezultatą į savo pusę laimėdami pirmąjį kėlinuką 6-ių taškų skirtumu.

Antrame kėlinuke vyko apyligė kova tačiau pasvaliečiai dar labiai padidino savo pranašumą ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 31:40.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai žūtbūt stengėsi atsikovoti prarastas pozicijas ir šiek tiek sumažino varžovų pranašumą, tačiau paskutiniame kėlinuke taip ir nepavyko nieko ženkliai pakeisti. Pergalę rezultatu 74:78 šventė Pasvalio P.Vileišio gimnazija, kurie savo puikiu žaidimu pareiškė pretenzijas į Aukštaitijos pogrupio aukščiausias pozicijas.

Nugalėtojų gretose puikiai sužaidė aukštaūgis M.Anisimovas pasiekęs dvigubą dublį (22 taškai, 15 atk. k.), Dovydas Valantonis įmetė 19 taškų, Rimas Breimeris 18 taškų, Danius Vaičys atkovojo 11 kamuolių.

Pralaimėjusiems Klaidas Miciūnas pelnė 25 taškus, Justinas Mikšys 19 taškų, Lukas Augustinas pasiekė dvigubą dublį (10 taškų ir 13 atkovotų kamuolių), taip pat verta paminėti Irmanto Baltušio indėlį, jis atliko net 8 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių pasvaliečiai džiaugėsi pasiekta pergalė bei tikisi namuose taip pat nugalėti varžovus. Tuo tarpu Kupiškio komandos vadovė apgailestavo kad nepavyko atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą šiame sezone "Karūnos" čempionate. Kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį trenerė paminėjo silpnai sužaidusią jos komandos priekinę liniją, bei sąlyginai nesėkmingą ekipos lyderio Klaido Miciūno pasirodymą, kuris prametė daugelį metimų, kurios paprastai dažniausiai pataikydavo. Taip pat niekaip nepavyko sustabdyti pasvaliečių "milžino" Mindaugo Anisimovo.

Eilinė pasvaliečių pergalė (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Pasvalyje susitiko "Krepšinis.net" debiutantės (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Pasvalyje susitiko Aukštaitijos pogrupio lyderiai ir kaimynai iš Kupiškio (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Eilinė triuškinanti Pasvaliečių pergalė (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 23:58 val.)Pasvaliečiai tvirtai įžengė į "Krepšinis.net" pusfinalį (2010 gegužės 07 d., penktadienis, 10:57 val.)Pirmoji Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus pergalė išvykoje Obeliuose (2010 kovo 19 d., penktadienis, 23:09 val.)Stakliškių vidurinei mokyklai sezonas baigtas - Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus" gimnazija keliauja į ketvirtfinalį (2010 balandžio 26 d., pirmadienis, 19:50 val.)"Krepšinis.net" bronzos medalius iškovojo Pasvalio P.Vileišio gimnazija - SK "Clarus" (2010 gegužės 29 d., šeštadienis, 14:13 val.)Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija sutriuškino Obelių gimanziją (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 16:00 val.)