BEST 4 YOU NN & KMU IT vs BANGOS ENERGETIKA - DIREMTA & STP (51:100)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 19 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Bangos Energetika - Diremta & STP" įsirašė sau lengvą pergalę

2010 lapkričio 19 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 6604

Penktadienį (11.19) Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės "Top Sport" taurei laimėti. "Best 4 You NN & KMU IT" (šeimininkai) ir "Bangos Energetika – Diremta & STP" (svečiai). Pirmosios minutės puikiai prasidėjo svečiams, kurie po šio kėlinio sugebėjo nutolti dviženkliu skirtumu. Antrasis ketvirtis klostėsi panašiai svečiai ir toliau žaibišku greičių bėgo nuo varžovų. Trečiajame ketvirtyje truputi geriau sužaidė šeimininkai, tačiau vistiek atsiliko dar 11 taškų. Paskutinysis kėlinys buvo pats geriausias "Best 4 You NN & KMU IT" ekipai ir ši pelnė tiek pat taškų kaip ir svečiai, tačiau tai nugalėtojo nenulėmė ir pergalę šventė "Bangos Energetika – Diremta & STP" rezultatu (51:100).

Pirmosios minutės prasidėjo svečių spurtu, kuris tęsėsi apie pusę kėlinio (19:2), taip šiems pavyko išsiveržti į priekį solidžiu skirtumu, tačiau kuo toliau, tuo labiau skirtumas didėjo ir kėlinio gale "Bangos Energetika – Diremta & STP" ekipos persvara siekė 23 taškus (8:31).

Antrasis kėlinys tekėjo panšia vaga, šeimininkai niekaip nesugebėjo atrasti prišnuodžio puikiam svečių puolimu, kuris veikė nepriekaištingai, tačiau šį kartą svečiai pabėgo 15 taškų į priekį (20:58).

Trečiasis kėlinukas pasižymėjo panašiu scenarijum, "Best 4 You NN & KMU IT" po truputi rado savo žaidimą, tačiau tai užtruko labai ilgai, tai lėmė, jog šiame kėlinyje šeimininkai buvo truputi stipresni ir pralaimėjo 11 taškų skirtumu (81:32).

Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė, šeimininkai žaidė geresniu tempu, geriau pataikė į krepšinį, bei sėkmingiau naudojo ginybą, o ekipos sužaidė šį kėlinį lygiosiomis, tačiau pabaigoje šeimininkai užsibrėžė tikslą neleisti varžovams įmesti 100 taškų ir paskutiniąją sekunde Marius Neščiokas įmetė metimą, taip vainikavęs "Bangos Energetika – Diremta & STP" pergalę (51:100).

"Bangos Energetika – Diremta & STP" ekipoje rezultatyviausi buvo Renatas Issak pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius, jam puikiai talkino Marius Neščiokas pridėjęs 13 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

"Best 4 You NN & KMU IT" gretose pasižymėjo Evaldas Gelažauskas įmetęs 13 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius, bei Tomas Lincevičius pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Rungtynės buvo planuotos, planuotas pralošimas, komanda nemūsų lygio, o labiausiai gaila, kad 100 taškų praleidom". tuo tarpu nugalėtojų vadovas kalbėjo: "Ka čia kalbėti, varžovai buvo nenusiteikę iš pat pradžių, ar jie išsigandę buvo ar kas, viskas ėjosi kaip planavom, derinukus panaudojom, praktiškai visi pavyko, o apsiginti tai sunkiai išėjo nes varžovai gerai pataikė, bet šiaip mes stipresni, bet ir varžovai malačiai".

"Bangos Energetika - Diremta & STP" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:29 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" išplėšė pergalę iš varžovų rankų (2010 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2011 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" palaužė "Kauno Švaros" pasipriešinimą (2010 spalio 26 d., antradienis, 22:16 val.)"Kauno Energija" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:33 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" namuose neatsilaikė prieš "Kauno grūdus & SRG" (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" be didesnių problemų susitvarkė su "Vaidotėnu" (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Po atkaklios kovos "Bangos energetika - Diremta & STP" įveikė "Kamestą - KK/PDDF" (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" su kaupu atsirevanšavo "Celsis" ekipai ir žengė į kitą etapą (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" be didesnio vargo parklupdė "Elektromontuotojas" ekipą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 20:28 val.)