KK SNAIPERIAI vs COLTS (68:46)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Lengva "KK Snaiperių" pergalė

2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 17:44 val., peržiūros: 5587
J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos I "Iššūkio" taurės pogrupio varžybos, kuriose susitiko "KK Snaiperių" (šeimininkai) ir "Colts" (svečiai) komandos. Atkakli ir apylygė kova vyko du kėlinius, o vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai ir iškovojo gana lengvą pergalę rezultatu 68:46 (13:15; 18:13; 22:6; 15:12).

Nors ginčo kamuolį atkovojo "KK Snaiperiai", tačiau pirmuosius 4-is taškus šiose rungtynėse pelnė "Colts" krepšininkai. Visgi neilgai trukus šeimininkai susitvarkė su startiniu jauduliu, spurtavo 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (9:5). Visgi antroje kėlinio pusėje vėl aktyvesni buvo svečiai, kurie daugiausiai baudų metimais susigrąžino pranašumą ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių pirmavo rezultatu 15:13.

Antrojo kėlinio pradžioje "Colts" žaidėjams pavyko padidinti savo pranašumą iki 5-ų taškų (23:18), tačiau po to jie "krito į duobę" – "KK Snaiperiai" laimėjo atkarpą 10:0 ir dar kartą pasikeitė pirmaujanti ekipa (28:23). Nors vėliau žaidimas išsilygino, tačiau prieš didžiąją pertrauką 3-ų taškų pranašumu jau pirmavo šeimininkai (31:28).

Trečiajame kėlinyje kurį laiką "Colts" krepšininkai dar laikėsi (32:37), tačiau vėliau jų žaidimas visiškai pakriko, o tuo puikiai naudojosi "KK Snaiperiai" – per likusį ketvirčio laiką jie pelnė 16-a taškų, kai tuo tarpu varžovams leido jų pelnyti vos 2-u, ir prieš paskutinį kėlinį pirmavo gana solidžiu 19-os taškų pranašumu (53:34).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų dar labiau šoktelėjo (61:36) ir rungtynių baigtis galutinai buvo nulemta. Vėlesni įvykiai aikštelėje nieko kardinaliai nepakeitė, o paskutinis teisėjų švilpukas skelbė užtikrintą "KK Snaiperių" pergalę rezultatu 68:46.

Nugalėtojus į pergalę vedė 23-is taškus pelnęs L.Žukauskas ir po 12-a taškų įmetę O.Sarpalius bei J.Sarapas.

"Colts" komandoje pastebimiausi buvo G.Zareckas (15 taškų, 10 atk. kam.), T.Vaitkevičius (14 taškų) ir E.Grėbliūnas (10 taškų).

Pakalbintas "KK Snaiperių" komandos treneris L.Gudaitis sakė, kad komanda ruošėsi II-am turui ir bandė atlikti tai, ko nepavyko I-jame ture, nors ir šių varžybų pirmoje pusėje ne viską pavyko išpildyti. Visgi šiandien žaidėjai buvo gerai nusiteikę kovai, o tas nusiteikimas buvo svarbesnis nei deriniai ir jis padėjo pasiekti pergalę.

"KK Snaiperiai" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 18:00 val.)"KK Snaiperriai" iškovojo nelengvą pergalę (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 17:57 val.)Užtikrinta "ISM" pergalė (2009 gruodžio 19 d., šeštadienis, 19:54 val.)Triuškinanti "Baltvesos" pergalė (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 17:38 val.)Aido Makūno šou ir "Kaunas" pergalė (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 23:43 val.)"KK Snaiperiai" po įnirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:12 val.)"KK Snaiperiai" iškovojo įspūdingą pergalę prieš "SK Dainavą" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 18:02 val.)"SK Dainava" namuose nugalėjo "KK Snaiperiai" komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 21:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "KK Snaiperiai" ekipa (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 19:22 val.)"Grizliai" važybų pabaigoje palaužė "KK Snaiperiai" komandą (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 17:47 val.)