SK DAINAVA vs KK SNAIPERIAI (78:67)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 16 d., Antradienis, 19:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

"SK Dainava" namuose nugalėjo "KK Snaiperiai" komandą ir pateko į ketvirtfinalį

2010 kovo 16 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 4876
Antradienį, Kovo 16 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Iššūkio“ taurės atkrintamųjų varžybų rungtynės. Jose aikštės šeimininkai „SK Dainava“ priemė svečius „KK Snaiperiai“. Pirmos šių komandų varžybos baigėsi „KK Snaiperiai“ pergale rezultatu 101:99. Šios komandos buvo susikovusios ir pirmame ture. O abi varžybas laimėjo „SK Dainava“. Rungtynes geriau pradėjo „KK Snaiperiai“kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:8. Vėliau spurtavo „SK Dainava“, o pirmą ketvirtį laimėjo rezultatu 22:16. Antrame kėlinyje „SK Dainava“ padidino persvarą dar keturiais taškais (40:30). Trečio kėlinio pirmą pusę puikiai žaidė šeimininkai, po kurių spurto 11:0 rezultatas tapo 51:30. Vėliau atsigavo „KK Snaiperiai“, kurie pelnė 15 taškų be atsako bei sumažino varžovų pranašumą iki šešių taškų (51:45). Ketvirto kėlinio pradžioje „SK Dainava“ persvarą padidino iki 11 taškų (56:45) ir ją išlaikė iki varžybų pabaigos. Į ketvirtfinalį pateko „SK Dainava“, laimėjusi rungtynes rezultatu 78:67.

Rungtynių pradžioje vyko lygi kova. Sužaidus dvi minutes, po taiklaus D. Stankaičio („SK Dainava“) tritaškio rezultatu 5:2 pirmavo šeimininkai. Po šio metimo įsižaidė „KK Snaiperiai“ ir per minutę pelnė šešis taškus (5:8). Sužaidus penkias su puse minutės jau 13:8 pirmavo „SK Dainava“, po aštuonių taškų be atsako. Dar kelias minutes šeimininkam pavyko išsaugoti persvarą (19:14), o ir per likusias dvi minutes rezultatas pasikeitė nedaug (22:16). Šiame kėlinyje „SK Dainava“ prasižengė tik vieną kartą, o „KK Snaiperiai“ iš 16 komandos pelnytų taškų 14 pelnė dvitaškiais metimais.

Antro ketvirčio pradžioje pirmi taškus pelnė „SK Dainava“ krepšininkai (24:16). Netrukus į ju taiklų metimą atsakė ir „KK Snaiperiai“ (24:18). Sužaidus tris minutes rezultatu 26:20 pirmavo šeimininkai. M.Genys („SK Dainava“) taikliu dvitaškiu padidino šeimininkų pranašumą iki aštuonių taškų, o netrukus A.Lapinskas („SK Dainava“) dvitaškiu metimu pavertė šeimininkų persvarą į dviženklę (31:20). Du taiklūs M. Kolčekovo („SK Snaiperiai“) dvitaškiai šiek tiek sumažino šeimininkų pranašumą (31:24). Komandos jau buvo sužaidusios puse antro kėlinuko. Aikštėje ir toliau vyko atkakli kova. „SK Dainava“ komandai pergalė buvo reikalinga bent trijų taškų skirtumu. Šeimininkam pavyko išlaikyti dešimties taškų pranašumą sužaidus pirmą varžybų pusę.

Trečią kėlinį galima suskirstyti į dvi talis: kai taškus pelnė „SK Dainava“ ir kai taškus pelnė „KK Snaiperiai“. Per pirmas dvi kėlinio minutes šeimininkai sugebėjo pelnyti net devynis taškus be atsako, o persvara tapo triuškinanti (49:30). Trečia ir ketvirta kėlinio minutės vyko nerezultatyviai. Per jas tik M.Genys („SK Dainava“) pelnė taškus (51:30). Sužaidus keturias minutes kėlinyje pirmus taškus pelnė „KK Snaiperiai“ (51:30). Iki ketvirčio pabaigos šeimininkai taškų pelnyti nesugebėjo, o įsibėgėję svečiai pelnė iš viso 15 taškų bei sumažino šeimininkų pranašumą iki šešių taškų (51:45).

Visgi šiose varžybose buvo lemiamas ketvirtas kėlinukas. Pergalę jame ir kelialapį į ketvirtfinalį „SK Dainavos“ komandai iškovojo D.Stankaitis, ketvirtame kėlinyje vienintelis pelnęs taškus „SK Dainava“ komandai. Jis per 10 ketvirto kėlinio minučių pelnė 27 taškus, prametęs tik vieną tritaškį, vieną dvitaškį ir du baudos metimus. Taip pat jam pavyko išprovokuoti net penkias varžovų pražangas šiame ketvirtyje. Prasidėjus ketvirtam kėliniui dviejų minučių atkarpą rezultatu 5:0 laimėjo šeimininkai bei įgijo 11 taškų pranašumą (56:45). Sužaidus puse ketvirčio komandas vis dar skyrė 11 taškų (64:53). „SK Dainava“ antroje kėlinio pusėje neleido varžovam sumažinti persvaros iki mažiau nei septynių taškų. Rungtynes laimėjo ir į ketvirtfinalį pateko „SK Dainava“ (78:67)

Po rungtynių „KK Snaiperiai“ treneris sakė: „Pirmose varžybose pavyko atžaisti 20 taškų varžovų pranašumą, tai buvo pakylėta nuotaika. Prieš šitas varžybas ėjom tikrai tik nugalėti. Ir kadangi tokios lemiamos, kai nėra jau toliau galimybių tęst varžybų, tai skaudžiausias pralaimėjimas“. Paklaustas ko pritrūko šiandien, treneris atsakė: „Ne mūsų salė, lankai kitokie. Nekrito šiandien... Aišku tai nėra koks pasiteisinimas, kad galime kaltint lankus ar dar kažką. Nepataikėm metimų iš tolimų distancijų, kaip krito pirmose. Gynyba kaip visada taip pat nežibėjo.“

„SK Dainava“: D.Stankaitis 43 (14/18 dvitaškių, 13 atk. kam., 11 išpr. praž., 59 naudingumo balai), M.Genys 16, A.Lapinskas 13
„KK Snaiperiai“: L.Žukauskas 24, J.Sarapas 14, T.Daujotas 13
"SK Dainava" nugalėjo "Robotukų armiją" ir žengia į "C" lygos "Iššukio" taurės pusfinalį (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Grizliai" važybų pabaigoje palaužė "KK Snaiperiai" komandą (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 17:47 val.)"SK Dainava" savo varžovus palaužė tik ketvirtame kėlinyje (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:59 val.)"SK Dainava" sezoną pradėjo pergalingai (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "KK Snaiperiai" ekipa (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 19:22 val.)"SK Dainava" po atkaklios kovos nugalėjo "Robotukų Armiją" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:20 val.)"SK Dainava" paklojo pamatus kelyje į "C" lygos, "Iššukio" taurės turnyro finalą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Kauno Kvarcas" parodė charakterį ir pasiekė pergalę (2009 lapkričio 28 d., šeštadienis, 18:36 val.)"SK Dainava" po sunkios kovos pasiekė C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Robotukų armija" rezultatyvumu nepasižymėjusiose rungtynėse įveikė "KK Snaiperiai" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:45 val.)