KK SNAIPERIAI vs ISM (48:61)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3 Kaunas - 44173

Užtikrinta "ISM" pergalė

2009 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 19:54 val., peržiūros: 4146
J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos C pogrupio varžybos, kuriose susitiko "KK Snaiperiai" (šeimininkai) ir "ISM" (svečiai) komandos. Apylygis žaidimas vyko vos vieną kėlinį, o vėliau vis tvirčiau savo sąlygas aikštelėje ėmė diktuoti svečiai ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 61:48 (20:16; 13:6; 17:12; 11:14).

Nors ginčo kamuolį atkovojo "ISM" krepšininkai, tačiau pirmuosius taškus šiame susitikime pelnė "KK Snaiperiai". Į tai svečiai atsakė 4-iais taškasi be atsako, o vėliau žaidimas išsilygino, bet iki ketvirčio pabaigos "ISM" įgijo šiokį tokį pranašumą – 20:16.

Antrajame kėlinyje komandų rezultatyvumas dar labiau sumažėjo, tačiau ir jame geriau sekėsi "ISM" krepšininkams. Laimėdami ketvirtį rezultatu 13:6, svečiai padidino savo taškų pranašumą iki dviženklio (33:22), tačiau šis pranašumas dar visiškai negarantavo galutinės pergalės.

Trečiasis kėlinys nelabai skyrėsi nuo pirmojo, tik buvo šiek tiek rezultatyvesnis – komandos keisdavosi arba sėkmingomis atakomis, arba klaidomis, tad skirtumas tarp ekipų beveik viso ketvirčio metu laikėsi apie 10-mt taškų, tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos "ISM" laimėjo "sausą" atkarpą 6:0 ir prieš paskutinį ketvirtį susikrovė 16-os taškų pranašumą (50:34).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "ISM" krepšininkai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 6:0, padidino atotrūkį iki 22-ų taškų (56:34) ir praktiškai nulėmė rungtynių baigtį. Vėliau "KK Snaiperiai" perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau jiems skirtumą pavyko tik sumažinti, o pergalę po paskutinio teisėjų švilpuko šventė svečiai, įveikdami priešininkus rezultatu 61:48.

Nugalėtojus į pergalę vedė 18-a taškų pelnęs V.Kalėda ir po 10-mt taškų įmetę M.Mordas bei A.Adamonis.

"KK Snaiperių" komandoje pastebimiausi buvo O.Sarpalius (14 taškų, 11 atk. kam.), J.Sarapas (10 taškų) ir L.Žukauskas (10 taškų).

Pakalbintas "ISM" komandos žaidžiantis treneris A.Zareckis sakė, kad jo ekipa žaidė organizuotą krepšinį, o varžovai neapsigynė.

"KK Snaiperių" komandos treneris L.Gudaitis teigė, kad pirmame kėlinyje gana gerai sekėsi pritaikyti derinį prieš zoninę gynybą, bet vėliau, kai varžovai pakeitė gynybą, sunkokai sekėsi užpulti. Šiaip visumoje strategas rungtynes įvertino gerai, išskyrus tai, kad kai kuriems žaidėjams nepavyko susitvarkyti su nervais, kas atsiliepė žaidimai, nes varžovas iš tikrųjų yra stiprus.
Triuškinanti "ISM" pergalė (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)Lengva "KK Snaiperių" pergalė (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 17:44 val.)Paskutiniame kėlinuke išplėšta "Kolpingo Kolegijos" pergalė (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:48 val.)Sunki "ICE" pergalė svečiuose pas "ISM" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)Po atkaklios kovos "ISM" palaužė "SK Dainavą" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 23:52 val.)"Kauno Kvarcas" turėjo pripažinti "ISM" pranašumą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Baltvesa" sumindė "ISM" ir pateko į pusfinalį (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 18:44 val.)"Ragai" išlieka nepralaimėję (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Iki dugno" iškovojo pergale (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 18:02 val.)Triuškinantis ketvirtasis kėlinys atvedė "Sporto Fėja & IVnet.lt" į pergalę (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 17:53 val.)