BBG vs AGAVA (64:41)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

„Baltijos Baldų Grupė“ iškovojo lengvą pergalę

"BBG" lyderį Vytautą Remeikį momentais dengė net keturi varžovai, bet tai nesutrukdė jam pelnyti 22 taškus
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 23:33 val., peržiūros: 4033

Šiandien (11.03) vėlyvą vakarą Kauno „Drobės“ sporto salėje intriga truko vos 10 minučių. Likusią varžybų dalį aikštelės svečiai „Agavos“ krepšininkai tik desperatiškais būdais bandė mažinti savo deficitą. „Baltijos baldų Grupė“ pergalę iškovojo 64:41 (15:14, 18:8, 20:8, 11:11).

Susitikimą solo pasirodymu pradėjo „Agavos“ gynėjas Almantas Sutkus, pelnęs pirmus 7 taškus. Vien per pirmąjį ketvirtį Sutkus surinko 10 taškų, tuo tarpu visa „Agavos“ komanda – 14.

Pirmojoje susitikimo atkarpoje Marius Kandrotas („Baltijos Baldų Grupė“) už ginčus su teisėjais buvo nubaustas technine pražanga.

Antroje susitikimo atkarpoje intriga pamažu ėmė blėsti – Sutkus mesti galimybių turėjo mažiau, o likusi „Agavos“ komanda rezultatyvumu nepasižymėjo. „Baltijos Baldų Grupė“ kėlinį pradėjo spurtu 13:5 ir jų persvara peržengė dviženklę ribą – 31:20.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai išvadų nepadarė ir per trečiąjį kėlinį tepelnė 8 taškus, tuo tarpu varžovai – 20. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 10 minučių „Baltijos Baldų Grupė" priekyje buvo jau 23 taškų persvara.

Paskutinioji susitikimo atkarpa buvo tik formalumas. „Baltijos Baldų Grupė“ rungtyniavo atsipalaidavę ir tai lėmė kelis prarastus kamuolius. Visgi be nuostolių „Baltijos Baldų Grupė“ neapsėjo: ketvirtojo ketvirčio pradžioje po kontakto su varžovu aikštelę paliko Algirdas Zėčius.

Tomas Strioga, „Baltijos Baldų Grupės“ vyriausias treneris tikino, kad iš varžovų buvo laukta rimtesnio pasipriešinimo: „Tikėjomės rimtesnio pasipriešinimo. Šioms rungtynėms ruošėmės. Galvojome, kad jie stipresni, nes laimėjo pirmąsias savo žaistas rungtynes prieš Elektros Darbus, kuriems pernai pralaimėjome. Laimėjome net ir nepaisant to, kad rungtynes pradėjome vos šešiese. Džiaugiuosi, vyrai parodė, ką gali".

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Vytautas Remeikis, surinkęs 22 taškus. Marius Kandrotas prie pergalės pridėjo 14 taškų.

„Agavos“ ekipoje išsiskyrė Almantas Sutkus ir Dominykas Jasinskas. Jie atitinkamai pelnė 16 ir 12 taškų.

"Energijos sistemų servisas" iškovojo penktąją pergalę (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 20:36 val.)"BBG" iškovojo šeštąją pergalę (2006 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:32 val.)Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" nesėkmė šį sezoną (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:37 val.)"Baltijos Baldų Grupė" ir antrą kartą įveikė "Agavą" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)"Baltijos baldų grupė" namuose sutriuškino "Antakoros" ekipą (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:48 val.)„Agava“ žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 20:45 val.)„Kauno autobusai“ pergalę iškovojo tik po atkaklios kovos (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Tris kėlinius atsilikinėjusi "Projektų Gama" išplėšė pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:36 val.)Favoritų akistatoje stipresnė buvo "Baltijos Baldų Grupė" (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 23:05 val.)„Elektros darbams“ napakako jėgų atsilaikyti prieš „Agavą“ (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:37 val.)