KAUTRA vs AUTROLIS (94:100)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ V.Chomičiaus krepšinio mokykla, Bijūnų g. 12, Kaunas LT-48399

„Kautra“ metus pradėjo nesėkme

Snaiperis Audrius Vaivada (Autrolis) išplėšė savo ekipai pratęsimą ir ženkliai prisidėjo prie pergalės
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 21:59 val., peržiūros: 4555

Per pirmąją susitikimo dalį triuškinę varžovus „Kautros“ krepšininkai antroje dalyje pavargo ir padovanojo pergalę „Autroliui“ 94:100 (24:11, 21:18, 13:24, 20:25, 16:2).

40 minučių nugalėtojui išaiškinti neužteko – paskutiniąją ketvirtojo kėlinio sekundę Audriaus Vaivados mestas tolimas metimas buvo taiklus ir „Autrolis“ išplėšė pratęsimą. Per pridėtą rungtynių laiką daugiau jėgų buvo išsaugoję „Autrolio“ krepšininkai, kurie ir šventė pergalę.

10:2. tokiu triuškinamu rezultatu susitikimą pradėjo „Kautra“. Netrukus jų persvara išaugo ir iki dar solidesnės – 20:5. Buvo panašu, kad rungtynių baigtis nuspręsta jau po pirmųjų 10 minučių (24:11), tačiau pasiaukojantis „Autrolio“ žaidimas sužlugdė „Kautros“ siekius iškovoti pergalę.

Antrame ketvirtyje aikštelės šeimininkų pranašumas jau nebebuvo toks akivaizdus, kėlinį jie laimėjo tik 3 taškų persvara, o antroje susitikimo dalyje karaliavo „Autrolis“.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 15 sekundžių kamuolį kontroliavo „Autrolis“ ir jų deficitas siekė 3 taškus. Viliaus Valiulio tolimas metimas tikslo nepasiekė, tačiau tuomet Audrius Vaivada atkovojo kamuolį ir pataikė tritaškį metimą, tuo sukeldamas dideles ovacijas "Autrolio" gretose bei išlygindamas rezultatą.

Per pridėtą rungtynių laiką „Autrolis“ tęsė savo dominavimą – pratęsimą 7:0 pradėję svečiai šventė sunkią pergalę.

Po apmaudaus pralaimėjimo vyriausiajam „Kautros“ treneriui Alvydui Periokui stigo žodžiu: „Mes jiems tiesiog padovanojome pergalę. Gal buvo trumpas suoliukas, gal pavargome. Aš tiesiog netekęs žado. Gynybos nebuvo visiškai“, – nusivylimo neslėpė strategas.

Nugalėtojams Edvinas Simanavičius įmetė 31 tašką, Gytis Pakalniškis 29, Audrius Vaivada – 24.

„Kautros“ gretose išsiskyrė Gintaras Drebulys. Jo sąskaitoje 25 taškai. Valdas Apolianskas įmetė 16, Vytas Sakalauskas – 15 taškų.

„Kautra“ toliau neranda savojo žaidimo (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kauno autobusai“ žengia be pralaimėjimų (2006 gruodžio 02 d., šeštadienis, 17:22 val.)„Kautra“ ir toliau neprilygsta varžovams (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kautra“ suklupo 11 kartą iš eilės (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:21 val.)Vežėjų akistatoje „Kauno autobusai“ antrąkart šventė pergalę (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 17:14 val.)"Kautra" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2007 vasario 17 d., šeštadienis, 17:32 val.)„LVA-LVV Preparatų inspektoriai“ išsiskyrė ne tik žaidimu, bet ir šou elementais (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)Triuškinanti "LVA - LVV Preparatų Inspektorių" pergalė įmonių lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 16:44 val.)Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)