ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs KAUNO RAMI (64:76)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

"Kauno Rami" įveikė "Energijos sistemų servisą"

2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 4109

Rugsėjo 24-osios vakarą J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto arenoje įvyko Kauno mero taurės rungtynės, kuriose pirmąsias rungtynes sužaidė vietos "Energijos sistemų servisas", priėmęs "Kauno Rami". Nors šeimininkų ekipa sėkmingai priešinosi varžovams tris kėlinius, visgi paskutinį ketvirtį teko pripažinti oponentų pergalę rezultatu 64:76.

Susitikimas prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu, ypač žaidžiant po krepšiais, todėl atitinkamai ir taškų biudžetai pradėjo didėti gana sparčiai. Didžiąją kėlinio dalį vyravo apylygis žaidimas, tačiau likus keletui minučių simbolinę persvarą pavyko susikurti "Kauno Rami" komandai, tik, deja, skirtumo nepavyko išlaikyti ir, sausų rezultatu laimėję paskutinę atkarpą, kėlinį sėkmingiau baigė "Energijos sistemų serviso" krepšininkai rezultatu 25:20.

Antrasis ketvirtis vyko taip pat apylygiai, tačiau gausybės šeimininkų netaiklių metimų bangos leido oponentams taškas po taško prisivyti, o galiausiai ir palenkti rezultatą savo naudai. Taip nepastebimai svečiams ir pavyko po antrojo kelinio nors ir gana kukliai, tačiau pirmauti rezultatu 38:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje buvo niekuo nesiskiriantis nuo pirmosios mačo pusės – "Energijos sistemų serviso" ekipa laikas nuo laiko prisivydavo varžovus per vieno taiklaus metimo skirtumą, tačiau po krepšiu gynyboje neblizgėjo ir, "Kauno Rami" žaidėjų kovingumo dėka, pavykdavo labai dažnai kartoti metimus iš po krepšio net ne po vieną kartą, tačiau galiausiai rezultatyviai baigiant atakas, nuo varžovų vis pavykdavo atsiplėšti, o kėlinys baigėsi vienu papildomai įgytu persvaros tašku "Kauno Rami" komandai – 52:56.

Lemiamajame ketvirtyje šeimininkai šiek tiek pavargo ir negalėjo sau leisti žengti koja kojon su gerokai jaunesniais ir potencialo pilnais oponentų krepšininkais Per pirmąją kėlinio pusę padidinę persvarą iki dviženklės, iki rungtynių galo būsimos pergalės nepaleido iš rankų ir privertė "Energijos sistemų serviso" žaidėjus kapituoliuoti 12 taškų skirtumu – 64:76.

"Kauno Rami" komandoje pirmaisiais smuikais griežė dvigubus dublius atlikę Mantas Karauskas (21 taškas ir 11 atkovotų kamuolių) bei Šarūnas Petraitis (15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių). Taip pat svariai prie pergalės prisidėjo ir Saulius Matusevičius bei Linas Beržininkaitis, pelnę atitinkamai 14 ir 13 taškų.

"Energijos sistemų serviso" gretose rezultatyviausiai žaidė dvigubą dublį atlikęs Karolis Meiliūnas (22 taškai ir 10 išprovokuotų pražangų). Naudingiausias komandos žaidėjęs buvo Paulius Valentukonis, varžovams įmetęs 18 taškų, surinkęs 32 naudingumo balus ir išprovokavęs 8 priešininkų pražangas, o dar 9 taškus pridėjo Mantas Karpavičius.

Nugalėtojų komandos strategas Šarūnas Petraitis sakė, jog šį sezoną surinko naują komandą. Žaidėjai stengėsi, norėjo laimėti pirmąsias varžybas ir sezoną pradėti pergale, o atėjo susikaupę, keitėsi, išlaikė tempą, o tai iš esmės ir lėmė pergalę.

"Energijos sistemų serviso" treneris Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo, kad pirmos rungtynės – pradžioje vyravo patirtis, o vėliau pradėjo jaunystė bėgti ir gale rungtynių apibėgo, kai "ESS" komanda tiesiog pavargo ir neturėjo keitimų. Taip pat komandos vadovas nepraleido progos varžovus pasveikinti su pergale.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Žiedų valdovas2012 rugsėjo 25 d., 15:50 val.

Iš nuotraukos nesimato švariai ten ar buvo pražanga. Reiktų išdidinti kamuolį laikančių rankų plotą, kad būtų galima pasakyti 100 proc. kaip buvo

Anonimas2012 rugsėjo 25 d., 14:53 val.

Nu ne cia labai grazus ir svarus dvigubas blokas.

Labai atsiprašau,2012 rugsėjo 25 d., 14:09 val.

1001 procentas 32-am faulas.net ir as suvilpciau

"Energijos sistemų servisas" pasiekė "Kauno Mero" Mažosios taurės finalą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Energijos Sistemų Servisas" užtikrintai patiesė "Šernus 3PigsCasino" (2012 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:25 val.)Kauno "SRC" parklupdė dar vieną varžovą (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 00:43 val.)"Energijos Sistemų Servisas" atkaklioje kovoje palaužė "KTU Galerą" ir iškopė į kitą etapą (2012 spalio 15 d., pirmadienis, 22:59 val.)Permainingame mūšyje dėl "Kauno Mero Mažosios taurės 2012" čempionų vardo triumfavo "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 19:40 val.)Kauno "SRC" nepasigailėjo Kauno "Rami" (2012 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 00:44 val.)„Kauno NTI-PN“ po labai atkaklios ir įnirtingos kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2012 spalio 11 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę BC "Šernai & 3PigsCasino" pabaigoje laimėjo prieš "Kauno Rami" (2012 spalio 03 d., trečiadienis, 21:28 val.)