KAUNO RAMI vs ŽALIAI BALTI 2 (94:28)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Pirmoji "Kauno Rami" pergalė

2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 18:26 val., peržiūros: 5461
Šį Gruodžio sekmadienį, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko dvi Kauno Bendruomenių Lygos „B“ pogrupio ekipos: „Žaliai Balti“ ir „Kauno Rami“. „ Žaliai Balti“, vakar patyrę skaudų pralaimėjima „Sargėnų“ komandai (40:63), šiandien norėjo atsatyti užgautą garbę ir parsivežti namo pergalę. „Kauno Rami“ tai buvo debiutinės rungtynė šioje lygoje ir jie aiškiai parodė esą pajėgūs varžovai bet kuriai komandai nugalėdami rezultatu 94:28.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėję turnyro debiutantai įmetė 7 taškus iš eilės, jiems atsakyti sugebėjo tik „Žaliai Baltų“ vidurio puolėjas Marius Lebedys įmetęs tritaškį.Į tai „Rami“ atsakė dar 4 taškais iš eilės ir vėl jiems atsakyti galėjo tik tas pats M.Lebedys įmetęs 2 taškus baudų metimais. „Rami“ toliau spaudė savo varžovus, tačiau šie rado savyje jėgų pasipriešinti ir sumažino skirtumą iki minimumo (11:10). Kėlinys pasibaigė dar 7 „Rami“ taškais be atsako. 18:10

Po pertraukėlės „Rami“ iškart pradėjo aktyviai spausti varžovus, pelnydami 9 taškus iš eilės, po to sekė tik vienas taiklus „Žaliai Baltų“ gynėjo M.Stulgaičio metimas. Likusią kėlinio dalį žaidimą visiškai kontroliavo Kauno „Rami“, primesdami jiems tinkantį žaidimo tempą varžovams ir pelnydami met 23 taškus be atsako, laimėdami kėlinį 32:2 ir priš ilgąją pertrauką susikraudami solidžią 38 taškų persvarą.

Trečiąjį kėlinį komados pradėjo aktyviai, abi įmesdamos po 9 taškus, tačiau „Žaliai Balti“, ko gero pavargę po vakardienos rungtynių, nesugebėjo išlaikyti tokio žaidimo tempo ir „Rami“ pelnė 13 taškų be atsako. Kėlinį laimėdami rezultatu 22:19.

Paskutinysis kėlinys vyko tokiu pačiu scenarijumi, kaip ir priš tai buvę, aiškiai, matėsi, kad žaisdami antras rungtynes per dvi dienas, „Žaliai Balti“ nesugebėjo tinkamai pasipriešinti „Rami“ komadai ir išlaikyti jų pasiūlyto žaidimo tempo. Ketvirtasis kėlinys baigėsi 22:7, bendram rezultatui esant 94:28.

„Rami“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Andrius Beržinkaitis, pelnęs 20 taškų ir surinkęs 26 naudingumo balus. Taip pat nesulaikomas buvo Linas Beržinkaitis, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. Naudingai žaidė ir Gytis Mikėnas (11 taškų,5 atkovoti,5 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 7 išprovuokuotos pražangos) surinkęs 22 naudingumo balus.

„Žaliai Baltų“ komandą į priekį vedė vakarykštėse rungtynėse nežaidęs Marius Lebedys, surinkęs daugiausiai taškų (8), atkovojęs daugiausiai kamuolių (5), atlikęs daugiausiai rezultatyvių perdavimų ir išprovokavęs pražangų (po 3). Jam talkino tik Mantas Stulgaitis ir Tadas Choclovas pelnę po , atitinkamai, 7 ir 6 taškus.
Minimali "Faithless" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 15:44 val.)Minimali "Amentia ad Astra" pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:01 val.)"Kauno Rami" nesunkiai įveikė "Sargėnus" (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 14:36 val.)Triuškinanti "KAUNO RAMI" pergalė šilainiuose. (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)Po atkaklios kovos, pelnyta "Aleksoto" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 15:57 val.)"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Kauno Rami" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 00:02 val.)"Žaliai balti" nepajėgė pasipriešinti "Kauno Rami" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 00:28 val.)B pogrupio lyderiai "Aleksotas" iškovojo pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 15:55 val.)"Kauno Rami" įrodė savo pranašumą prieš "Faithless" (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 17:12 val.)"Žaliai balti" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Sargėnus" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:31 val.)