AKS PROJEKTAI & ARGENSTA vs KAUNO ŠVARA (77:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 04 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

Išsiveržę į priekį rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę laimėjo "AKS projektai & Agensta" krepšininkai

2011 kovo 04 d., Penktadienis, 23:11 val., peržiūros: 4237

Kovo 4 dieną, 21.00 val., "Prekybos ir verslo mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "AKS projektai & Agensta" ir "Kauno švara". Atkovoję pirmąjį kamuolį ir iškart surengę taškais pasibaigusią ataką bei taip išsiveržę į priekį ir sugebėję visą likusį rungtynių laiką pirmauti nugalėjo "AKS projektai & Agensta" [77:71].

Tik prasidėjus rungtynėms pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "AKS projektai & Agensta" krepšininkai, kurie surengė ataką ir užbaigė ją pataikydami vieną baudų metimą iš dviejų taip išsiverždami į priekį minimaliu skirtumu. Šeimininkai startavo labai sėkmingai, po pirmosios taškais pasibaigusios atakos jie sugebėjo nepraleisti taškų į sako krepšį ir laimėjo atkarpą 8:0. Tik tuomet svečiai, "Kauno švara" krepšininkai, pirmą kartą pasižymėjo. Tačiau kaip tik čia viskas ir apsivertė, dabar šeimininkai niekaip nesugebėjo taškais pabaigti nė vienos atakos, taip leisdami svečiams po sėkmingos atkarpos 9:0 ne tik pasivyti, bet ir išsiveržti į priekį vienu tašku. Toliau kovo vyko taškas į tašką, todėl pirmasis kėlinukas baigėsi lygiosiomis. Antrajame ketvirtyje komandos pradėjo ten pat kaip ir pirmajame, kadangi rezultatas buvo lygus, teko viską pradėti iš naujo. Ir čia vėl pirmieji pasižymėjo šeimininkai, persverdami rezultatą savo naudai. Šį kartą jie nesuklupo ir sugebėjo pirmauti iki pat kėlinuko pabaigos, nes atkovojo beveik keturis kartus daugiau kamuolių negu varžovai bei taikliau metė į krepšį. Taigi po dviejų kėlinių pirmavo šeimininkai, "AKS projektai & Agensta" krepšininkai, rezultatu [39:34].

Po ilgosios pertraukos runtynės tęsėsi, trečiajame kėlinuke dar kartą pirmieji pasižymėjo šeimininkai, lyg sakydami, jog mes šiandien atėjom nugalėti. Tačiau svečiai net negalvojo pasiduoti, todėl užvirė tikra kova tarp abiejų komandų. Abi komandos žaidė labai panašiai, darė beveik vienodą skaičių klaidų, beveik tiek pat kamuolių perėmė iš viena kitos ir net atkovojo po lygiai kamuolių, todėl bendras rezultatas pasikeitė tik minimaliai svečių naudai, tačiau vis dar pirmavo šeimininkai. Buvo aikšku, kad komandų pajėgumas šiandien apylygis ir sunku buvo pasakyti, kuri gi nugalės, todėl viskas sprendėsi paskutiniajame kėlinuke, kurio pradžioje ir vėl pirmieji taškus pelnė šeimininkai. Svečiams niekaip nesisekė priartėti, jei tik jie sužaisdavo sėkmingesnę atkarpėlę, tuoj pat tą patį padarydavo ir varžovai, kurie visgi sugebėjo viduryje kėlinuko šiek tiek atitrūkti ir išlaikyti savo atitrūkimą iki pat varžybų pabaigos. Abi komandos šiandien turėjo realias galimybes nugalėti, tačiau sėkmė lydėjo šeimininkus, "AKS projektai & Agensta" krepšininkus, kurie ir nugalėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu [77:71].

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris sakė, jog rungtynės buvo sunkios ir kovingos, tačiau mums pasisekė labiau ir mes nugalėjome.

"AKS projektai & Agensta": Tadas Vaitkevičius 32 (5 tritaškiai metimai, 8 perimti kamuoliai), Giedrius Keršis 14 (12 atk. kamuolių, 5 išpr. pražangos), Romanas Jatužis 14 (7 išpr. pražangos), Kęstutis Masiulis 12 (6 rezult. perdavimai).

"Kauno švara": Egidijus Paškauskas 25 (13 atk. kamuolių, 5 perimti kamuoliai), Kęstutis Bytautas 15, Martynas Senkus 14.

Išvaistę 19 taškų pranašumą "AKS Projektai & Argensta" sugebėjo išplėšti pergalę (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 22:42 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos "AKS projektai & Argensta" įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Elektromontuotojas" pirmąjį turą pabaigė sutriuškindami "AKS projektai & Argensta" penketuką (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 22:01 val.)"Lietuvos dujos" turėjo vargo su "AKS projektai & Argensta" (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 23:24 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę pasiekė "Kauno Švara" (2011 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Kauno tiltai" palaužė "AKS projektus & Argenstą" (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)"Kauno Švara" savo varžovus įveikė antroje rungtynių pusėje (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"AKS Projektai & Argensta" po atkaklios kovos palaužė "Lietuvos geležinkelius" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:53 val.)"AKS Projektai & Argensta" nusileido "Bero & Termoizola" ekipai" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:00 val.)