AKS PROJEKTAI & ARGENSTA vs SWECO HIDROPROJEKTAS (72:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 18 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

"Kieto krepšinio" dvikovoje pranašesni buvo "Sweco Hidroprojekto" vyrai

2011 vasario 19 d., Šeštadienis, 00:35 val., peržiūros: 4463

Penktadienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio "Įmonių" lygoje "Top Sport" pirmenybėse" savo jėgas antrą kartą sezone išmėgino "AKS Projektai & Argensta" bei "Sweco Hidroprojektas". Pirmojoje tarpusavio akistatoje stipresni buvo šios dienos rungtynių šeimininkai, todėl svečiai nestokojo ambicijų atsirevanšuoti. "AKS Projektai & Argensta" taip pat norėjo įrodyti, kad pirmose rungtynėse iškovota pergalė nebuvo tik atsitiktinumas. Aikštėje netrūko aistrų, kietos vyriškos kovos bei intrigos. Vis tik, ketvirtojo ketvirčio metu kiek tiksliau sužaidė svečiai ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu (72:81).

Susitikimas prasidėjo labai atkakliai ir komandos keitėsi tiksliomis atakomis (6:6). Po taiklios baudos Rokas Janickas pirmą kartą susitikime persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (7:6). Tačiau čia pat svečiai atsakė atkarpa 2:6 ir persvara jau "Sweco Hidroprojekto" pusėje (9:12). "AKS Projektai & Argensta" taip pat turėjo ką pasiūlyti: Kęstutis Masiulis pelnė penkis taškus, o jo komandos draugai Kęstutis Šulnius ir Rokas Janickas pridėjo po du ir rungtynių svarstyklės vėl šeimininkų pusėje (18:14). Tačiau kėliniui baigiantis svečiai spurtavo 2:9 ir vėl susigrąžino sau pranašumą (20:23).

Nors antrojo kėlinuko pradžioje "AKS Projektų & Argenstos" snaiperis Egidijus Vaitkevičius pataikė iš toli, tačiau "Sweco Hidroprojektas" atsakė šešiais taškais ir rezultatas tapo (23:29). Šeimininkų puolimas pradėjo kiek strigti, tuo tarpu svečiai vedini Dariaus Baranausko dar labiau padidino savo persvarą (27:38), vėliau (29:40).Iki kėlinio pabaigos abi komandos sužaidė po keletą sėkmingesnių atkarpų, tačiau skirtumas išliko nepakitęs (36:47).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo puikiu Egidijaus Vaitkevičiaus benefisu. Vis tik, svečiai taip pat nestoviniavo vietoje ir skirtumas sumažėjo nežymiai (44:53), o po taiklaus Arūno Giedraičio dvitaškio vėl komandas skyrė 11 taškų (44:55). Bet ir vėl "AKS Projektai & Argensta" truktelėjo priekin: Rokas Janickas sumetė dvi baudas bei pridėjo dvitaškį, Tadas Vaitkevičius pelnė du taškus, o Egidijus Vaitkevičius pataikė tris tolimus metimus. Šeimininkai laimėję atkarpą 15:1 persvėrė rezultatą savo naudai (59:56). Po patirto šalto duško svečiai vėl prisiminė kaip reikia pulti. Jie iki kėlinio pabaigos pelnė šešis taškus be atsako ir susigrąžino sau trapią persvarą (59:62).

Trečiojo kėlinio metu sugrįžusi intriga greitai vėl pradėjo nykti, po to, kai ketvirtojo kėlinio pradžioje Aivaras Knieža pataikė iš toli, o Julius Jasaitis ir Darius Baranauskas pridėjo po du taškus (59:69). "AKS Projektų & Argenstos" ekipos kapitonas Kęstutis Šulnius pelnė du taškus su pražanga ir skirtumas kiek sumažėjo, čia pat Romanas Jatužis pridėjo dar dvi taiklias baudas ir komandas vėl teskyrė penki taškai (64:69). Nors keturis taškus pelnę Aivaras Knieža ir Julius Jasaitis kiek padidino svečių pranašumą, tačiau neilgam. Egidijus Vaitkevičius pataikė iš toli, o Tadas Vaitkevičius pridėjo du taškus ir skirtumas sumažėjo jau iki keturių taškų (69:73). Tačiau šeimininkai išeikvojo per daug jėgų vejantis varžovus. Savo ruožtu "Sweco Hidroprojektas" turėdamas ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį rungtynių pabaigai išsaugojo daugiau jėgų ir spurtavo 3:8 bei įtvirtino savo pergalę rezultatu (72:81).

Po susitikimo "AKS Projektų & Argenstos" treneris Egidijus Vaitkevičius paklaustas ko pritrūko pergalei pasiekti nedaugžodžiavo: "Pritrūko taškų – būtume įmetę daugiau nei varžovai – būtume laimėję. Taip pat tesėjai galėjo sušvilpti daugiau pražangų. Tai kiek išvedė mūsų žaidėjus iš pusiausvyros ir to pasekoje pralaimėjome susitikimą. Varžovai pasirodė taip kaip ir tikėjomės – sužaidė gerai. Pirmose tarpusavio rungtynėse jie žaidė gerai ir šiandien sužaidė gerai, skirtumas tik tas, kad šiandien jie įmetė daugiau taškų nei mes".

"Sweco Hidroprojekto" ekipos vidurio puolėjas Dainius Čepulis po rungtynių kalbėjo: "Iš tikro buvome gavę varžovų vaizdo įrašą, matėme ką jie daro ir pavyko uždengti jų lyderį ir laimėjome. Varžovai žaidžia jau ne pirmi metai kartu, gerai stato užtvaras, meta laisvi – nebloga komanda".

"AKS Projektų & Argenstos" gretose išsiskyrė: Egidijus Vaitkevičius 23 taškai (6 atk. kam), Rokas Janickas 16 taškų (7 atk. kam, 4 perimti kam), Tadas Vaitkevičius 10 taškų

"Sweco Hidroprojektą" į pergalę vedė: Darius Baranauskas 20 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd, 7 perimti kam), Arūnas Giedraitis (9 atk. kam, 4 perimti kam) ir Dainius Čepulis (8 atk. kam) po 17 taškų

"Kauno aerouostas" po permainingos kovos palaužė "Sweco hidroprojektas" ekipą (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Vaidotėnas" įrodė savo pranašumą prieš "Sweco hidroprojektą" (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Kauno Tiltai" iškovojo pirmąją pergalę rungtynėse su "Sweco Hidroprojektu" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:43 val.)Taiklus A.Januškevičiaus dvitaškis išplėšė pergalę "Sweco Hidroprojektas" komandai (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 22:46 val.)Lygioje kovoje "Sweco Hidroprojektas" palaužė "Lietuvos geležinkeliai" ekipą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Lietuvos dujos" nesunkiai įveikė "Sweco hidroprojektą" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Kauno tiltai" palaužė "AKS projektus & Argenstą" (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)