GB UNITED vs AGAVA & ASS (65:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 07 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"AGAVA & Ass" išplėšė pergalę prieš "GB United"

2011 kovo 07 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 4738

Pirmadienį, Kovo 7 dieną, 19:45 val., Kaune, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybėse, "AGAVA & Ass" komanda susitiko su "GB United" ekipa. Po apyligio žaidimo visu rungtynių metu, "AGAVA & ASS" pergalę išplėšė 1 taško persvara – 66:65

Pirmasis kėlinys prasidėjo savotiška "GB United" ekipos žaidėjo R.Mickevičiaus ir "AGAVA & ASS" atstovo A.Sutkaus dvikova. R.Mickevičius iš eilės "įkrovė" 3 dvitaškius, o A.Sutkus per pirmąjį ketvirtį pataikė netgi 4 dvitaškius, 1 tritaškį ir dar vieną baudos metimą, taip iš viso pelnydamas 12 taškų. Iki 5-os minutės žaidimas buvo apyligis (10:8). „Agava“ ekipa, kaskart po varžovų taiklaus metimo, užtikrintai atsilyginus, 2 taškų persvarą laikė didžiąją kėlinio dalį. Po taiklių „GB United“ žaidėjo A.Vibriančio dvitaškio ir tritaškio metimų, 8-ąją minutę A.Sutkus taikliu dvitaškiu rezultatą išlygino (15:15). Pirmąjį ketvirtį užbaigė taiklus E.Vaičiulio metimas iš 2 taškų zonos, taip rezultatą nulėmęs 20:18 „AGAVA & ASS“ komandos naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu R.Mickevičiaus dvitaškiu, bei dviem taikliais E.Vaičiulio baudos metimais. Taškų persvarą pasisavino „GB United“ ekipa (20:22), tačiau neilgai trukus, 3-ąją minutę „AGAVA“ rinktinė pradėjo aktyviai atakuoti varžovų krepšį ir savo taiklių dvitaškių serija, iki pat 5-os minutės taškų persvarą padidino net iki 8 taškų. (30:22) O po dviejų taiklių T.Tkačiovo baudos metimų, 8-ąją minutę „AGAVA & ASS“ įgijo dviženklę taškų persvarą (34:24). Paskutiniąsias kėlinio minutes, atsigavusi „GB United“ ekipa, savo rezultatyviausio žaidėjo, R.Mickevičiaus taikliais dvitaškiais, sumažino taškų skirtumą iki 5 taškų. Kėlinys pasibaigė rezultatu 36:31, „AGAVA“ rinktinės naudai.

Po ilgosios pertraukos, žaidimas prasidėjo kiek rezultatyvesniu „Agavos“ žaidimu. Iki 3 minutės, „AGAVA“ jau buvo įgijusi 12 taškų persvarą (43:31). Tačiau 4-ąją minutę, E.Vaičiulis, „GB United“ komandos žaidėjas, savo taikliais dvitaškiais ir baudos metimu, pelnė 5 taškus ir taip „užvedęs“ komandą, pradėjo smarkų varžovų krepšio antpuolį (47:36). Kėlinio pabaigoje, pasižymėjo „GB United“ žaidėjai R.Mickevičius, bei G.Seilius. Jų keturiais, įspūdingais, iš eilės kritusiais tritaškiais, „GB United“ ekipa, 8-ą minutę taškų skirtumą sumažino iki minimalaus dviženklio skaičiaus, o kėlinio pabaigoje rezultatą netgi išlygino – 51:51.

Paskutinįjį ketvirtį žaidimas vyko labai įtemptai. Abi komandos dalindamosi taškus, žaidė apyligiai ir nenusileido viena kitai. 5-ąją minutę rezultatas vėlgi buvo lygus – 59:59. „GB United“ ekipą traukė A.Armanavičius, o tuo metu „AGAVA“ komandoje pasižymėjo A.Sutkus, bei T.Gaurilčikas. Po taiklių dvitaškių metimų, komandos, viena kitai atsilygindavo tuo pačiu, tad netgi iki 8 minutės pratęsimas buvo labai tikėtinas (63:63). Paskutiniąją minutę, T.Gaurilčikas pataikė taiklų dvitaškį, po jo sekė taiklus jo paties tritaškis, padidinęs „AGAVA“ rinktinės taškų persvarą iki 3 (66:63). Likus 3 sekundėm iki kėlinio pabaigos, išprovokavęs pražangą, „GB United“ žaidėjas R.Mickevičius simboliškai sumetė 2 baudas ir taip sumažino rezultatą iki minimalios „Agavos“ komandos taškų persvaros. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:65 „AGAVA & ASS“ naudai.

Laimėjusios komandos treneris sakė: „Buvom atsipalaidavę, lengvų metimų nepataikėm.“

Pralaimėjusios komandos treneris sakė: „Tokią sunkią rungtynių lemtį labiausiai lėmė varžovų, bei jų trenerio patirtis. 5x5 (penki prieš penkis) žaidėm neblogai, bet mes juk visi žmonės. Teisėjai pagailėjo vieną pražangą „sušvilpt“, bet šiaip dirbo gerai.“

Rezultatyviausi žaidėjai:

GB United : Raimundas Mickevičius (22), Eugenijus Vaičiulis (17), Arūnas Armanavičius (13)

AGAVA & ASS : Almantas Sutkus (24), Tadas Gaurilčikas (16), Marijus Dimša (6)

"Agava & ASS" išplėšė pergalę ir pateko "Įmonių" lygos į iššūkio taurės finalą (2011 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:18 val.)"Projektų GTV & Mobiringas" namų aikštelėje buvo nesustabdomi "GB United" krepšininkų (2010 spalio 26 d., antradienis, 21:57 val.)"Agava & ASS" triuškinančiu skirtumu įveikė "GB United" ekipą (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai " įveikė "GB United" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:07 val.)"Kamesta - KK/PDDF" iškovojo pirmąją pergalę (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:53 val.)Club 9 & Pizza Club" nesunkiai įveikė "GB United" (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Agava & ASS" antrojoje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" ekipą (2010 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)A.Sutkaus dėka pergalę šventė "Agava & ASS" ekipa (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 19:37 val.)"Agava & ASS" savo sezoną pradėjo sunkia pergale po pratęsimo (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:14 val.)