MIKROVISATA vs ELEKTROMONTUOTOJAS (63:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 21 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Tik antroje rungtynių pusėję įrodę savo pranašumą nugalėjo "Elektromontuotojas"

2011 kovo 21 d., Pirmadienis, 22:12 val., peržiūros: 4456

Kovo 16 dieną, 21.30 val., "Kauno energijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Mikrovisata" ir "Elektromontuotojas". Pirmuosius du kėlinius atsilikinėję, bet po ilgosios pertraukos susiėmę ir pradėję žaisti komandinį žaidimą nesunkiai atkovojo praloštus taškus ir lengvai į priekį išsiveržė bei pirmavo visą antrąją rungtynių pusę ir nugalėjo aštuoniolikos taškų skirtumu "Elektromontuotojas" rezultatu [81:63].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo šeimininkai, "Mikrovisata" krepšininkai", kurie sėkmingai taikliu dvitaškiu metimu ir užbaigė ataką. Svečiai, "Elektromontuotojas" komanda" pirmuosius savo taškus trečioje atakoje pelnė dviemis taikliais baudų metimais taip atidarydama savo taškų krepšį. PIrmajame kėlinuke svečiams labai sunkiai sekėsi priprasti prie mažos salės, todėl jie klydo ir dažnai prarasdavo kamuolius po netaiklių perdavimų, dėl to viso kėlinuko metu privalėjo vytis varžovus, kurie visą laiką buvo šiek tiek priekyje. Pirmasisi kėlinukas baigėsi penkių taškų skirtumu šeimininkų komandos naudai. Antrajame kėlinuke pirmieji pasižymėjo svečiai, kurie vis dar turėjo taškų deficitą. Tačiau svečiai neleido lengvai jų pasivyti. Jie lengviau atkovodavo kamuolius po neteaiklių metimų, mažiau klysdavo bei žaidė tiksliau, todėl iki pat kėlinuko pabaigos jie išsaugojo šiokę tokią persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [43:40].

Po ilgosios rungtynių pertraukos žaidimas aikštelėje tęsėsi. Nors ir pirmuosius taškus pelnė šeimininkai, visgi svečiai dabar žaidė kur kas tiksliau ir antrojoje kėlinuko pusėje persvėrė rezultatą savo naudai. Be to, šį kartą jie atkovojo daugiau kamuolių po netaiklių metimų tiek po savo krepšiu tiek ir po varžovų, du kartus mažiau klydo bei prarado tik vieną kamuolį. Toks puikus komandinis žaidimas leido jiems nesunkiai laimėti pusės kėlinuko trukmės atkarpą 13:0 ir taip išsiveržti į priekį šešių taškų skirtumu. Tačiau laukė paskutinysis kėlinukas, kuris visgi jau nieko nebepakeitė. Šeimininkų komanda supanikavo, be to, jų įžaidėjas greitai išsibaudavo, todėl komandos žaidimas tapo padrikas, neatsirado nė vienas, kuris būtų galėjęs vesti komandą ir organizuoti jos puolimą. Tuo tarpu priešininkai žaidė pagirtinai ir taip žaisdami didino savo atsiplėšimą. Šeimininkams nebeliko jokių šansų, o svečiai sužaidę gražiai antrąją rungtynių pusę nesunkiai iškovojo pergalę rezultatu [81:63].

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris sakė, jog iš pradžių mums buvo sunku priprasti prie mažos salės, tačiau per du kėlinius mums tai pavyko padaryti, be to, po ilgosios pertraukos pakeista gynyba padėjo sustabdyti priešinkus ir komandinis puolimas atitrūkti nuo jų.

"Mikrovisata": Julius Rajackas 22, Tomas Grigalevičius 13 (6 perimti kamuoliai), Darius Augulis 9 (15 atk. kamuolių).

"Elektromontuotojas": Aurimas Tamošiūnas 23 (8 išpr. pražangos), Laimonas Putrimas 17, Marius Nenartavičius 15 (17 atk. kamuolių, 5 išpr. pražangos), Marius Ivaškevičius 12 (5 perimti kamuoliai).

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Vaidotėnas" po atkaklios kovos privertė pasiduoti "Elektromontuotojas" ekipą (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 21:33 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" be didesnio vargo parklupdė "Elektromontuotojas" ekipą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 20:28 val.)"Kauno Energija" namuose nugalėjo "Mikrovisatos" komandą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 22:38 val.)Po atkaklios kovos "Kamesta-KK/PDDF" namuose įveikė "Elektromontuotojas" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)"Kauno Grūdai & SRG" nepasigailėjo "Mikrovisatos" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Mikrovisata" namuose neatsilaikė prieš grupės lyderius "Kauno energetikos remontas & Buritus" (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Mikrovisata" patyrė eilinę savo nesėkmę (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"Vaidotėnas" nutraukė pralaimėjimų seriją (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)