PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs BERO & TERMOIZOLA (103:55)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" pasismagino su "Bero & Termoizola" ekipa

2010 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 21:03 val., peržiūros: 3942

Ketvirtadienį, gruodžio 16 dieną, Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ir svečių "Bero & Termoizola" ekipų. Po lengvos ir jokių abejonių, kas iškovos pergalę, nekeliančios kovos, pergale galėjo džiaugtis šeimininkų ekipa. 103:55 (25:14, 22:15, 25:6, 31:20).

Rungtynes pradėjo K.Pėkio taiklus dvitaškis, į kurį buvo atsakyta taikliu A.Linkaus šūviu nuo trijų taškų žymos (2:3). Vėliau sekė šeši iš eilės šeimininkų ekipo taškai, į kuriuos vėl tritaškiu metimu atsakė A.Linkus (8:6). Toliau vėl sekė šeimininkų spurtas 13:2, prie kurio daugiausiai prisidėjo M.Giedraitis(7nr.) (21:8). Kėlinuką užbaigė taiklus N.Paulausko dvitaškis metimas. 25:14.

Antrąjį kėlinuką, kai ir pirmąjį pabaigė, pradėjo N.Paulauskas, pelnydamas du taškus iš po krepšio, į kuriuos, keturiais iš eilės atsakė V.Leknickas (27:18). Po vieno iš dviejų taiklaus D.Eidukyno baudos metimo, vėl sekė keturi iš eilės svečių ekipos taškai, kuriuos pelnė M.Juchnevičius ir L.Černiauskas, bei sumažino deficitą jau tik iki 6 taškų (28:22). "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa turbūt supyko ir, padedami beveik visų žaidusių komandos narių, spurtavo 11:0, bei padidino pranašumą iki 17 taškų (39:22). Vėliau aikštelėje dominavo šeimininkai ir po antrojo ketvirčio rezultatas 47:29.

Antrojoje rungtynių pusė šeimininkai ir toliau įrodinėjo savo ir taip akivaizdų pranašumą. "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos nariai pradėjo žaisti atsipalaidavę, nes jau žinojo, kad pergalė jų rankose. Triačiąjį kėlinuką pradėję spurtu 15:2, dar labiau padidino ir taip užtikrintą pranašumą. Varžovai atrodė visiškai sugniuždyti, vis klimpo kietoje šeimininkų gynyboje, o patiems apsiginti nelabai sekėsi. Ketvirtąjame kėlinuke niekas nepasikeitė, šeimininkai be paliovos didino pranašumą, ir iškovojo lengvą ir daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 103:55.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas": M.Giedraitis(7nr.) 29 (14 atk.kam, 6 rez.perd., 7 išprov.praž.), V.Grinis 22 (8 rez.perd.), M.Giedraitis(8 nr.) 16 (12 atk.kam.), N.Paulauskas 13 taškų.

"Bero & Termoizola": A.Linkus 16, R.Mieldažys 12 (10 atk.kam.), M.Bartaševičius 12 taškų.

Pralaimėtojų treneris, po rungtynių sakė, jog ši komanda yra per aukšto lygio žaisti "Įmonių" lygoje, o kai pralaimėjimo priežastį pateikė komandų meistriškumo skirtumą, bei prastą gynybą.

Nugalėtojų treneris sakė: "Objektyviai žiūrint buvom stipresni šiandien. Gale rungtnių prisirinko labai daug žiūrovų, prie tokios pilnos arenos mes nepratę žaisti, tai kaikuriems, ypač jauniems, žaidėjams ėmė drebėti kinkos. Ir dar pradžioje rungtynių buvo šiektiek išsigandę, nes aš jiems pasakiau, kad šiandien rungtynes stebės "Aisčių" merginų komandos treneris ir ieškos žaidėjų į atranką, bet jis neatėjo, tai ir laimėjo, o varžovai kovėsi iki galo, ačiū jiem".

"AKS Projektai & Argensta" nusileido "Bero & Termoizola" ekipai" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:00 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Omega" ekipą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Projektų Gama GTV & Mobringas" išsaugojo pergalę (2011 kovo 08 d., antradienis, 22:12 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Kamesta-KK/PDDF" ekipą (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau skina pergales (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rezultatyviose rungtynėse sutriuškino "ESS VP & Santermita ĮSP" ekipą (2010 lapkričio 09 d., antradienis, 21:33 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutrypė savo varžovus (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:51 val.)Lengvą pergalę pasiekė "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 21:50 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Vaidotėną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)