SWECO HIDROPROJEKTAS vs AKS PROJEKTAI & ARGENSTA (72:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 23 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija, Pramones pr. 22, Kaunas LT-50387

Išvaistę 19 taškų pranašumą "AKS Projektai & Argensta" sugebėjo išplėšti pergalę

2011 sausio 23 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 5269

Sekmadienį, sausio 23 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Sweco Hidroprojektas" ir "AKS Projektai & Argensta" ekipų. Sugebėjusiems panaikinti 19 taškų deficitą šeimininkams vis dėl to nepavyko išplėšti pergalės ir svečių ekipa "AKS Projektai & Argensta" galėjo džiaugtis vos laimėtomis, bei daug ištvermės ir nervų pareikalavusiomis rungtynėmis 72:74 (14:23, 15:23, 25:16, 18:12).

Rungtynes pradėjo D.Baranauskas, pelnydamas du taškus iš po krepšio. Į šį veiksmą buvo atsakyta taip pat dvitaškiu, kurį įmetė R.Janickas. Po A.Giedraičio dvitaškio sekė R.Janicko asmeninis šou, per kurį jis sugebėjo pelnyti 9 taškus iš eilės, nesulaukdamas jokio atsako iš varžovų pusės. (10:4). Šeimininkams nesisekė pataikyti į krepšį, o tuo tarpu svečių ekipos nariai rinko taškus, bei didino pranšumą, kuris, jau po pirmojo kėlinuko buvo 9 taškai 14:23.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 6:0, sumažindami deficitą iki 3 taškų (20:23), tačiau į šį spurtą svečiai atsakė atkarpa 4:0 ir padidino turėtą pranašumą iki 7 taškų. Po A.Giedraičio dvitaškio, sumažinusio "Sweco Hidroprojektas" ekipos deficitą iki 5 taškų, sekė du taiklūs tolimi "AKS Projektai & Arginsta" ekipos metimai, kuriuos pataikė G.Keršis ir E.Vaitkevičius ir padidino persvarą iki daug solidesnės 11 taškų (22:33). Šeimininkų laivą vis labiau skandino netaiklūs baudų metimai, kuriais pasinaudojęs E.Vaitkevičius "įsūdė" dar vieną tolima metimą (24:36). Rezultatas po šio kėlinio atrodė įtikinantis svečių pergalę 29:46.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę šeimininkų ekipos žaidėjai atrodė daug "šviežesni" ir ėmė tirpdyti deficitą. Po 6 iš eilės A.Giedraičio taškų atsilikimas sumažėjo jau iki dešimties taškų. (40:50). Kėlinuko viduryje "AKS Projektai & Argensta" ekipa vėl šiek tiek truktelėjo į priekį, pataikiusi pora taiklių tolimų metimų, bei taiklių dvitaškų, sulaukdami menko atsako iš varžovų (44:60). Likus žaisti maždaug 4 minutėms, šeimininkų ekipa spurtavo 10:0, dauguma šių taškų buvo pelnyti baudų metimais, ir sumažino deficitą jau tik iki 6 taškų, beje, E.Vaitkevičius rezlizavo du baudos metimus kėlinio pabaigoje ir rezultatas prieš paskutiniąją rungtynių dalį 54:62.

Komandoms grįžus į aikštelę užvirė aistrų kupina kova dėl pergalės. Kėlinuko pradžioje, šeimininkams spurtavus 12:2, rezultatas persisvėrė jų naudai ir intriga grįžo į aikštelę. Vėliau G.Keršis, dvitaškiu metimu išlygino rezultatą (66:66). Komandos grūmėsi taškas į tašką. Vėliau, likus žaisti 1:06, prieš E.Vaitkevičių buvo prasižengta, kai jis atakavo nuo trijų taškų linijos. Realizavęs visus tris baudos metimus, E.Vaitkevičius suteikė savo komandai trijų taškų persvarą ir didesnius šansus iškovoti pergalę. G.Gaižauskas pelnė du taškus ir prieš jį tuo pat metu buvo prasižengta, tačiau šeimininkų nusivylimui baudos metimas skriejo pro šalį ir svečiai atsikovojo kamuolį. Sėkmingai apsigynus šeimininkų ekipa nuskubėjo į puolimą ir A.Januškevičius išprovokavo varžovo pražangą, bei stojo prie baudų metimo linijos, turėdamas galimybę persveri rezultatą savo komandos naudai, tačiau abu metimai skriejo pro šalį ir, prieš kamuolį po netaiklaus baudos metimo atsikovojusį G.Keršį buvo prasižengta, ir šis stojo prie baudų metimo linijos, bei ralizavo vieną baudos metimą, suteikdamas savo komandai 2 taškų pranašumą. Šeimininkų ekipą vėl skubėjo į puolimą, tačiau A.Januškevičiaus prarastas kamuolys palaidojo visas viltis laimėti. Beje, šiose rungtynėse "Sweco Hidroprojektas" ekipa nepataikė nė vieno tritaškio. 72:74.

"Sweco Hidroprojektas": A.Giedraitis 20 (15 atk.kam., 5 išprov.praž.), V.Bunikis 14 (5 išprov.praž.), D.Baranauskas 12 (5 rez.perd., 6 perimt.kam.), R.Undraitis 11taškų.

"AKS Projektai & Argensta": E.Vaitkevičius 20 (6 rez.perd., 7išprov.praž.), R.Janickas 20, T.Vaitkevičius 15 (6 išprov.praž.), G.Keršis 15 taškų.

"AKS Projektai & Argensta" treneris E.Vaitkevičius sakė: " Smagios varžybos ištikrųjų buvo, tačiau lamėjo patirtis ir jaunystė" Paklaustas kodėl išvaistė 19 taškų persvarą, atsakė : " Pas mus du žmonės buvo traumuoti, dar vienas žaidėjas žaidė su viena koja, antroje rungtynių pusėje pritrūko jėgų, tai taip ir išsišvaistė. Bet šeip realiai jie buvo stipresni".

Pralaimėtojų treneris buvo nusiteikęs kategoriškai : "Prailaimėjom tai pralaimėjom, koks skirtumas".

Išsiveržę į priekį rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę laimėjo "AKS projektai & Agensta" krepšininkai (2011 kovo 04 d., penktadienis, 23:11 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"AKS Projektai & Argensta" penkiese įtikinamai nugalėjo "Bero & Termoizola" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:57 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos "AKS projektai & Argensta" įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:24 val.)"AKS Projektai & Argensta" nusileido "Bero & Termoizola" ekipai" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:00 val.)"Kauno tiltai" palaužė "AKS projektus & Argenstą" (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)31 kartą suklydę "Kauna švara" krepšininkai namuose turėjo pripažinti "AKS Projektai & Argensta" pranašumą (2011 sausio 18 d., antradienis, 22:30 val.)"Elektromontuotojas" pirmąjį turą pabaigė sutriuškindami "AKS projektai & Argensta" penketuką (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 22:01 val.)"Lietuvos dujos" turėjo vargo su "AKS projektai & Argensta" (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 23:24 val.)"AKS Projektai & Argensta" po atkaklios kovos palaužė "Lietuvos geležinkelius" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:53 val.)