ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs KAUNO ENERGIJA (76:64)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 14 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose

Su kamuoliu Mindaugas Rainys
2010 kovo 14 d., Sekmadienis, 22:56 val., peržiūros: 5066
Sekmadienį, Kovo 14 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Iššūkio“ taurės atkrintamųjų varžybų rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Energijos sistemų servisas VP & Borbet“ žaidė prieš svečius „Kauno energija“. Tai buvo pirmas šių komandų susitikimas atkrintamosiose varžybose. Varžybų pradžioje iniciatyvą turėjo „Kauno energija“ bei pirmo kėlinio viduryje įgijo 10 taškų pranašumą (6:16). Visgi svečių persvara ketvirčio pabaigoje sumažėjo (13:18). Antro kėlinio pirmoje pusėje iniciatyvą turėjo šeimininkai, bet vėliau daug geriau rungtyniavo „Kauno energija“, kuri sužaidus pusę varžybų pirmavo trim taškais (31:34). Trečiame ketvirtyje persvarą įgijo „ESS VP & Borbet“, o ketvirtame kėlinyje ją dar labiau padidino. Rungtynės baigėsi „ESS VP & Borbet“ pergale rezultatu 76:64. „ESS VP & Borbet“ iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose.

Rungtynėm prasidėjus tritaškį pataikė D.Čereška („Kauno energija“), netrukus dvitaškį pataikė A.Pužauskas („Kauno energija“) ir svečiai pirmavo rezultatu 0:5. Sužaidus tris minutes keturiais taškais pirmavo „Kauno energija“ (5:9). „ESS VP & Borbet“ tada paprašė pirmos minutės pertraukėlės varžybose. Po minutės pertraukėlės sugrįžę į aikštę svečiai dar labiau padidino skirtumą – likus trim minutėm iki ketvirčio pabaigos 10 taškų pranašumą turėjo „Kauno energija“ (6:16). Kėlinio pabaigoje, po šešių K. Meiliūno („ESS VP & Borbet“) pelnytų taškų svečių pranašumas sumažėjo iki penkių taškų. Po pirmo ketvirčio rezultatu 13:18 pirmavo „Kauno energija“.

Antrą kėlinį būtų galima susikirstyti į dvi dalis. Pirmą ketvirčio pusę rezultatu 17:3 laimėjo „ESS VP & Borbet“, o antrą 1:13 „Kauno energija“. Kėlinys prasidėjo taikliu tolimu D. Budgino („ESS VP & Borbet“) tritaškiu (16:18). Netrukus tritaškiu atsakė „Kauno energijos“ žaidėjas S.Buknys (16:21). Vėliau trijų minučių atkarpą rezultatu 14:0 laimėjo „ESS VP & Borbet“. Šio spurto metu K.Meiliūnas pelnė 10 taškų, pataikęs du dvitaškius ir du tritaškius. Komandos buvo sužaidusios penkias minutes ir 22 sekundes. „Kauno energija“ paprašė minutės pertraukėlės, kuri komandai padėjo. Svečiai laimėjo atkarpą rezultatu 0:11, bei susigrąžino dviejų taškų persvarą (30:32). Devintą kėlinio minutę vėl taškus pavyko pelnyti „ESS VP & Borbet“ komandos žaidėjui K. Tarvainiui (31:32), o kėlinį taikliu dvitaškiu baigė A.Pužauskas („Kauno energija“). Sužaidus du ketvirčius rezultatas buvo 31:34.

Trečio kėlinio pradžioje A.Pužauskas („Kauno energija“) pataikė tritaškį, kuris padidino svečių pranašumą iki šešių taškų (31:37). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „ESS VP & Borbet“ ir sužaidus daugiau nei keturias minutes rezultatas tapo lygus (37:37). Dvi minutes komandos žaidė lygiai (40:42), o vėliau penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (45:42). Iki ketvirčio pabaigos buvo likę beveik dvi minutės. Jas geriau sužaidė „ESS VP & Borbet“ komanda, kuri laimėjo atkarpą rezultatu 7:2. Sužaidus tris ketvirčius rezultatas buvo 52:46.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo gan nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes „ESS VP & Borbet“ pirmavo rezultatu 48:58. Geriau sužaidę ketvirtą ir penktą minutes, svečiai sumažino skirtumą iki penkių taškų (58:53). Nors „Kauno energija“ paprašė minutės pertraukėlės, po jos svečių žaidimas nepagerėjo. K.Boza („ESS VP & Borbet“) pelnė du taškus, K.Meiliūnas („ESS VP & Borbet“) pataikė tritaškį ir du dvitaškius (67:53). Likus iki varžybų pabaigos dviem su puse minutės, „Kauno energijai“ pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 10 taškų (67:57), bet K.Meiliūnas („ESS VP & Borbet“) pataikė dar du dvitaškius ir šeimininkų pranašumas tapo 14 taškų (71:57). Paskutinės dvi ketvirčio minutės vyko lygiai, o „ESS VP & Borbet“ iškovojo pergalę rezultatu 76:64.

„ESS VP & Borbet“ žaidėjas E.Švėgžda po varžybų sakė: „Varžovai tikriausia labiau norėjo pergalės, nes du kėlinius labai spaudė mus. Mes labai daug prametėme tritaškių. Mes šiandien visi susirinkom ir tikėjomės, kad būsim šviežesni, galvojome gal pavyks kokiais 20 taškų laimėt. Pagarba varžovam.“

„ESS VP & Borbet“ : K.Meiliūnas 51 (11 išpr. praž., 64 naudingumo balai), D.Budginas 10, K.Tarvainis 7 (11 atk. kam.)
„Kauno energija“: D.Čereška 21, A.Pužauskas 17, N.Jankauskas 10
"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nepasigailėjo varžovų (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)Sudėtinga "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pergalė po pratęsimo ir trys pagerinti "Įmonių" lygos rekordai (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:44 val.)Labiau nei įtikinama "Energijos sistemų serviso VP & Borbet"" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)"Energijos sistemo servisas VP & Borbet" palaužė "Omegos" pasipriešinimą (2009 lapkričio 01 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" antrą kartą palaužė "Kauno energiją" ir iškopė į ketvirtfinalį (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Club 9 & Bioprojektas" šventė pergalę svečiuose (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)