FORNESTAS vs GB UNITED (61:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„GB United“ vos nepadovanojo pergalės „Fornestas“ ekipai

Golas! :)
2009 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 00:18 val., peržiūros: 5910

Trečiadienį, „KTK“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Fornestas“(šeim.) bei „GB United“. Nors pirmoje kėlinio dalyje iniciatyvą laikė šeiminnikai, dar pirmame kėlinuke persvėrę rezultatą priekyje iki pat galo išsilaikyti sugebėjo salės svečiai. Deficitas keitėsi stipriai – po pirmo kėlinio buvo 8 taškai, antrame buvo nukritęs iki 4 taškų, tačiau sugrįžo prie dešimties, o ketvirtame kėlinuke ir vėl sumažėjo iki 4 taškų, tačiau sėkmingai rungtynes užbaigę svečiai sugebėjo iškovoti pergalę 7 taškų skirtumu ( 61:68 ).

Rungtynes sėkmingai pradėję „Fornestas“ žaidėjai pelnė 3 tritaškius metimus, į kuriuos „GB United“ atsakė trim metimais iš vidutinio nuotolio. Šeimininkams dar pelnius 2 taškus skirtumas paūgėjo iki 5 taškų, tačiau iškart poto sekusi taškų lavina iš svečių pusės užgožė šeimininkus – likusi kėlinio dalis sužaista atkarpa 16:3 netik panaikino deficitą, bet ir persvėrė rezultatą suteikdama „GB United“ 8 taškų pranašumą ( 14:22 ).

Antrasis kėlinukas prasidėjo 4 šeimininkų taškais, į kuriuos svečiai netrukus atsakė 6 „sausais“ taškais. Tolesniame žaidime vyko atkarpa tritaškis-dvitaškis – šeimininkai pelnydavo tolimą metimą, o svečiai – du taškus, tad skirtuams netrukus sumažėjo iki 5 taškų, tačiau kėlinio gale pelnę 5 taškus be atsako svečiai sugebėjo ir vėl susikrauti 10-ties taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas vyko vangiai – per pirmas 4 minutes ekipos tesugebėjo pelnyti vos po 2 taškus, tačiau antroji kėlinio pusė buvo sužaista gana rezultatyviai – 12:13, tačiau nei vienai nei kitaip ekipai tai didelės naudos nedavė. Skirtumas po trijų kėlinių buvo 11 taškų ( 43:54 ).

Paskutiniame ketvirtyje vis dar naudingiau žaisdami svečiai sugebėjo išlaikyti sukauptą pranašumą, o per 3 žaidimo minutes dar ir padidinti jį 2 taškais, tačiau tolesniame žaidime silpnesniu penketu žaidusi „GB United“ ekipa pradėjo klysti, o jų klaidas išnaudodami šeimininkai netruko pasipelnyti – per 3 žaidimo minute jie laimėjo „sausą“ atkarpą 9:0, kurios dėka skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Nors užsidegusi viltis ir traukė „Fornesto“ ekipą žaisti naudingiau, svečiai sugebėjo atsilaikyti, ir neleidę varžovams dar labiau priartėti jie susigrąžino 7 taškų pranašumą. Taigi šį vakarą stripresni buvo „GB United“ žaidėjai – jie iškovojo pergalę rezultatu 61:68.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris T.Šteinbergas teigė:“Ilgesnis suoliukas lėmė, jog nugalėjom.“

"GB United" iškovojo pergalę svečiuose (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 20:27 val.)“AKS Projektas & Argensta“ tik po sunkios kovos palaužė „Fornestas“ komandą (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Kauno Aerouostas" nepasigailėjo "Fornestas" ekipos (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" namuose nepaliko vilčių "Fornestas" ekipai (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 22:54 val.)"GB United" svečiuose nepasigailėjo "S Logistikos" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 15:37 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Fornestas" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:35 val.)"Kauno Energija" svečiuose palaužė "Fornestas" ekipą (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 19:36 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Olympic casino" vos nepavogė pergalės iš "GB United" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)