MINORDIJA vs ACHEMA & EKB (74:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 05 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose

2010 sausio 05 d., Antradienis, 19:59 val., peržiūros: 5473

Šiandien, sausio 5d., Kauno energijos sporto salėje susitiko dvi Įmonių lygos komandos, "Minordijos" ekipa (šeimininkai) sutiko savo varžovus "Achema & EKB" (svečiai). Aikštelėje buvo tikras mūšio laukas, komandos vis keitėsi pirmaujančio vaidmeniu. Pasibaigus pusei rungtynių komandas skyrė vos keli taškai, bet visgi rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir nugalėjo varžovus, kurie neatlaikė įtampos ir turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 74:66 (20:17, 12:18, 18:13, 24:18).

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingai "Achema & EKB" komandai, kuri iškart pelnė 5 taškus. O kai komandos pelnė dar po du taškus, šeimininkų kapitonas T.Ilčiukas išlygino rezultatą tolimu metimu ir dar sėkminga ataka iš po krepšio. Toliau komandas neskyrė didesnė persvara, o likus žaisti paskutines minutes, antrą tolimą metimą pataikė N.Nausėda iš svečių ekipos sumažindamas skirtumą iki 1 taško. Kėlinio pabaigoje dar padidinti skirtumą sugebėjo "Minordijos" komandos vyrukai iki 3 taškų ir rezultatu 20:17 pirmavo po pirmojo kėlinuko.

Antrąjį kėlinį diktavo šeimininkai iki likus žaisti tris minutes. Nuo pat kėlinio pradžios komandas vis skyrė tai vienas tai du taškai, bet visgi svečiams kėlinuko pabaigoje pavyko apsiginti ir sėkmingiau užpulti varžovų krepšį. Po sėkmingo tolimo metimo, kurį pataikė A.Nausėda svečių komandos kapitonas, "Achema & EKB" įsiveržė į priekį 31:30. Komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, bet likus žaisti po netaiklaus metimo L.Masiulis atsikovojo kamuolį ir pelnė du taškus bei privertė prasižengti varžovą, tačiau baudos nerealizavo. Kėlinukas baigėsi rezultatu 32:35.

TRečiam kėlinyje, nors ir nedidelę, bet svarią persvarą susikrovė svečių komanda ir vis pirmavo 4 tai 6 taškais. Sužaidus vos kelias minutes rezultatas siekė 37:42 svečių komandos naudai. Įtampa vis augo, nes laikas vis tirpo, o abejos komandos troško pergalės. Po taiklaus svečių komandos tritaškio metimo, "Achema & EKB" pirmavo jau 5 taškais, tačiau penktąją asmeninę pražangą gavęs D.Petrauskas gindamasis po savu krepšiu dar ir uždirbo savo komandai techninę pražangą taip suteikdamas varžovams mesti net 4 baudos metimus, kuriuos visus pataikė, dar komandos draugas M.Genys taip pat pelnė du baudos taškus persverdamas rezultatą savo komandos naudai ir dar padidino skirtumą iki 3 taškų, nors ir svečiai turėjo šansa persverti rezultatą, bet iš 4 galimų baudos metimų pataikė tik vienintelį. Likus žaisti paskutinį kėlinį rezultatas buvo 50:48.

Paskutinio kėlinio pradžioje svečiai ilgai nelaukus išlygino rezultatą 52:52, o vėliau ir padidino po antrojo A.Nausėdos tolimo taiklaus metimo rezultatu 56:60. Tada šeimininkai pasinaudojo savo žaidėjais, kurie gali sužaisti vienas prieš vieną ir po sėkmingų atakų ne tik išlygino bet ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai puldami 9:0 atkarpa. Svečiai sunkiai puolė varžovus ir leido jiems sėkmingai atakuoti, sumažinus skirtumą iki dviejų taškų 68:66, dar dvi sėkmingas atakas šeimininkams pridėjo A.Kemeraitis puikiai sužaisdamas po krepšiu. Rungtynės pasibaigė rezultatu 74:66.

"Minordija": A.Kemeraitis (29 taškai) ir T.Ilčiukas (16 taškų).

"Achema & EKB": A.Nausėda (18 taškų) ir V.Ridlauskas (12 taškų).

Po rungtynių laimėjusi komanda pasipiktinusi kalbėjo, jog neverta žaisti tokių varžybų, kai yra sutraumuojami net du žaidėjai.

Svečių komandos krepšininkai sakė, jog daug nepataikė taip pat ir neapsigynė reikiamu momentu ir pralaimėjo rungtynes.

"Minordija" iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)"Minordija" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Minordija" iškovojo dar vieną pergalę (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 19:33 val.)"Minordija" krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:28 val.)"Minordija" Įmonių lygoje toliau skinasi kelią pergalėmis (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 19:28 val.)"Achema & EKB" krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 19:43 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)Nesunki "Minordija" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 22:29 val.)"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus" (2010 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)