VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ (67:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

Puiki rungtynių pradžia leido "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai džiaugtis pergale

2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 21:41 val., peržiūros: 5777
Sausio 25 dieną, 19.15 val., "Aukuro" mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ir "Currus & Dariaus Baldai ir Trukmė". Puikiai žaisdami pirmuosius du kėlinukus "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandos krepšininkai nesunkiai susikrovė daugiau nei dvidešimties taškų pranašumą. Nors po ilgosios pertaukos varžovai gerokai sumažino skirtumą, tačiau "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai užteko taškų rezervo, kad pasiektų pergalę, rezultatu 67:60.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai aktyviai, krepšininkai apsikeitė keliomis greitomis, tiksliomis atakomis, o pirmiesiems atitrūkti į priekį pavyko svečiams – "Currus & Dariaus Baldai ir Trukmė" žaidėjams. Tačiau šeimininkai neketino leisti varžovams jaustis lyg namuose ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai, bei atakuodami stebėtinai taikliai iš visų padėčių greitai didino savo pranašumą ir po puikiai sužaisto pirmojo kėlinuko "Vėjų Linija & Garliavos Duona" žaidėjai jau turėjo dviženklį pranašumą ir pirmavo rezultatu 29:19.

Antrame ketvirtyje ir toliau tęsėsi "Vėjų Linija & Garliavos Duona" krepšininkų dominavimas aikštelėje, nors jų puolimas nebebuvo toks užtikrintas, bet šio kėlinuko didžiausias šeiminkų ginklas buvo aklina gynyba, leidusi varžovams pelnyti vos 5 taškelius. Sirtumas ir toliau augo ir greitai perkopė dvidešimties taškų ribą ir atrodė, kad svečiai šį vakarą neišvengs sutriuškinimo. Prasidedant ilgajai pertraukai "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komadna pirmavo rezultatu 45:24.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje staiga pasikeitė ir "Currus & Dariaus Baldai ir Trukmė" krepšininkai pelnydami 9 taškus be atsako privertė gerokai pasinervuoti varžovų komandą, tačiau laiku paimta minutės pertraukėlė padėjo "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai atsitiesti ir vėl susigražinti turėtą pranašumą. Tačiau svečiai net neketino nuleisti rankų ir atradę varžovų žaidime silpnų vietų vėl bandė perlaužti rungtynių eigą. Skirtumas ir vėl ėmė tirpti, tačiau dabar šeimininkų pranašumas buvo greitai bėgantis laikas, o varžovams teko sunki užduotis panaikinti tokį nemenką pranašumą. Vistik lemiamais momentais savo taškų sąskaitą baudos metimais padididno "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komanda ir laimėjo šias permainingas rungtynes, rezultatu 67:60.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" treneris po rungtynių teigėm kad komanda puikiai sužaidė rungtynių pradžioje, o vėliau ne tiek atsipalaidavo, kiek varžovai susikaupė.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandos treneris paminėjo, kad prireikė dviejų kėlinukų perprasti varžovų žaidimą, o kitas rungtynes prieš šią komandą žadėjo laimėti.

Visas rungtynes pirmavę "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai pasiekė pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" pasiekė nesunkią pergalę (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:36 val.)"GB United" tik rungtynių pabaigoje parklupdė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.) "Vėjų linija & Garliavos Duona" sutriuškino "Fornestą" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:28 val.)Nervingose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "Vėjų linija & Garliavos duona" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 21:04 val.)"Vėjų linija & Garliavos Duona" minimaliu skirtumu iškovojo pirmąją pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:59 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" - "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finale (2010 balandžio 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" neturėjo vargo su "Tondu" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Kauno Aerouostas" namuose sutriuškino "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)