CLUB 9 & BIOPROJEKTAS vs ACHEMA & EKB (70:83)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Tik antroje pusėje įsibėgėją "Achemos & EKB" ekipa iškovojo gan sunkią pergalę

2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 4664

Šiandien (10-25) J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko pirmosios „Įmonių“ lygos varžybos tarp „Club 9 & Bioprojektas“ (šeimininkai) ir „Achema & EKB“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje iniciatyva priklausė šeimininkų ekipai, kuri taikliau metė iš tolimų distancijų. Po ilgosios pertraukos suaktyvinę gynybą ir pradėję žaisti tik per savo priekinės linijos žaidėjus svečiai sugebėjo pralaužti priešininkų gynybą ir įsiveržti į priekį. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 70:83 (23:19, 16:17, 10:21, 21:26).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu. Pirmosios atakos metu suklydę „Achemos & EKB” ekipos žaidėjai netrukus į savo krepšį praleido tolimą metimą. Tačiau sužaidę atkarpą 9:0 svečiai įgijo šešių taškų persvarą. Kėlinuko viduryje rezultatas buvo apylygis. Likus keletai minučių tris tolimus metimus iš eilės pataikę Club 9 & Bioprojekto“ krepšininkai susigrąžino pranašumą. Iki kėlinio pabaigos abi ekipos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 23:19.

Antrame kėlinyje abi ekipos žaidė panašaus lygio , bei greičio krepšinį. Šeimininkams pavyko panaikinti vieną iš opiausių pirmojo kėlinio dalykų – tai klaidas, bet suprastėjus jų pataikymui varžovai vis labiau alsavo į nugaras. Pradėję pataikyti tolimus metimus ir labiau išnaudodami savo aukštaūgius žaidėjus „Achemos & EKB“ krepšininkai sugebėjo deficitą sumažinti iki trijų taškų 39:36.

Trečiame ketvirtyje šeimininkų puolimas pradėjo strigti ir taškus dažniausiai rinkdavo tik nuo baudų metimų linijos. Svečiai išnaudodami savo jaunuosius žaidėjus sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę. Kėlinio laikui einat į pabaigą „Achemos & EKB“ ekipa jau turėjo aštuonių taškų persvarą 49:57.

Paskutinis kėlinukas prasidėjo puikia svečių atkarpa , kurią jie laimėjo 7:0 , taip padidindami savo pranašumą iki dviženklio (49:64). Po trečiojo kėlinio nokauto šeimininkai tiesėsi gan sunkiai. Daug netaiklių metimų , vaikiškos klaidos ir pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių jiems neleido mažinti deficito. Antroje kėlinio pusėje komandas jau skyrė aštuoniolika taškų (80:62). Per paskutiniąsias minutes „Club 9 & Bioprojektas“ dar sugebėjo pelnyti aštuonis taškus ir šiek tiek sumažinti atotrūkį. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 70:83.

Po varžybų pakalbintas pralaimėjusios ekipos treneris buvo gan geros nuotaikos, o paklaustas kas nulėmė , kad jo ekipa turėjo pripažinti varžovų pranašumą jis teigė „ – Tai buvo sezono startas , daug traumuotų žaidėjų ir todėl nepavyko visiems iki galo sužaisti gerai“.

Nugalėtojų ekipos treneris buvo prastesnės nuotaikos , tačiau neslėpė džiaugsmo dėl laimėtų varžybų „- Pirmosios sezono varžybos ir jautėsi didelis balaganas varžybų pradžioje.“ Paklaustas kas nulėmė puikų žaidimą antroje varžybų pusėje treneris sakė „ – Komandos jaunimas antroje rungtynių pusėje padarė savo darbą ir tai nulėmė šios dienos pergalę.“

Naudingiausiai šeimininkų gretose šiandien žaidė dvigubą dublį surinkęs V.Laukaitis – 32 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Daugiausiai prie pergalės svečių ekipoje prisidėjo D.Petrauskas ir A.Nausėda atitinkamai surinkę 24 ir 23 taškus. D.Petrauskas buvo nepralenkiamas tiek po varžovų , tiek po savo krepšiu ir šį vakarą sugebėjo sugriebti net 21 kamuolį.

"Achema & EKB" krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 19:43 val.)Spurtas antroje rungtynių pusėje leido "Achemai & EKB" pasiekti pergalę (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 14:46 val.)"Sabonio mokykla" antroje rungtynių pusėje palaužė "Achemos & EKB" pasipriešinimą (2009 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:56 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)"YIT Kausta" palaužė "Achemos & EKB" ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 20:18 val.)"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2010 sausio 05 d., antradienis, 19:59 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Kamesta" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:39 val.)Puikus "Achema & EKB" pirmasis kėlinys lėmė pergalę svečiuose (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:10 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)