JMI & FLORVITA vs AGAVA & ASS E+H (54:73)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Agava & ASS E+H" šešetukas įveikė "JMI & Florvita" penketuką

Nugalėtojų lyderis Almantas Sutkus
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 3927

Gruodžio 20 dieną Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje susikovė dvi „Įmonių“ lygos ekipos „JMI & Florvita“ (šeimininkai) ir "Agava & ASS E+H“ (svečiai). Komandose susirinko po nedaug žaidėjų, šeimininkų ekipoje tik 5, o svečių 6 krepšininkai. Netoks ir didelis žaidėjų skirtumas vistiek lėmė rungtynių rezultatą, žaidėjai greit pavargo, o prasidėjus varžyboms po kelių minučių jau pirmavo svečių ekipa kuri ir išlaikė persvarą ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 54:73 (12:24, 13:11, 8:13, 21:25).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Agava & ASS E+H" tiksliu tolimu metimu, o šeimininkai atsakė tuo pačiu ir dar pridėjo vieną taiklų baudos metimą. Sužaidus puse kėlinio komandas skyrė trys taškai 8:11. Kadangi, žaidėjų susirinko mažai, tai ir kova nevyko greita, nes pavargę žaidėjai darė daug klaidų. Žinodami, jog jų yra mažai taip pat ir pražangų krepšininkai nedarė ir žaidė švariai gindamiesi. Visgi rungtynių pabaiga sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie pelnė 8 taškus be atsako ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 12:24.

Antrojo kėlinio pradžioje "Agava & ASS E+H" krepšininkus aikštės šeimininkai šiek tiek pristabdė. Nors šis kėlinys tikrai nebuvo rezultatyvus, Tačiau sužaidus pusę kėlinio komandas jau skyrė 4 taškai, kai šeimininkų komanda spurtavo 7 taškus iš kurių D.Stašaitis paskutinius keturis pelnė pats. Komandų žaidėjai puldavo individualiai, todėl rezultatyvių perdavimų buvo galima išvysti gan retai. Svečių komanda neleido atsipūsti varžovams ir neketino leisti sumažinti rezultato, o galbūt net ir persverti. Apsikeitę keliomis sėkmingomis atakomis, svečiai truputi padidino skirtumą iki 8 taškų, bet šeimininkų vidurio puolėjo dėka jis vėl buvo sumažintas iki šešių. Vėl gi pritrūko jėgų, visas 10 minučių išbėgiojusiems šeimininkams ir leido gale kėlinio varžovams mesti laisvus metimus taip jiems leisdami atitolti dviženkliu 10 taškų skirtumu, ir po antrojo kėlinio rezultatas buvo 25:35 (13:11).

Antroje rungtynių pusėje ir toliau komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Per 4 sužaistas minutes komandos apsikeitė tik po tris taškus, labai daug pramestų metimų ir padarytų klaidų šiame kėlinyje. Tikriausiai komandos kaupė jėgas likusiai rungtynių daliai. Svečių komanda, kai turėjo 10 taškų pranašumą, pelnė dar šešis taškus iš eilės. O tada šeimininkai pataikė tolimą metimą bei pelnė dar du taškus iš vidutinio nuotolio. Bet vėl gi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir pelnė dar 4 taškus taip padidindami skirtumą iki 15 taškų pirmavo rezultatu 33:48 (8:13).

Paskutinis kėlinys buvo jau įdomesnis, daug energijos rodė svečių komandos kapitonas A.Sutkus, kuris puldamas varžovų krepšį sugebėdavo neįmetęs taškų pats atsikovoti kamuolį ir vėl kartoti nors ūgio iki centro puolėjų trūko daug, taip puikiai žaisdamas šis krepšininkas per šį kėlinį pelnė net 15 taškų, o per rungtynes atkovojo net 12 kamuolių. Šis kėlinys buvo rezultatyviausias ir komandos dažnai leisdavo žaidėjams pelnyti taškus esant laisviems, todėl itin geros gynybos nebuvo galima pamatyti, o po eilinių A.Sutkaus taškų 6tąją minutę komandas skyrė 13 taškų (47:60). Likus žaisti vos minutę iki rungtynių pabaigos svečiai dar įmetė 6 taškus taip laimėdami 19 taškų skirtumu rezultatu 54:73 (21:25).

"JMI & Florvita": D.Stašaitis ir R.Krasnickas po 16 taškų, o N.Krikva ir K.Ryla po 9 taškus.

"Agava & ASS E+H": A.Sutkus 20 taškų, M.Dimša18 taškų.

"Agavos & ASS E + H" penketukas įveikė "Kauno švarą & KRG" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:19 val.)"Agava & ASS E+H" nesunkiai nugalėjo "Celsis & LTC" ekipą (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Agava & ASS E+H" komanda pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Agava & ASS E+H" be pasigailėjimo nušlavė "Tondas" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 23:19 val.)"Teo LT & Acme" sutriuškino "Jmi & Florvita" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 21:57 val.)"Agava & ASS E+H" reguliarujį sezoną užbaigė pergale (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Agava & ASS E+H" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "S Logistikos" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Agava & ASS E+H" namuose palaužė "E-Star club" žaidėjus (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Mikrovisata" sutriuškino "Jmi & Florvita" (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Sudėtinga "JMI & Florvitos" pergalė (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 21:12 val.)