PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs KAMESTA (112:81)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai"

Žemiausias iš žemiausių :)
2010 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 21:38 val., peržiūros: 3879
Ketvirtadienį, Vasario 18 dieną, Babtų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos D grupės varžybos. Jose žaidė aikštės šeimininkai „Projektų gama GTV & Mobiringas“ ir svečiai „Kamesta“. Iki šių varžybų D grupėje „Projektų gama GTV & Mobiringas“ buvo iškovoję visas aštuonias pergales, o „Kamesta“ buvo laimėję penkis kartus bei veiną pralaimėję. Pirmas šių komandų susitikimas baigėsi „Projektų gama GTV & Mobiringas“ pergale rezultatu 64:49. Šios varžybos buvo visiškai priešingos pirmosioms, nes komandos žaidė daug rezultatyviau. Rungtynes geriau pradėjo svečiai (12:17), bet netrukus šeimininkai spurtavo, kas leido jiem išlyginti rezultatą o vėliau ir persverti (28:24 po pirmo ketvirčio). Antram kėlinį toliau daug ir taikliai atakavo komandos. Sužaidus pusę varžybų „Projektų gama GTV & Mobiringas“ pirmavo 10 taškų (51:41). Po ilgosios pertraukos sugrįžę į aikštę vėl spurtavo šeimininkai, kas jiem leido įgyti 19 tašųkų persvarą (62:43). „Projektų gama GTV & Mobiringas“ ir toliau pamažu didino persvarą ir užtikrintai nugalėjo rezultatu 112:81. Tai buvo devintoji „Projektų gama GTV & Mobiringas“ pergalė iš eilės. „Projektų gama GTV & Mobiringas“ išlieka vienvaldžiais D grupės lyderiais.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai. Komandos pataikė beveik visus mestus metimus. Nors pirmi į priekį 0:5 išsiveržė „Kamesta“, netrukus tritaškį pataikė V.Grinis („Projektų gama GTV & Mobiringas“) ir sušvelnino rezultatą iki dviejų taškų (3:5). Sužaidus dvi minutes kėlinyje, keturiais taškais pirmavo svečiai (6:10). Didžiausią persvarą šios dienos varžybose „Kamestai“ pavyko pasiekti sužaidus keturias minutes, kai po taiklaus R. Kybarto („Kamesta“) tolimo metimo komandas skyrė penki taškai (12:17). Po šio metimo, 11 taškų be atsako pelnė „Projektų gama GTV & Mobiringas“, bei likus žaisti trim minutėm iki kėlinio pabaigos pirmavo šešiais taškais (23:17). „Kamestos“ žaidėjui A. Dubickui pavyko sumažinti varžovų persvarą dviem taškais, bet netrukus tritaškį ir dvitaškį pataikė šeimininkų komandos žaidėjai ir dar labiau padidino persvarą (28:19). Visgi paskutinę kėlinio minutę svečiai pelnė penkis taškus, o „Projektų gama GTV & Mobiringas“ nei vieno. Po pirmo kėlinio keturias taškais pirmavo šeimininkai (28:24).

Prasidėjus antam ketvirčiui, dvitaškiu savo komandos persvarą padidino „Projektų gama GTV & Mobiringas“ žaidėjas N.Paulauskas (30:24). Po šio metimo keturis taškus iš eilės pelnė „Kamesta“ ir sužaidus minutę bei 20 sekundžių antrame kėlinyje, komandas skyrė tik du taškai (30:28). Tada puikiai gindamiesi ir taikliai atakuodami, „Projektų gama GTV & Mobiringas“ krepšininkai sourtavo rezultatu 15:2 ir įgijo 14 taškų pranašumą (46:32). Iki ketvirčio pabaigos buvo likę trys su puse minutės. Per sekančią minutę „Kamesta“ pelnė septynis, o „Projektų gama GTV & Mobiringas“ nei vieno taško, o persvara vėl sumažėjo (46:39). Kėlinį geriau užbaigė šeimininkai, padidinę persvarą trim taškais. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 51:41 pirmavo „Projektų gama GTV & Mobiringas“.

Trečiame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Taikliai atakuodami šeimininkai didino persvarą. Kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandos žaidėjas Mantas Giedraitis, o netrukus jo brolis Marius Giedraitis pataikė dvitaškį bei tritaškį (58:41). A. Tubickui („Kamesta“) pavyko sumažinti varžovų persvarą dviem taškais, bet vėl puikiai atkarpą sužaidė šeimininkai, laimėję ją rezultatu 9:2 (67:45). Komandos buvo sužaidę pusę trečio kėlinio. Antroje ketvirčio pusėje kurį laiką šeimininkų persvara nedidėjo.Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos, 71:48 pirmavo „Projektų gama GTV & Mobiringas“. Likus dviem minutėm, komandas jau skyrė 25 taškai (75:50). Visgi paskutines dvi kėlinio minutes geriau žaidė svečiai. Jie pelnė šešis taškus, o šeimininkai nei vieno. Sužaidus tris kėlinius švieslentė rodė rezultatą 75:56.

Ketvirtas kėlinys vėl prasidėjo „Projektų gama GTV & Mobiringas“ spurtu. Šį kartą jie 1,5 minutės atkarpą laimėjo rezultatu 6:2 ir dar labiau padidino skirtumą (81:58). Sužaidus keturias minutes kėlinyje, rezultatas buvo 85:67. Taikliai atakuodami, „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandos žaidėjai trijų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 8:0 (93:67). Taip toliau didindami persvarą, likus dviem minutėm iki varžybų pabaigos šeimininkai jau pirmavo 30 taškų persvara (109:79). Perl ikusį laiką komandos atakavo ne taip taikliai, kaip visų varžybų metu. „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 112:81. Fantastiškai žaidęs Marius Giedraitis pataikė net 10 tritaškių šiose varžybose. Per ketvirtą kėlinį„Projektų gama GTV & Mobiringas“ komanda pelnė net 37 taškus.

Po rungtynių „Kamestos“ treneris sakė: „Sveikinimai varžovam. Du kėlinius lygiai žaidėm, o paskui padarėm per daug klaidų. Patyrę varžovai buvo.“

„Projektų gama GTV & Mobiringas“: Marius Giedraitis 45 (7/12 dvitaškių, 10/16 tritaškių, 11 atk. kam., 49 naudingumo balai), V.Grinis 17 (12 rez. perd.), N.Paulauskas ir Mantas Giedraitis po 12
„Kamesta“: L.Zvegas 26 (34 naudingumo balai), R.Kybartas 15, I.Bataitis 10
"Projektų gama GTV & Mobiringas" namuose nepaliko vilčių "Fornestas" ekipai (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 22:54 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Projektų gama GTV ir Mobiringas“ eliminavo „Mikrovisatą“ (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Kauno tiltus“ (2010 sausio 19 d., antradienis, 23:54 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau laikosi lyderio pozicijos (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:18 val.)