KAMESTA vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (49:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

Nerezultatyviose rungtynėse "Projektų gama GTV & Mobringas" nugalėjo "Kamestą"

2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 3735
Pirmadienį, šaltoje Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos salėje, įvyko "Įmonių" lygos, D pogrupio lyderių akistata. Namuose rungtyniavusi "Kamesta" (3-1), priemė varžovus, "Projektų gamos GTV & Mobringo" (4-0) krepšininkus. Lauke spaudžiant stingdančiam šaltukui, svečiai užkūrė tikrą pirtį šeimininkams ir iškovojo ketvirtąją pergalę rezultatu – 49:64 (13:20, 15:19, 9:10, 12:15).

Rungtynės prasidėjo taikliu Mariaus Giedraičio dvitaškiu (Projektų gama GTV & Mobringas). M.Karpičius (Kamesta) atsakė tritaškiu, o M.Petravičius (Projektų gama GTV & Mobringas) įmętes du taškus vėl persverė rezultatą (3:4). Po taiklaus T.Zakarausko (Kamesta) dvitaškio, šeimininkai išsiveržė į priekį (5:4), tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai "Kamesta" pirmavo. Vėliau sekė sėkminga svečių atkarpa, po kurios "Projektų gama GTV & Mobringas" padidino skirtumą iki 10 taškų – 5:15. "Kamesta" sušvelnino skirtumą iki 4 taškų (13:17), tačiau kėlinio pabaigoje Marius Giedraitis pataikė tritaškį ir padidino skirtumą iki 7 taškų – 13:20.

Antrajį ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Kamesta", kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų (20:22). Visgi, pajutę pavojų, svečiai vėl sužaidė puikia atkarpą ir įgijo 10 taškų pranašumą. "Kamesta" vis dažniau buvo nepatenkinta teisėjų sprendimais, ko pasekoje M.Karpičius užsidirbo techininę pražangą. Panašus skirtumas išsilaikė iki kėlinio pabaigos (28:39).

Trečiasis kėlinukas buvo ypatingai nerezultatyvus. Komandos kartu surinko vos 19 taškų. Kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie trumpam buvo sumažinę skirtumą iki 7 taškų (32:39). Tačiau po septynių iš eilės Mariasu Giedraičio taškų "Projektų gama GTV & Mobringas" įgijo 14 taškų persvarą (32:46). Po taiklaus D.Čepulio tritaškio svečiai dar labiau padidino persvarą (32:49). Visdėlto "Kamesta" sušvelnino skirtumą iki 12 taškų (37:49).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir netgi buvo pavojingai priartėję (43:49), tačiau žaibiškai sureagavusi "Projektų gama GTV & Mobringas" ekipa atstatė 10 taškų persvarą (47:57). Kėlinio pabaigoje visos šeimininkų pastangos dar kabintis į rungtynes buvo nuslopintos ir svečiai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu – 49:64.

Pakalbintas nugalėtojų žaidėjas teigė, jog laimėjome trenerio dėka ir šmaikštavo, jog "Kamesta" pajutusi krizę "užsuko" radiatorius.

Pralaimėjusiųjų treneris komentarą perleido rungtynių teisėjams.

"Projektų gama GTV & Mobringas": M.Giedraitis 18 (15 atk.kam), D.Čepulis 15, M.Petravičius 13, V.Grinis 10 taškų.

"Kamesta": M.Karpičius 16, R.Buinevičius 12 taškų (18 atk.kam).

Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)Ketvirtame kėlinyje "Projektų Gama GTV & Mobiringas" išlaikė persvarą ir laimėjo (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 17:48 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" namuose nepaliko vilčių "Fornestas" ekipai (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 22:54 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai" (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)