CELSIS & LTC vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (58:47)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 18:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC"

Su kamuoliu Tomą Čerba bando pasivyti Vygintas Grinis
2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 4859

Lapkričio 16 dieną, 18 val., Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Celsis & LTC" (šeimininkai) bei "PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS"(svečiai) . Pirmuosiuose kėliniuose kova vyko taškas į tašką, tačiau viską lėmė paskutinysis ketvirtis, kuriame šeimininkai susiėmė ir pasiekė įtikinamą pergalę, rezultatu 58 : 47.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai. Jie netgi buvo įgiję dviženklę persvarą, tačiau trys taiklūs svečių komandos tritaškiai kėlinuko pabaigoje, padėjo sušvelninti skirtumą iki minimumo – 18 : 17. Per antrąjį ketvirtį svečiai dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Nors antrasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus ( 16 taškų per abi komandas), tačiau "PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS", praleidusi vos 5 taškus į savo krepšį, sugebėjo susikrauti 5 taškų pranašumą – 23 : 28.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė arši kova. Abi komandos kovojo negailėdamos jėgų. Svečių komanda, vedama lyderio Mariaus Giedraičio, beveik visą laiką pirmavo, tačiau keletas "Celsis & LTC" komandos greitų atakų bei gera gynyba, leido jiems išsiveržti į priekį. Kėlinukas baigėsi rezultatu 42 : 40. Per paskutinįjį ketvirtį aikštelėje ryškiai dominavo šeimininkai. Vedami savo komandos lyderių, Gedimino Linkaus bei Vido Raudonio, jie tiesiog žlugdė svečių gynybą savo greitomis atakomis. Po finalinio švilpuko," Celsis & LTC" šventė pelnytą pergalę rezultatu 58 : 47.

Po rungtynių pakalbintas šeimininkų komandos treneris Liutauras Pečkaitis buvo begalo patenkintas pasiekta pergale – juk nugalėtas grupės lyderis.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" po atkaklios kovos palaužė "Olympic casino" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Mikrovisatos" (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau laikosi lyderio pozicijos (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:18 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)