CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ vs ECCUA & FURNIKA (44:82)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 13 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Eccua & Furnika" begėdiškai sutriuškino "Currus ir Dariaus baldus & Trukmę"

2009 lapkričio 13 d., Penktadienis, 19:21 val., peržiūros: 5830

Lapkričio 13-ąją, 17:45 val. J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos susitikimas, kuriame susigrūmė "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" bei "Eccua & Furnika". Šios rungtynės jau penktąjį kartą šeimininkams buvo pražūtingos – jie patyrė penktąjį pralaimėjimą iš tiek pat žaistų rungtynių, o mačas baigėsi rezultatu 44:82 (9:23; 11:21; 8:17; 16:21).

Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios svečiai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir netruko įsiveržti į priekį įtikinamu skirtumu – kėlinio viduryje šeimininkų komanda turėjo 6 taškų deficitą, o kėlinys baigėsi 14 taškų "Eccua & Furnikos" atotrūkiu 9:23.

Antrame kėlinyje "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" nieko naujo neparodė. Jų varžovai kur kas sėkmingiau atakavo iš visų distancijų, o per pirmąją rungtynių pusė sugebėjo nė karto nestabdyti varžovų pažeisdami taisykles, todėl prieš ilgąją pertrauką tik dar labiau padidino savo persvarą iki 20:44.

Trečiasis ketvirtis buvo mažiausiai rezultatyvus abiems komandoms – šeimininkai suaktyvinę gynybą neleido taip lengvai oponentams pelnyti taškų, nors patys taipogi atakavo varžovų krepšį ne itin sėkmingai. Vis dėl to "Eccua & Furnika" laimėjusi ir šį kėlinį, po jo pirmavo rezultatu 28:61.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo sėkmingiausias šeimininkams. Per kėlinį jie pelnė 16 taškų, kai varžovau pataikė 21. Ir nors sužaidus sėkmingiausią ketvirtį, sukelti intrigos nepavyko – rungtynės baigėsi rezultatu 44:82.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias ir naudingiausias buvo D.Baltrušaitis, pelnęs 23 taškus, surinkęs 33 naudingumo balus (10 atkovotų kamuolių) bei "apdovanojęs" save dvigubu dubliu. Taip pat dvigubą dublį gavo R.Ramanauskas, atkovojęs tiek pat kamuolių ir įmetęs 14 taškų. Atitinkamai 13 bei 12 taškų pelnė R.Remenčius ir A.Vinkauskas.

Priešininkų komandoje rezultatyviausiu tapo M.Kaštalianovas, įmetęs 17 taškų.

"Eccua & Furnikos" treneris A.Vinkauskas sakė, kad šios dienos rungtynėse jie buvo individualiai stipresni, dėl to ir pasiekta pergalė.

Pralaimėjusiųjų strategas D.Daunoras antrino varžovų komentarui, kad jų komanda buvo akivaizdžiai silpnesnė, žaidžianti kitą krepšinio lygį, o individualiai laimėytojų žaidėjai yra gerokai stipresni.

Po šių rungtynių "Eccua & Furnika" su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu lyderiauja C pogrupyje, o "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" su visais penkiais pralaimėjimais pogrupio autsauderių pozicijų kol kas neužleidžia niekam.

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" (2010 kovo 12 d., penktadienis, 19:39 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Eccua & Furnika" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Kauno Energiją" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:03 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" neįkando "Garliavos Duonos" (2010 vasario 19 d., penktadienis, 19:38 val.)"Eccua & Furnika" po dramatiškos kovos palaužė "Kamestą" (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)Eccua & Furnika iškovojo nelengvą pergalę (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Currus ir Dariaus baldai & Trukmė“ komandai sezonas baigtas (2010 kovo 26 d., penktadienis, 19:39 val.)"Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" be gailesčio sutriuškino "Tondą" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:12 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 gruodžio 04 d., penktadienis, 19:34 val.)