TEO LT & ACME vs KAUNO ŠVARA & KRG (78:49)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

"TEO LT & ACME" nušlavė "Kauno Švarą & KRG"

2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 3168
Pirmadienio vakarą "TEO LT & ACME" krepšininkai savo aikštelėje priėmė "Kauno Švaros & KRG" vyrus. Tai kas vyko rungtynėse futbolo terminologija būtų galima pavadinti "vieni vartai". Tritaškių kruša svečius apipylę šeimininkai iškovojo daugiau nei įtikinamą pergalę rezultatu 78:49.

Rungtynių pradžia šeimininkams susiklostė labai sėkmingai. Iš toli pataikė Marius Markevičius, o Mantas Lenkus pridėjo du taiklius tolimus šūvius ir rezultatas tapo (9:0). Tik penktąją rungtynių minutę svečiai dviem taikliais Remigijaus Močio baudos metimais atidarė savo taškų sąskaitą (9:2). Dainius Kazlauskas pataikė iš toli ir "TEO LT & ACME" krepšininkams iš turėtos 9 taškų persvaros liko tik 4 taškai (9:5). Vis tik, pakiliai rungtyniavusių šeimininkų gretose savo taškų sąskaitą atidarė Tomas Vainoris, o Mantas Lenkus ir toliau "bombardavo" varžovų krepšį taikliais tolimais metimais, pirmame kėlinyje pataikydamas jau trečiąjį kartą (14:5). Kėliniui baigiantis dvi iš eilės sėkmingas atakas surengė Edvinas Šmitas bei sumažino savo komandos atsilikimą iki 5 taškų (14:9). Vis tik, paskutiniuosius taškus pirmajame ketvirtyje pelnė šeimininkai, kurių atakos smaigalyje atsidūręs Marius Markevičius pelnęs du taškus (16:9).

Antrąjį kėlinį "TEO LT & ACME" pradėjo spurtu 10:3 bei padidino savo pranašumą iki 14 taškų (26:12). Tačiau "Kauno Švara & KRG" sėkmingai sužaidę atkarpą pelnė 9 taškus, varžovams leisdami įmesti 5 bei sumažino savo deficitą iki dešimties taškų (31:21). Visgi, svečiai tada sustojo, kuo netruko pasinaudoti šeimininkai. Per likusį kėlinio laiką "TEO LT & ACME" žaidėjai pelnė 9 taškus, o varžovų atsakas buvo kur kas kuklesnis – tik 2 pelnyti taškai (40:23).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliu Edvino Šmito dvitaškiu, o Marius Markevičius, Mantas Lenkus ir Mindaugas Matonis kartu pelnė 6 taškus (46:25). Į Egidijaus Paškausko tritaškį bei Edvino Šmito dvitaškį Mantas Lenkus atsakė dviem tolimais šuviais ir viena taiklia bauda, Ignas Plečkaitis ir Andrius Rupšys pridėjo po tritaškį, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 29 taškų (59:30). Likusi kėlinio dalis vyko apylygiai, o "Kauno Švara & KRG" sugebėjo "atžaisti" tik vieną tašką, bei sumažinti savo atsilikimą iki 28 taškų (65:37).

Paskutinis rungtynių kėlinys prasidėjo svečių spurtu (2:8). Tačiau bandančius ganėtinai vėlai įsibėgėti varžovus pristabdė taiklūs Povilo Kvederio bei Edmundo Blauzdžiūno dvitaškiai (71:45). Svečiai dar kartą truktelėjo priekin, po to kai dvitaškius pataikė Remigijus Motys ir Martynas Senkus (71:49). Vis tik, tai buvo viskas, ką "Kauno Švara & KRG" sugebėjo nuveikti šiose rungtynėse. Svaro ruožtu Mindaugas Matonis pelnė dvitaškį, Edmundas Blauzdžiūnas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o Mantas Lenkus savo puikų pasirodymą baigė pelnydamas paskutiniuosius keturis komandos taškus. Galutinis rungtynių rezultatas (78:49).

Po rungtynių "Kauno Švaros & KRG" vyriausiasis treneris mintimis dalintis nepanoro, tuo tarpu "TEO & ACME" ekipos strategas Arūnas Šunskis sakė: "Papraščiausiai šiandien varžovai buvo silpnesni negu prieš tai, o kitas dalykas, kaip ir sugrįžta žaidėjai po traumų, sudėtis pilnėja, žaidimas gerėja. Varžovai neparodė nieko naujo, to ir tikėjomės".

"TEO LT & ACME" ekipoje išsiskyrė: Mantas Lenkus 25 taškai (5 atk. kam, 4 perimti kam), Marius Markevičius 12 taškų (6 atk. kam, 5 rez. perd), Ignas Plečkaitis 10 taškų.

"Kauno Švaros & KRG" komandoje sėkmingiausiai žaidė: Edvinas Šmitas ir Remigijus Motys (17 atk. kam) po 14 taškų, Paulius Vosgirdas 6 taškai.
"Agavos & ASS E + H" penketukas įveikė "Kauno švarą & KRG" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:19 val.)"Sabonio Mokykla" įveikė "Kauno Švarą & KRG" ekipą (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:42 val.)"TEO LT & ACME" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 20:46 val.)"Teo LT & Acme" atsirevanšavo "YIT Kaustai" (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:07 val.)"Teo LT & Acme" nugalėjo namuose savo varžovus "Agava & ASS E+H" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:27 val.)Nelengvą pergalę pasiekė "Kauno švara & KRG" krepšininkai (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 23:57 val.)Siaubingas pirmas kėlinys pakišo koją "Kauno švara & KRG" ekipai (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 23:15 val.)"Teo LT & ACME" ir toliau triuškina savo priešininkus (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 21:04 val.)"Teo LT & Acme" vienu žingsniu perkopė aštuntfinalio laiptelį (2010 kovo 19 d., penktadienis, 20:45 val.)"Teo LT & Acme" sutriuškino "Jmi & Florvita" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 21:57 val.)