CLUB 9 & BIOPROJEKTAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (85:76)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 22 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio

2010 kovo 22 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 4348
Pirmadienio vakarą į pirmą tarpusavio akistatą ketvirtfinalio serijoje KKL "Įmonių lygojos" "Iššūkio taurėje" stojo "Club 9 & Bioprojektas" ir "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet". Pirmoje rungtynių pusėje virė lygi ir bekompromisė kova, o po dviejų kėlinių rungtynėse buvo visiška lygybė (42:42). Tačiau labai sėkmingas trečiasis ketvirtis šeimininkams leido susikrauti gana solidžią persvarą, kurią ketvirtojo kėlinio metu svečiai sugebėjo šiek tiek sumažinti, bet visiškai jos nepanaikimo. "Club 9 & Bioprojektas" prieš atsakomasias rungtynes susikrovė sau 9 taškų persvarą, o rungtynes laimėjo rezultatu (85:76).

Rungtynės prasidėjo labai atkakliai. Nors šeimininkai bandė atitrūkti, vis tik Karolio Meiliūno vedini "ESS VP & Borbet" krepšininkai sekė varžovams įkandin (11:10). Tačiau tada "Club 9 & Bioprojektas" truktelėjo priekin. Po Eriko Biržio, Vaido Laukaičio ir Stasio Rekašiaus taškų šeimininkai priekyje (19:10). Vis tik, savo paskutinio žodžio šiame ketvirtyje svečiai dar nebuvo tarę. Apie save priminė Donatas Budginas pasiųsdamas kamuolį į krepšį iš trijų taškų zonos du kartus iš eilės (19:16). Taikliu tolimu metimu atsakė ir Vaidas Laukaitis, o Karolis Meiliūnas kėlinį užbaigė dviem taškais (22:18).

Prasidėjus antrajam kėliniui "ESS VP & Borbet" sušvelnino savo atsilikimą kai Donatas Budginas pelnė du taškus. Tačiau tada "įsismarkavo" Aivaras Misius. Žaidėjas pelnė penkis taškus iš eilės, o svečiai per tą laiką taškų nepelnė (27:20). "Club 9 & Bioprojektas" vis bandė pabėgti į priekį (29:25), (33:25), tačiau Karolis Meiliūnas buvo tas žmogus, kuris traukė svečius į priekį. Po dar keturių jo taškų skirtumas tarp komandų sumažėjo (33:29). Vis tik, "vienas lauke ne karys" nors "ESS VP & Borbet" ekipos lyderis rungtyniavo puikiai, jam reikėjo komandos draugų svaresnio indėlio (43:34). Būtent tada tą indėlį įnešė Ernestas Kaminskas, pataikydamas du kartus iš toli. Po pirmosios rungtynių pusės rungtynėse visiška lygybė (42:42).

Trečiojo kėlinio pirmosios atakos metu Karolis Meiliūnas po nepaprastai ilgos pertraukos išvedė savo komandą į priekį (42:44), tačiau labai trumpam. Šeimininkai puikiai atkarpą sužaidusių Stasio Rekašiaus, Haroldo Nevidausko ir Aivaro Misiaus dėka spurtavo net 15:2. Po tokio nokdauno svečiai liko varžovams toli už nugaros (57:46). Vaizdas aikšėje ir po "šalto dušo", kurį gavo "ESS VP & Borbet" pernelyg nesikeitė: svečiai strigo puldami, o "Club 9 & Bioprojektas" tokių problemų prie varžovų krepšio neturėjo. Kėliniui baigiantis Vaidas Laukaitis pataikė dar vieną savo tritaškį, o tašką kėlinyje padėjo Darius Bučinskas pelnydamas du taškus (66:50).

Svečių ekipos žaidėjai prieš lemiamą ketvirtį tikriausiai puikiai suvokė, kad dar vienas taip sužaistas kėlinys jiems gali garantuoti "atostogas" iki kito sezono. Nenorėdami ketvirtfinalio serijos baigti jau po pirmųjų rungtynių "ESS VP & Borbet" žaidėjai Donatas Budginas, Kęstutis Tarvainis ir Kęstutis Boza iniciavo savo ekipos spurtą 1:7 ir skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (67:57). Vis tik svečiai po penkių Dariaus Bučinsko taškų vėl padidino savo pranašumą (73:59). Karolis Meiliūnas jį šiek tiek aptirpdė taikiu dvitaškiu, bet Erikas Biržys užbaigė ataką su varžovo pražanga (76:61). Donatas Budginas pataiko iš toli, Esmiraldas Sliežauskas pelno du taškus, o Karolis Meiliūnas užbaigia ataką pelnydamas du taškus su varžovo pražanga ir intriga vėl atgyja (76:69). Tačiau po sėkmingai sužaistos atkarpos svečiai vėl įkrito į žaidybinę duobę. Tuo netruko pasinaudoti "Club 9 & Bioprojektas" ekipos krepšininkai, vėl padidinę savo persvarą iki dviženklės (83:71). Vis tik, savo situaciją "ESS VP & Borbet" komanda prieš atsakomąjį mačą spėjo pagerinti. Donatas Budginas pataikė iš toli, o Karolis Meiliūnas realizavo dvi baudas (83:76). Skirtumas galėjo dar labiau sumažėti, tačiau likus mažiau nei 24 sekundėms iki kėlinio pabaigos svečiai prarado kamuolį, ko pasekoje "Club 9 & Bioprojektas" privertė varžus prasižengti net du kartus. Tačiau pražangų šeimininkai maksimaliai išnaudoti nesugebėjo: Darius Bučinskas ir Haroldas Nevidauskas realizavo tik po vieną baudą iš dviejų ir padidino savo komandos persvarą iki 9 taškų (85:76).

Po susitikimo kalbintas nugalėtojų žaidėjas Darius Bučinskas sakė: "Iš tikro šiandieninis varžovas buvo labai stiprus, tačiau viską padarė trečiasis kėlinys. Po to šiek tiek pavargome bei atsipalaidavome, ko pasekoje varžovai mus prisivijo. Šiaip tai trečiame kėlinyje susikrautas pranašumas ir lėmė pergalę. Varžovai paliko labai gerą įspūdį, bus atkakli kova ir antrose rungtynėse".

"ESS VP & Borbet" komandos lyderis Karolis Meiliūnas po pralaimėtų rungtynių kalbėjo: "Nesiklijavo komandinis žaidimas, nepataikėme savo metimų, padarėme daug klaidų, be to, varžovai labai gerai gynėsi. Jie šiandien buvo verti pergalės – šaunuoliai. Jų komanda paliko gerą įspūdį: visose pozicijose turi gerų žaidėjų. Labai gerą įspūdį paliko jų vidurio puolėjas. Manau dabar serijos nugalėtą būtų galima vertinti procentais penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Tie devyni taškai, kuriais pralaimėjome, nėra labai daug. Manau atsakomosiose rungtynėse tuos taškus atžaisime".

"Club 9 & Bioprojektas" komandą į pergalę vedė: Vaidas Laukaitis 22 taškai (6 atk. kam, 4 perimti kam), Haroldas Nevidauskas 19 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd), Aivaras Misius 17 taškų (16 atk. kam, 5 rez. perd)

"ESS VP & Borbet" ekipoje išsiskyrė: Karolis Meiliūnas 39 taškai (8 atk. kam, 7 rez. perd), Donatas Budginas 17 taškų, Kęstutis Tarvainis 8 taškai (9 atk. kam).

"Club 9 & Bioprojektas" šventė pergalę svečiuose (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Club 9 & Bioprojektas" įveikė "Omega" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Club 9 & Bioprojektas" neturėjo vargo su "Fornestu" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:53 val.)Užtikrinta "Club 9 & Bioprojekto" pergalė (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 19:45 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nugalėjo savo aikštelėje varžovus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 23:24 val.)"CLUB9&Bioprojektas" vos išnešė sveiką kailį (2009 spalio 30 d., penktadienis, 22:53 val.)