GB UNITED vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (37:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams

2009 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 19:57 val., peržiūros: 6331

Šeštadienį „KTK“ sporto salėje jėgas išmėgino dvi „Įmonių lygos“ komandos „GB united“ (šeimininkai) ir "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (svečiai). Intrigą šiose varžybose pavyko išlaikyti tik pirmame ketvirtyje. Antrame kėlinyje uždarę bet kokius kelius savo krepšio link svečiai įgijo 8 taškų persvarą (19:28). Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė ir padėtį tvirtai valdė "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkai. Paskutiniame kėlinyje šeimininkams pagaliau pavyko pralaužti ledus ir pajusti savo žaidimą. Tačiau tai jau buvo per vėlu ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą 25 taškų skirtumu 37:62.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan neįprastai. Technine pražanga buvo nubausta "S.Raštikio puskarininkių mokykla“ komanda. Varžovams nepavyko pasinaudoti proga išsiveržti į priekį, nes abu baudos metimai skriejo pro šalį.Ginčo kamuolį laimėjo „GB united“. Pirmoje kėlinio pusėje taikliau mesdami tolimus metimus šeimininkai sugebėjo pabėgti į priekį.Tačiau kėlinio viduryje komandas vėl skyrė vos vienas taškas. Iki kėlinio pabaigos ši persvara išliko , o bendras rezultatas buvo 16:17.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai. Pataikę du tolimus metimus jie savo persvarą padidino iki 7 taškų (16:23). Šeimininkų ekipai niekaip nepavyko pataikyti ir iš žaidimo jiems pavyko pelnyti vos 2 taškus. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 19:28 (3:11).

Trečiame kėlinyje aikštėje vaizdas nepasikeitė. „GB united“ ekipai ir toliau nepavyko pelnyti taškų. Svečiams pajutus savo žaidimą jie pradėjo žaibiškai tolti. Prieš lemiamą kėlinį komandas jau skyrė 25 taškų , o rezultatas buvo 22:27 (3:19).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai pradėjo pajusti savo žaidimą ir ėmė sėkmingai atakuoti iš toli. Tačiau tai vyko jau per vėlai.Persvara buvo per didelė , kad pavyktų ją sumažinti. Svečiai nesumažino tempo ir taip žaidė iki pat rungtynių pabaigos. Šias rungtynes rezultatu 37:62 laimėjo "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (15:15).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos treneris teigė „ – Pagaliau pavyko surinkti pilną komandos sudėti , todėl ir pasiekėme šią pergalę. Jei ir toliau pavyktų surinkti visą ekipą- pasieksime daugiau tokių pergalių.“

"GB united" : E.Vaičiulis (12 taškų).
"S.Raštikio puskarininkių mokykla" : M.Zapalis (26 taškai) , M.Juotkus (17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)„S.Raštikio Puskarininkių Mokykla“ įveikė „Bero & Termoizola“ (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:45 val.)"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:53 val.)"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:21 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla" komandos ketvertukas sugebėjo iškovoti pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:12 val.)