TEO LT & ACME vs KAUNO ŠVARA & KRG (103:56)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 13 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Eilinė triuškinanti "TEO LT & ACME" pergalė

Manto Lenkaus bandymas skristi :)
2009 lapkričio 13 d., Penktadienis, 20:45 val., peržiūros: 6325

Šį penktadienio vakarą Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkai "TEO LT & ACME" ir "Kauno švara & KRG" ekipos. Nuo pat rungtynių pradžios ėmė aiškėti rungtynių favoritai. Nors "Kauno švara & KRG" su kiekvienu kėliniu gerino savo žaidimą, tačiau jiems iki pergalės trūko dar labai daug. Nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui, pergalę šventė šeimininkai rezultatu (103-56).

Rungtynės prasidėjo "TEO LT & ACME" komandos stulbinančiu spurtu (30-0). Tuomet jau buvo galima suprasti kas laimės rungtynes. Visgi, kėlinio pabaigoje svečiams pavyko pelnyti 3 taškus ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo (32-3) šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinyje "Kauno švara & KRG" krepšininkai tarsi pabudo po patirto "nokdauno". Žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau taikliau metę dvitaškius šeimininkai sugebėjo persvarą padidinti iki 35 taškų (53:18).

Trečiajame kėlinyje sunkiai sustabdomas buvo svečių žaidėjas R.Motys, tačiau jo indėlio komandai laimėti kėlinį nepakako (22-17). Nors šiame kėlinyje "Kauno švara & KRG" krepšininkai dvitaškius metė 63% taiklumu (7 iš 11), tačiau jiems priartėti prie varžovų neleido klaidos, kurių jie šiame kėlinyje padarė 6, prieš šeimininkų 2. Rezultatas po trečiojo kėlinio (75-35).

Ketvirtasis kėlinys tekėlė klausimą, ar "TEO LT & ACME" krepšininkai pelnys 100 taškų. Dėka stabiliai sužaisto paskutinio ketvirčio, šeimininkams pavyko peržengti 100 taškų ribą ir laimėti rungtynes rezultatu (103-56).

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė jog skyrėsi komandų lygiai ir nuo pat pradžių matėsi kas laimės rungtynes. Taipogi patikino jog komanda ir toliau žengs be pralaimėjimų.

Pakalbintas vienas iš pralaimėjusių komandos lyderių M.Senkus sakė jog jie tiesiog buvo nepasiruošę.

"TEO LT & ACME": M.Markevičius (24 taškai, 8 atkovoti kam., 6 išpr. praž.); M.Lenkus (17 taškų, 6 perimti kam., 4 blokai) ; T.Vainoris (14 taškų, 7atkovoti kam.); A.Šunskis (8 taškai, 9 rez.perd.).

"Kauno švara & KRG": M.Senkus (20 taškų, 8 išprov. praž., 7 atkovoti kam.); E.Paškauskas (12 taškų, 10 atkovotų kam.); R.Motys (12 taškų, 9 atkovoti kam.).

"TEO LT & ACME" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 20:46 val.)Dar viena lengva "KER&Compensa" pergalė (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:53 val.)Prastas pirmasis kėlinys nesutrukdė "Teo LT & Acme" pasiekti pergalės (2010 vasario 26 d., penktadienis, 22:32 val.)"Teo LT & Acme" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:58 val.)Susitikime tarp "TEO LT & ACME" ir "Tondas" ekipų intrigos neliko po pirmojo kėlinio (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)"TEO LT & ACME" nušlavė "Kauno Švarą & KRG" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 20:41 val.)"Kauno Švara & KRG" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 22:31 val.)"Teo LT & Acme" sutriuškino "Jmi & Florvita" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 21:57 val.)"Vaidotėnas" tik po sunkios kovos iškovojo pergalę (2010 sausio 05 d., antradienis, 23:19 val.)"Vaidotėnas" po sunkio kovos palaužė "Teo LT&ACME" ekipą (2010 sausio 26 d., antradienis, 21:56 val.)