ECCUA & FURNIKA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (77:80)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 18:35 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Lygioje dvikovoje paskutinėje minutėje nugalėjo "ESS VP & BORBET"

Su kamuoliu Justas Kučinskas
2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:28 val., peržiūros: 5434

Šiandien, lapkričio 23d., susitiko dvi "Įmonių" lygos komandos baltais marškinėliais žaidžiantys šeimininkai "ECCUA & FURNIKA" ir žalia apranga svečiai "ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET". Rungtynės buvo permainingos, pirmavo tai viena komanda tai kita. Nors šeimininkai susirinko tik šešiese, tačiau atsilaikė prieš varžovus ir kova vyko iki pat rungtynių pabaigos, laimėtojas buvo aiškus tik žaidžiant paskutines sekundes. Po dviejų kėlinių pirmavo aikštės šeimininkai rezultatu 47:41. Likus žaisti pusei minutės iki rungtynių pabaigos, šeimininkai buvo prasižengę tik kartą, bet pralaiminėjo vienu tašku. Tai gi jie subaudavo tris kartus, kad varžovai mestų baudos metimus, kuriuos realizavo. Likus 15 sekundžių dar bandė įmesti tolimą metimą tačiau jie buvo netaiklūs, tai ir lėmė svečių pergalę. Nors svečiai klydo dažniau, bet vis gi šventė pergalę rezultatu 80:77.

Rungtynių pradžia prasidėjo šeimininkų dviem taškais. Bet neilgai laukus tuo pačiu atsakė ir svečių ekipa. Iniciatyvą paėmė svečiai, kai pataikė du tolimus metimus, tuo pačiu atsakė ir "ECCUA & FURNIKA" ekipa,tai buvo tritaškių etapas, nes antrą kartą tritaškį pataikė svečių komandos žaidėjas D.Budginas. Šeimininkai nors ir susirinko tik šešiese, bet kovojo kaip lygus su lygiais, nors ir atrodė pavargę. Po pataikyto baudų metimo šeimininkai išlygino rezultatą (17:17). Kėliniui artėjant į pabaigą dar keturis taškus pelnė svečiai ir susikrovė šešių taškų pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:27 "ESS VP & BORBET" naudai.

Antrajį ketvirtį sėkmingiau pradėję aikštelės šeimininkai, spurtavę net vienuolika sausų taškų ir įsiveržė į priekį 32:27. per šį kėlinuką svečiai padarė net 11 klaidų nors per pirmąjį kėlinį nepadarė nei vienos. Tuoj pat svečiai paėmė minutės pertraukėlę ir po jos K.Boza nutraukė jų spurtą. Einant pabaigai antrajam kėliniui svečiai atsilikinėjo 38:31 ir tada iniaciatyva ėmėsi svečiu komandos žaidėjas Esmiraldas Sliežauskas kuris likus žaisti keliom minutėm įmetė 10 taškų, šeši iš jų buvo tritaškių metimų dėka. Po antrojo kėlinio jau šeimininkai pirmavo 6 taškais rezultatu 47:41.

Po ilgosios pertraukos vyko itin atkakli kova ir sunki – didesnę atakų dalis nebuvo sėkminga. Šeimininkams reikėjo išlaikyti persvarą, bet čia svečiai pelnė 7 taškus sausai ir įsiveržė į priekį minimaliausiu skirtumu. Šiame kėlinyje vyko didžiausia įtampa, nes po kiekvienos atakos pirmaujanti komanda keitėsi. Du kartus šeimininkai ėmė minutės pertraukėles, bet įsiveržti didesniu skirtumu jiems niekaip nepavyko, po paskutinės minutinės rezultatas buvo 55:53. Tačiau geriau sužaidę rungtynių pabaigą į priekį įsiveržė aikštelės šeimininkų varžovai rezultatu 57:58 tuo pačiu minimaliu skirtumu.

Paskutinį kėlinuką pradėjo svečiai ir S.Gudavičius puldamas išprovokavo pražangą,bet į krepšį pataikė tik vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą. Po dviejų svečių taškų, šeimininkai įmetė 7 taškus be atsako ir taip įsiveržė į priekį 5 taškais. Įtampa augo, nes laikas tirpo o rezultato skirtumas buvo nedidelis, abi komandos norėjo laimėti, tikriausiai pergalę lėmė pataikyti 4 per šį kėlinį tolimi svečių metimai. Paskutinėmis sekundėmis kamuolį turėjo svečiai, tačiau prasižengė varžovai ir jie realizavo du baudos metimus, skirtumas išaugo iki 3. Likus kelioms sekudėms dar iš kitos pusės aikštės metė šeimininkai, bet kamuolys neįkrito ir pergalę šventė "ESS VP & BORBET" komanda 77:80.

Svečių komandos pakalbintas žaidėjas sakė "Ilgai laukta pergalė, gynyboje daugiau atidirbome, turėjome daugiau keitimų, varžovus išvarginome ir laimėjom".

Šeimininkų ekipos narys pakalbintas sakė "Buvo lygiavertė dvikova, jie pataikė daugiau trajakų, pabaigoje daugiau suklydome, šėkart laimėjo ji, galbūt kitą kartą mes".

Prie laimėtojų pergalės labiausiai prisidėjo E.Sliežauskas (26 taškai bei 13 atk.k.) ir K.Boza bei K.Tarvainis atitinkamai 14 ir 13 taškų.

Šeimininkų ekipoje puikiai pasirodė S.Gudavičius (22 taškai), jam padėjo D.Baltrušaitis ir A.Vinkauskas pelnę atitinkamai 20 ir 18 taškų .

Emocingoje kovoje pergalę iškovojo "Eccua & Furnika" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 20:59 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo išretintas "ESS VP & Borbet" gretas (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Eccua & Furnika" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Kauno Energiją" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:03 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Eccua & Furnika" komanda (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:01 val.)Nervingose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "Vėjų linija & Garliavos duona" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 21:04 val.)Labiau nei įtikinama "Energijos sistemų serviso VP & Borbet"" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)"Eccua & Furnika" po dramatiškos kovos palaužė "Kamestą" (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)Spurtas antroje rungtynių pusėje leido "Achemai & EKB" pasiekti pergalę (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 14:46 val.)Lengva "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:44 val.)