VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ (75:57)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 22 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" pasiekė nesunkią pergalę

2010 kovo 22 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 4393

Pirmadienį (03.22) Aukuro vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (šeimininkai) ir "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo pakankamai panašiai, abiejoms ekipoms ir tik antroje kėlinio pusėje rezultatą persverė ir šį kėlinį laimėjo svečiai. Antrajame ketvirtyje šeimininkai triuškinančiu rezultatu sutrypė savo varžovus. Trečiasis kėlinukas vėlgi buvo pakankamai kovingas ir atkaklus, tačiau savo skirtumą dar labiau padidino "Vėjų Linija & Garliavos Duona". Ketvirtas kėlinys ir toliau tekėjo panašia vaga, komandos žaidė panašų žaidimą ir šias rungtynės be didesnių sunkumų laimėjo "Vėjų Linija & Garliavos Duona" rezultatu (75:57).

Nors pirmąsias minutes truputi geriau pradėjo šeimininkai, tačiau praėjus keletai minučių į priekį išsiveržė svečiai ir padidino truputi skirtumą, o likusią kėlinio dalį abi komandos žaidė pakankamai panašiai, tik ketvirčio pabaigoje "Vėjų Linija & Garliavos Duona" sumažino skirtumą iki 4 taškų (18:22).

Antrasis kėlinukas buvo tarsi didelė duobė į kurą įkrito "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė". Pirmosiomis atakomis svečiai pelnė 4 taškus ir padidino savo persvarą iki 6 taškų , tačiau tai buvo paskutinieji šios ekipos taškai šiame kėlinyje, tuo tarpu varžovai nesnaudė ir rinko tašką po taško kiekvieną ataką, taip išlygindami skirtumą, o taip pat jį persvėrė ir po šio kėlinio sukaupė jau 11 taškų skirtumą (37:26).

Trečiajame ketvirtyje skirtingai nei antrajame, nedominavo nei viena ekipa, žaidimas vyko pakankamai lygiai ir nei viena komada nesugebėjo pernelyg išsikirti, tai ir lėmė, jog rezultatas pakito 4 taškais, kuriuos prie turėtos persvaros dar pridėjo "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ekipa.

Ketvirtasis kėlinys buvo labai netolygus, pradžioje puikiai sekėsi svečiams, kurie sumažino skirtumą iki 9 takškų, tačiau neilgai trukus, į tai galingai atsakė šeimininkai ir atstatė savąjį pranašumą iki 20 taškų ir tai buvo galutinis taškas šiose rungtynėse nulemiantis nugalėtoją, taigi po finalinio švilpuko "Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę (75:57).

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandoje rezultatyviausi buvo Laurynas Varnas pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius, bei Vytautas Vaškevičius įmetęs 18 taškų, atkovojęs 20 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

"Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" ekipoje pasižymėjo Darius Daunoras surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, taip pat Eduardas Grinčikas pelnęs 13 taškų, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "norėjom labai laimėti 20 taškų, bet nesigavo, šiaip viskas gerai". Pralaimėjusiųjų treneris šmaikštaudamas teigė: "nedaug trūko tik vieno žingsnelio iki pergalės, tik laimės pritrūko ir to vieno metimo".

"Vėjų linija & Garliavos Duona" sutriuškino "Fornestą" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:28 val.)"Vėjų linija & Garliavos Duona" minimaliu skirtumu iškovojo pirmąją pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:59 val.)"Kauno energija" pasiekė nesunkią pergalę (2009 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:03 val.)Visas rungtynes pirmavę "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai pasiekė pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" neturėjo vargo su "Tondu" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Vėjų linija ir Garliavos Duona" įveikė "JMI & FLORVITĄ" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 20:31 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" II turą pradėjo nušluodama "Tondas" ekipą (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:14 val.)"JMI & Florvita" iškovojo nesunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)Puiki rungtynių pradžia leido "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai džiaugtis pergale (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 21:41 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" - "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finale (2010 balandžio 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)