VAIDOTĖNAS vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (112:48)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Ruklos sporto salė, Jonavos raj.

"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą"

2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 21:21 val., peržiūros: 4302

Pirmadienį (11.23) Ruklos sporto salėje susitiko "Vaidotėnas" (šeimininkai) ir "S.Raštikio Puskarininkių Mokykla" (svečiai). Pirmosios minutės prasidėjo pakankamai lygiai, nei viena ekipa pernelyg neišsiskyrė, tačiau pabaigoje sėkmingiau žaidė šeimininkų ekipa ir laimėjo pirmąjį ketvirtį. Antrajame kėlinyje dar sunkiau sekėsi svečiams, kurie neįstengė sustabdyti varžovų puolimo ir po pirmosios rungtynių dalies pastarieji pralaiminėjo jau 23 taškais. Trečiajame kėlinuke "S.Raštikio Puskarininkių Mokykla" vėlgi niekaip nesugebėjo išlipti iš didžiulės duobės ir pralaimėjo šį kėlinį 20 taškų skirtumu. Paskutinysis ketvirtis buvo tik formalumas, o tuo tarpu šeiminininkai ir toliau nemažino apsukų, bei didino skirtumą, taigi tiuškinančias rungtynes laimėjo "Vaidotėnas" rezultatu (112:48).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai kurie pirmąjį ir paskutinįjį kartą pirmavo, tačiau nieko nelaukdama "Vaidotėno" ekipa persvėrė rezultatą ir po truputi jį didindama laimėjo šį kėlinį (24:17)

Antrasis kėlinukas buvo dar sėkmingesnis šeimininkų komandai kuri nieko nelaukdama, jau kėlinio pradžioje surengė nemaža spurtą (10:0) po kurio dar padidino turėtą persvarą, o varžovai sugebėjo atsakyti vos 2 rezultatyviom atakom ir kėlinio pabaigoje jiems pavyko 3 kartus pelnyti taškus, kai aikštelės šeimininkai pelnė 26 taškus ir susikrovė nemažą skirtumą (50:27).

Trečiasis ketvirtis buvo panašus i antrąjį per šias 10 minučių "S.Raštikio Puskarininkių Mokykla" niekaip nesugebėjo rasti priešnuodžio puikiam varžovų žaidimui, o "Vaidotėnas" ir toliau puikiai žaidė, kaskart vis didindami savo persvarą, kuri po šio kėlinio siekė jau 43 taškus (77:34).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo išimtis žaidimas tekėjo panašia vaga, "Vaidotėnas" ir toliau sėkmingai bėgo nuo savo varžovų. Nepaisant jog paskutinysis kėlinys, pastarieji ne tik kad neatsipalaidavo, bet šiame kėlinyje laimėjo didžiausiu skirtumu, o šias nesunkias rungtynes laimėjo "Vaidotėnas" (112:48).

"Vaidotėnas" komandą į pergalę vedė fantastiškai taikliai metęs Edvardas Eidikis pelnęs 42, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį, taip pat Mantas Ragulis pridėjęs 19 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

"S.Raštikio Puskarininkių Mokykloje" pasižymėjo Romualdas Gečionis pelnęs 11 taškų ir 3 kartus perėmes kamuolį, bei Mindaugas Juotkus surinkęs 10 taškų ir atkovojęs 16 kamuolių.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "sienos eilinį kartą parodė ką gali, aišku pradžioje tikėjomės rimtesnių varžybų, bet laimėti prieš "Vaidotėną" penkiese būtų nerealu truputi".

Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse minimalia persvara pergalę iškovojo "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:57 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)„S.Raštikio Puskarininkių Mokykla“ įveikė „Bero & Termoizola“ (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:45 val.)