BERO & TERMOIZOLA vs TONDAS (76:41)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Bero & Termoizola" nugalėjo "Tondą"

2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 21:48 val., peržiūros: 5304

Pirmadienį, Kauno Pilėnų vidurinėje mokykloje, susitiko dvi "Įmonių lygos" ekipos. Šeimininkai "Bero & Termoizola" ir svečiai "Tondas". Pirmajame kėlinyje įgijusi persvarą ir iki rungtynių pabaigos ne tik išsaugojusi, bet ir padidinusi skirtumą šeimininkų ekipa, nugalėjo svečius rezultatu 76:41 (17:3, 13:13, 28:12, 18:13).

Jau rungtynių pradžioje "Bero & Termoizola" įgijo solidų pranašumą. Beviltiškai atakavęs "Tondas" sužaidęs pusę kėlinio neturėjo taškų savo sąskaitoje ir pralaiminėjo rezultatu – 16:0. Tačiau taiklus M.Ramaškos metimas nutraukė taškų badą – 16:2. Kėlinio pabaigoje abi komandos dažniau klydo, nei metė į krepšį, todėl kėlinys baigėsi nerezultatyviai – 17:3.

Antrajame kėlinyje svečiai šiek tiek atsigavo, tačiau klaidų skaičius nemažėjo. Abi komandos susitikimo metu padarė 54 klaidas! Tiek klaidų nemažai, netgi moksleivių krepšinio lygai. Taigi, nors dėl didelio klaidų skaičiaus smuko komandų rezultatyvumas, tačiau niekur nedingo noras laimėti. "Tondas" taiklių tritaškių dėka neleido varžovams pabėgti dar labiau. Svečiai pataikę tris tritaškius (2 iš jų M.Ramaška), tokiu būdu pelnė 9 taškus iš 13 pelnytų antrajame kėlinyje. Kėlinys baigėsi rezultatu 13:13, o bendras rungtynių skirtumas išliko nepakitęs 14 taškų – 30:16.

Trečiajį kėlinį šeimininkai pradėjo tritaškių lavina po kurios įgijo 23 taškų pranašumą – 43:20. Tačiau to buvo maža, "Bero & Termoizola" dar labiau padidino skirtumą. Šįkart šeimininkai įgijo 30 taškų persvarą. Tokia "Tondo" nuosmukio priežąstis paprasta. Begalinis klaidų skaičius ir neparuošti metimai, kurie kartais, net neliesdavo lanko. Šeimininkai laimėjo šį kėlinį 16 taškų persvara – 28:16, ir įgijo 30 taškų pranašumą – 58:28.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. "Tondas" dar labiau atsiliko. Komandos žaidėjai akivaizdžiai buvo nepatenkinti savo žaidimu,po netaiklių metimų netrūko emocijų protrūkių . Tuo tarpu šeimininkai nors ir dažnai klysdami, tačiau didino persvara, kuri nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui siekė 35 taškus – 76:41. Po rungtynių pralaimėjusių treneris nekomentavo savo komandos žaidimo.

Laimėjusiųjų komandos treneris džiaugėsi pergale, tačiau apgailestavo, jog buvo padaryta begalė klaidų.

"Bero & Termoizola": M.Juchnevičius 28 (9/12 dvitaškiai), R.Pumputis 10, R.Mieldažys 9 taškai (12 atk.kam).

"Tondas": M.Ramaška 11, P.Kripčenko 10 taškų (10 atk.kam).

"JMI & Florvita" taip pat nepasigailėjo "Tondo" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 22:30 val.)"Bero & Termoizola" suklupo antrąjį kartą iš eilės (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 21:25 val.)"Bero & Termoizola" tik per plauką išsaugojo persvarą prieš "Kauno energiją" (2010 vasario 05 d., penktadienis, 22:03 val.)"Bero & Termoizola" gavo antausį nuo "Club 9 & Bioprojektas" ekipos (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Bero & Termoizola" rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę iš "Fornestas" rankų (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 20:42 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" neturėjo vargo su "Tondu" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 20:56 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Tondas" komandą (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:14 val.)"Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" be gailesčio sutriuškino "Tondą" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:12 val.)"Agava & ASS E+H" be pasigailėjimo nušlavė "Tondas" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 23:19 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" II turą pradėjo nušluodama "Tondas" ekipą (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:14 val.)