BERO & TERMOIZOLA vs CLUB 9 & BIOPROJEKTAS (51:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Bero & Termoizola" gavo antausį nuo "Club 9 & Bioprojektas" ekipos

2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 23:09 val., peržiūros: 5451
Trečiadienio vakarą įvyko akistata tarp "Bero & Termoizola" bei "Club 9 & Bioprojektas" komandų. Šeimininkai parodė prideramą svetingumą ir leido svečiams išsivežti pergalę 15 taškų skirtumu 51:66.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir lygiai. Vienai komandai pelnius taškus tuoj sekė toks pat sėkmingas varžovų atsakas. Vis tik, komandinėmis pastangomis šeimininkai sugebėjo atitrūkti rezultatu 12:6. Tačiau tai truko neilgai. Svečiai likusią kėlinio dalį laimėjo 9:0 ir ne tik išlygibo, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (12:15).

Antrojo kėlinio pradžia "Club 9 & Bioporojekto" komandai susiklostė labai sėkmingai. Tomas Daranda ir Vaidas Laukaitis kartu pelnė 10 taškų, o varžovai neatsakė niekuo ir skirtumas tarp varžovų šoktelėjo iki 13 taškų (12:25). Galiausiai šeimininkų ekipos taškų sausrą nutraukė Rokas Pumputis pataikydamas iš toli (15:25). Tačiau kėlinio pabaigą ir vėl sėkmingiau užbaigė svečiai. Jie pelnė 7 taškus, į savo krepšį praleisdami tik 2, ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė sau 15 taškų persvarą (17:32).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo abiejų komandų baudų metimais. Rokas Pumputis realizavo abi mestas baudas, o Vaidas Laukaitis įmetė penkias baudas iš šešių, o šeimininkams dar tris taškus tolimu metimu pelnė Vytautas Leknickas ir skirtuams išliko nepakitęs (22:37). Likusią kėlinio dalį abi ekipos ir toliau kovojo kaip lygus su lygiu, o po teisėjo švilpuko, skelbiančio ketvirčio pabaigą "Club 9 & Bioprojektas" išsaugojo dviženklę persvarą (34:48).

Ketvirtasis kėlinukas kiek sėkmingiau susiklostė "Bero & Termoizola" vyrams. Martynas Juchnevičius ir Mantas Bartaševičius pataikė po tolimą tritaškį, o Vaidas Laukaitis atsakė dvitaškiu (40:50). Pajutę, kad varžovai pradėjo mažinti skirtumą svečiai įjungė aukštesnę pavarą. Spurtavę rezultatu 2:12 svečiai padidino savo pranašumą iki rekordinio 20 taškų (42:62). Vis tik, šeimininkai nesiruošė kapituliuoti anksčiau laiko. Rokas Pumputis pelnė 5 taškus, o Martynas Juchnevičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų. Vytautas Leknickas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (51:62). Tačiau galutinį žodį tarė svečiai. Stasys Rekašius sumetė abi baudas, o Tomas Daranda pelnė du taškus ir įtvirtino savo pergalę 15 taškų skirtumu (51:66).

"Bero & Termoizola" ekipoje sėkmingiausiai sužaidė: Rokas Pumputis 18 taškų, Martynas Juchnevičius 13 taškų (5 rez. perd, 6 perimti ka), Vytautas Leknickas 11 taškų.

"Club 9 & Bioprojektas" komandoje išsiskyrė: Vaidas Laukaitis 28 taškai (16 atk. kam), Haroldas Nevidauskas 12 taškų (6 atk. kam), Tomas Daranda ir Erikas Biržys po 8 taškus (atitinkamai 7 ir 9 atk. kam).

"YIT Kausta" po įnirtingos kovos palaužė "Club 9 & Bioprojektas" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Regitra & Sanistal KG" svečiuose sutriuškino "Club 9 & Bioprojektas" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Bero & Termoizola" suklupo antrąjį kartą iš eilės (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 21:25 val.)"Bero & Termoizola" nugalėjo "Tondą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:48 val.)Užtikrinta "Club 9 & Bioprojekto" pergalė (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 19:45 val.)"Club 9 & Bioprojektas" įveikė "Omega" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Club 9 & Bioprojektas" neturėjo vargo su "Fornestu" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:53 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)