PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs MIKROVISATA (89:62)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų gama GTV ir Mobiringas“ eliminavo „Mikrovisatą“

2010 kovo 16 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 3405

Šiandien (kovo 16 d.) Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių lygos“ aštuntfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų - „Projektų gamos GTV ir Mobiringo“ ir jų varžovų „Mikrovisatos“ krepšinio komandų. Nors ir kaip svečiai stengėsi, kad varžovai nuo jų nepabėgtų, tačiau antroje rungtynių pusėje nepavyko išlaikyti nedidelio varžovų atotrūkio. „Projektų gama GTV ir Mobiringas“ nutolo nuo „Mikrovisatos“ ir šventė nesunkią pergalę, rezultatu 89-62.

Rungtynės prasidėjo taikliu M. Petravičiaus dvitaškiu. Vienintelį kartą rungtynėse varžovams pavyko išlyginti rezultatą 2-2, po taiklios atakos, kurios smaigalyje buvo J.Rajackas. Po kelių minučių skirtumas pradėjo augti ir aikštelės šeimininkai jau pirmavo rezultatu 10-6. Skirtumą per puse sumažino M.Čereška pataikydamas iš po krepšio ir vėl komandas skyrė tik du taškai, tačiau puiki „Projektų gamos GTV ir Mobiringo“ atkarpa 14-6 ir aikštelės šeimininkai jau įgijo dviženklį pranašumą 24-12. Skirtumas dar padidėjo, kai taikliu metimu kėlinį pabaigė N.Paulauskas ir po pirmojo ketvirčio, rezultatu 28-14 pirmavo „Projektų gama GTV ir Mobiringas“.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu M. Čereškos dvitaškiu, tačiau į jį šeimininkų komandos žaidėjas D.Čepulis atsakė net penkiais taškais: dvitaškiu ir tritaškiu. Komandos apsikeitė dar keliomis sėkmingomis atakomis ir kėlinio viduryje rezultatu 37-23 pirmavo „Projektų gama GTV ir Mobiringas“. Labai sėkmingai po varžovų krepšiu kovėsi šeimininkų komandos aukštaūgis M.Giedraitis vieną po kitos sėkmingai užbaigdamas atakas. Jam labai padėjo jo komandos draugas V.Grinis ypač trečiajame ketvirtyje net 6 kartus sėkmingai atidavęs rezultatyvų perdavimą, o iš viso rungtynėse jis savo komandos draugams kaip „ant lėkštutės“ padėjo kamuolį net 13 kartų ir šį tereikėdavo iš nesudėtingos padėties pataikyti į krepšį. Kėlinio pabaigoje žaidimas staigiai pagreitėjo, tai buvo labai paranku svečiams ir jie sugebėjo sumažinti skirtumą iki 10 taškų, laimėdami atkarpą 0-10, taigi, į ilgąją pertrauką abi komandos išėjo ilsėtis, rezultatui esant 51-41.

Po pertraukos atrodė, kad svečiai ir toliau mažins varžovų pranašumą, tačiau po taiklaus P. Šmito metimo buvo didelė pauzė, per kurią abi komandos niekaip negalėjo pelnyti taškų net pora minučių. Pirmoji iš netaiklių metimų serijos išsivadavo „Projektų gama GTV ir Mobiringas“ ir pradėjo didinti savo pranašumą. „Mikrovisata“ dar pelnė pora dvitaškių, tačiau šį nerezultatyvų kėlinį net 14-6, laimėjo „Projektų gama GTV ir Mobiringas“ ir po tryjų kėlinių rezultatas tapo 65-47.

Ketvirtame ketvirtyje „Mikrovisata“ palūžo, o jų varžovai tiesiog siautėjo. Tai sėkmingiausiai sekėsi daryti M. Giedraičiui, kuris labai stipriai prisidėjo prie „Projektų gamos GTV ir Mobiringo“ pergalės rezultatu 89-62.

„Projektų gama GTV ir Mobiringas“ po rungtynių džiaugėsi nesunkia pergale pakankamai dideliu skirtumu, užtikrinančių jų patekimą į sekantį atkrintamųjų varžybų etapą.

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Kauno tiltus“ (2010 sausio 19 d., antradienis, 23:54 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai" (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Mikrovisatos" (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)