Festo vs UAB „Karjeras“ & Batniavos seniūnija (55:108)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 20 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Lietuvos inžinerijos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

UAB „Karjeras“ & Batniavos seniūnija pasiekė triuškinamą pergalę

2024 spalio 20 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 12

Spalio 20 dieną, 18:15 val., Lietuvos inžinerijos kolegijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Festo" (šeimininkai) ir UAB „Karjeras“ & Batniavos seniūnija (svečiai). Rungtynės buvo be intrigos, dar pirmoje rungtynių dalyje UAB „Karjeras“ & Batniavos seniūnija pasiekė triuškinamą persvarą ir laimėjo susitikimą rezultatu 55:108 (11:27, 9:32, 23:18, 12:31).

Pirmosios minutės dar buvo lygios, bet UAB „Karjeras“ & Batniavos seniūnija labai greitai įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo. "Festo" ne tik patys sunkiai rinko taškus, bet ir visiškai nesugebėjo atsilaikyti gynyboje, todėl prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas buvo milžiniškas 20:59.

Antroje rungtynių pusėje "Festo" netgi sugebėjo laimėti vieną kėlinuką, bet tai nieko nepakeitė. Komandoms beliko sutvarkyti formalumus ir gana nuspėjamą rungtynių pabaigą paįvairino tik A. Mikučionio dėjimai, taip galingai kraunant mėgėjų lygyje galima pamatyti tikrai labai retai, tad tai buvo tarsi vyšnaitė ant torto UAB „Karjeras“ & Batniavos seniūnija komandai. O susitikimas baigėsi rezultatu 55:108.