AKIS vs STUDENTIJA (48:52)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 06 d., Šeštadienis, 18:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"C" lygoje "Studentija" iškovojo šeštą pergalę iš eilės

2010 vasario 06 d., Šeštadienis, 20:02 val., peržiūros: 4411
Vasario 6 dieną, Šeštadienį J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko “C” lygos H grupės susitikimas. Namuose žaidę „Akis“ krepšininkai rungtyniavo su svečiais „Studentija“. Iki šių varžybų „Studentijos“ komanda buvo iškovojusi visas penkias pergales, o „Akis“ per penkis susitikimus laimėjo tik kartą. Pirmą ketvirtį komandos žaidė lygiai. Kėlinys baigėsi minimalia persvara pirmaujant „Studentijai“. Antras ketvirtis vyko nerezultatyviai, o jį geriau sužaidė šeimininkai. Sužaidus pusę varžybų 29:24 priekyje buvo „Akis“. Trečias ketvirtis vyko lygiai, o po jo „Akis“ vis dar pirmavo penkiais taškais (42:37). Ketvirtame kėlinyje, geros gynybos dėka, „Studentja“ pasivijo varžovus, o varžybų gale išsiveržė į priekį ir nugalėjo rezultatu 48:52. „Studentija“ iškovojo šeštą pergalę D grupėje, o „Akis“ pralaimėjo jau penktą kartą.

Nors varžybas taikliu dvitaškiu pradėjo „Studentijos“ žaidėjas T.Gaurilčikas, netrukus taikliu tritaškiu į jo metimą atsakė Š.Rutaitis („Akis“) ir išvedė savo komandą į priekį (3:2). Po šio metimo, kurį laiką taškų nepavyko pelnyti „Akies“ krepšininkam, o per tą laiką „Studentija“ pelnė aštuonis (3:10). Komandos jau buvo sužaidusios pusę kėlinio. Dviejų minučių atkarpą geriau sužaidę „Akies“ krepšininkai, priartėjo prie varžovų (10:11). V.Alosevičius („Studentija“) kėliniui artėjant link pabaigos vėl pelnė dvitaškį ir padidino svečių persvarą iki trijų taškų (10:13). Devintą kėlinio minutę „Akies“ žaidėjai pataikė du dvitaškius ir antrą kartą šios dienos varžybose išsiveržė į priekį (14:13). Ketvirčio pabaigoje, M.Namavičius („Studentija“) dviem taikliais baudų metimais į priekį išvedė „Studentija“. Pirmas ketvirtis baigėsi „Studentijai“ pirmaujant vienu tašku (14:15).

Antrame kėlinyje, sužaidus dvi su puse minutės, „Akis“ pirmavo 20:18. Vėliau komandom nesisekė pelnyti taškus. Po trijų minučių pertraukos, pirmas taškus pelnė „Studentijos“ žaidėjas R.Marozas. Po jo metimo rezultatas tapo lygus (20:20). Netrukus V.Sutkus („Akis“) vėl išvedė „Akies“ komandą į priekį (22:20). Likus iki kėlinio pabaigos trim minutėm, šeimininkai pirmavo dviem taškais (24:22). Likus dviem su puse minutės, taikliu metimu R.Marozas („Studentija“) vėl išlygino rezultatą. Per paskutines dvi minutes „Studentija“ taškų nepelnė. „Akis“ tuo pasinaudojo – po taiklaus dvitaškio ir tritaškio, kuriuos pataikė R.Kuzmickas („Akis“), šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą (29:24).

Trečią ketvirtį truputį geriau pradėjo „Studentija“. Per pirmas tris kėlinio minutes, jie sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (31:29). Netrukus du dvitaškius pataikė „Akis“ ir padidino persvarą iki šešių (35:29). Komandos jau buvo sužaidusios puse ketvirčio. M.Namavičius („Studentija“) ir V.Alosevičius („Studentija“) šeštą ketvirčio minutę pataikė dvitaškius, vėl sumažindami šeimininkų persvarą iki dviejų taškų (35:33). Po dviejų taiklių P. Sutkaus („Akis“) dvitaškių, šeimininkai vėl atitrūko (39:33). Per likusį laiką „Studentijai“ pavyko persvarą sumažinti vienu tašku. Prieš prasidedant paskutiniui ketvirčiui, penkiais taškais pirmavo „Akis“ (42:37).

Sužaidus beveik dvi minutes ketvirtame ketvirtyje, R.Marozas („Studentija“) pelnė dvitaškį (42:39). „Studentija“ spaudė varžovus, neleisdami laisviem atakuoti krepšio, atlikti perdavimų. Sužaidus pusę kėlinio, komandas skyrė tie patys keturi taškai (46:43). Likus truputį daugiau nei trim minutėm iki kėlinio pabaigos, tritaškį pataikė „Akies“ žaidėjas P.Sutkus (48:43). Tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai šiose varžybose. Aktyviai gindamiesi, likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos, svečiai sumažino „Akis“ komandos pranašumą iki vieno taško (48:47). Likus 19 sekundžių, L. Navickas („Studentija“) pataikė abu baudų metimus ir išvedė savo komandą į priekį (48:49). Paskutinė „Akis“ komandos ataka baigėsi klaida, o prieš paskutinį švilpuką, „Studentijos“ žaidėjas M.Namavičius pataikė tritaškį. Varžybos baigėsi rezultatu 48:52.

Trenerių komentarai

„Studentija“: „Mums buvo problemų – neturėjom nei vieno tikro įžaidėjo. Pirmą kart teko žaisti be įžaidėjo, todėl nesusitvarkėm su greitu puolimu, nelabai pataikėm. Varžovai gerai sužaidė. Geras mačas, iš tikrųjų padarėm gražų, bet ant savo galvos.“

„Akis“ treneris sakė: „Teisėjai leido karą aikštelėj ir smagu, kad traumų negavom. Priešininkai kaip leido, taip ir žaidė.“

„Studentija“: R.Marozas 16 (18 atk. kam.), M.Namavičius 11, V.Alosevičius 9
„Akis“: D.Pauliukevičius 10, R.Kuzmickas 9, J.Kairaitis 8
"Studentija" iškovojo triuškinančią pergalę (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 20:07 val.)"Studentija" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:08 val.)“Studentija” iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:11 val.)"Studentija" išplėšė pergalę iš "Amentia AD Astra" rankų (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Baltvesa" iškovojo užtikrintą pergalę (2009 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:51 val.)"Amentia Ad astra" išbarstė pranašumą, tačiau pergalę pasiekė (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)"Studentija" pirmame kėlinyje susikrautą persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:39 val.)"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)Išvykoje žaidę "Studentija" sutriuškino "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)