IKI DUGNO vs STUDENTIJA (39:68)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 09 d., Antradienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Studentija" iškovojo dar vieną lengvą pergalę

2010 vasario 09 d., Antradienis, 21:08 val., peržiūros: 4598
Antradienį, Vasario 9 dieną, Vydūno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos H grupės rungtynės. Aikštės šeimininkai „Iki dugno“ priemė svečius „Studentija“. Iki šių varžybų „Iki dugno“ komanda buvo pralaimėję visas šešias varžybas, o „Studentija“ visas šešias laimėję. Nors pirmomis varžybų minutėmis vyko lygi kova, bet „Studentija“ greit pagerino žaidimą ir spurtavo 0:14 (5:19). „Iki dugno“ komandai sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Sužaidus pusę varžybų 19 taškų pranašumą turėjo „Studentija“ (15:34). Svečiai trečiame ketvirtyje nesustojo triuškinti varžovų. Penktą trečio kėlinio minutę rezultatas buvo 15:48, o „Iki dugno“ po ilgosios pertraukos dar nebuvo pelnę taškų. Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Jį komandos žaidė lygiai. Rungtynės baigėsi dar viena „Studentijos“ pergale (39:68). „Studentija“ laimėjo 7 kartą iš eilės, o „Iki dugno“ liko be pergalių „C“ lygos H grupėje.

Rungynės prasidėjo lygiai. Pirmas varžybose, taikliu tritaškiu metimu, taškus pelnė J. Konovalenko („Studentija“) (0:3). Netrukus taikliu tolimu metimu M.Masaitis („Iki dugno“) rezultatą išlygino. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Tada „Studentija“ pradėjo spurtą. R.Marozas („Studentija“) ir T.Gaurilčikas („Studentija“) dvejose atakose pelnė dvitaškius su pražanga. Tiesa, pirmasis baudos metimo nepataikė, bet „Studentija“ pirmavo jau 5:10. „Studentija“ apsigynė nuo kelių „Iki dugno“ atakų, o tuo metu patys pataikė tris tritaškius. Likus dviem su puse minutės iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 5:19. R.Rakauskas („Iki dugno“) veržliai žaisdamas sugebėjo du kart išprovokuot varžovų pražangas, o iš keturių baudų metimų pataikė tris. Kėlinio pabaigoje „Studentija“ pelnė dar du taškus. Po pirmo ketvirčio 8:21 pirmavo svečiai.

Antrą kėlinį „Studentija“ pradėjo spurtu 0:6 ir padidino persvarą iki 19 taškų (8:27). Komandos antrą kėlinį žaidė nerezultatyviai. Sužaidus penkias minutes 13:31 pirmavo svečiai. Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos, K.Pekis („Studentija“) pelnė du taškus, o netrukus stojęs prie baudų metimo linijos pataikė vieną iš dviejų mestų metimų (13:34). Ketvirčio pabaigoje dvitaškį pavyko pataikyti P. Škėriui („Iki dugno“), bei sumažinti varžovų persvarą iki 19 taškų. Sužaidus pusę varžybų, 15:34 pirmavo „Studentija“. Šiame ketvirtyje visus aštuonis mestus baudų metimus prametė „Iki dugno“ žaidėjas R.Rakauskas. „Studentija“ aktyvios gynybos dėka, varžovam leido imesti tik 15 taškų bei privertė juos suklysti 17 kartų.

Trečią ketvirtį geriau pradėjo „Studentija“. Jie pelnė šešis taškus be atsako (15:40). Netrukus dar du tritaškius ir dvitaškį pridėjo T.Gaurilčikas („Studentija“) ir komandas skyrė 33 taškai (15:48). Pirmus taškus „Iki dugno“ komandai pavyko pelnyti tik besibaigiant septintai kėlinio minutei (17:48). Netrukus dar du dvitaškius pataikė „Iki dugno“ ir persvara truputį sumažėjo (21:48). Į šeimininkų spurtą dar vienu tritaškiu atsakė T.Gaurilčikas („Studentija“). Ketvirčio pabaigoje komandos pataikė dar po vieną dvitaškį. Po trijų kėlinių įtikinamai pirmavo „Studentija“ (23:53).

Ketvirto kėlinio pirmą pusę geriau žaidė „Iki dugno“. Po spurto 10:4, jie sumažino varžovų persvarą iki 24 taškų (33:57). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos, 37:60 pirmavo „Studentija“. Per paskutines dvi minutes, „Iki dugno“ komandai dvitaškį pelnė P.Sakalauskas, o „Studentijai“ J. Konovalenko. Du K. Pekio („Studentija“) tritaškiai leido svečiam vėl padidinti persvarą ir laimėti varžybas 29 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 39:68.

„Studentija“ komandos treneris po varžybų sakė: „Šį kartą neblogai sužaidėm, tik nekrito, turėjom daugiau taškų laimėt. Tikėjomės, kad daugiau „pakris (metimų)“. Daugiau viskas buvo gerai, gerai gynyboje sužaidėm. Bandėm derinius padaryt, bet nelabai gavosi.“ Paklaustas, ar komanda atsipalaidavo įgijusi didelę persvarą, treneris atsakė teigiamai.

„Studentija“: T.Gaurilčikas 23 (11 atk. kam., 31 naudingumo balas), K.Pekis 16, R.Marozas 9 (10 atk. kam.)
„Iki dugno“: R.Rakauskas (12 atk. kam.) ir M.Masaitis po 7, M.Krūvelis 6

"Studentija" iškovojo triuškinančią pergalę (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 20:07 val.)“Studentija” iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:11 val.)"C" lygoje "Studentija" iškovojo šeštą pergalę iš eilės (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 20:02 val.)"Baltvesa" pasiekė nelengvą pergalę (2009 spalio 31 d., šeštadienis, 17:20 val.)"Iki dugno" iškovojo pergale (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 18:02 val.)"Studentija" išplėšė pergalę iš "Amentia AD Astra" rankų (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Amentia Ad astra" išbarstė pranašumą, tačiau pergalę pasiekė (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)"Studentija" palaužė "Robotukų armiją" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:46 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)"Studentija" svečiuose palaužė Prienų "Vėją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:53 val.)