BC SPORTO FĖJA - 2 vs STUDENTIJA (81:92)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

“Studentija” iškovojo nesunkią pergalę

"BC Sporto Fėjai 2" nepadėjo, net dviguba gynyba
2009 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 20:11 val., peržiūros: 5806

Šeštadienį ( 11-21) „KTK“ sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos komandos „BC Sporto fėja – 2“ (šeimininkai) ir „Studentija“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje susikrovę dviženklį pranašumą „Studentijos“ krepšininkai sugebėjo jį išlaikyti iki pačios rungtynių pabaigos. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 81:92.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu bei sėkmingu prasiveržimu po krepšiu.Svečiai į tai atsakė spurtu 10:0. Įpusėjus ketvirčio laikui komandas skyrė jau dešimt taškų (13:23). Per likusį laiką rezultatas ryškiai nepakito ir po pirmųjų dešimties minučių jis buvo 18:25.

Antrasis ketvirtis pademonstravo kiek kovingesnį žaidimą. Pradėję pataikyti tolimus metimus „BC Sporto fėja – 2“ žaidėjai sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų. Pralaimėjusi kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkų ekipa nesugebėjo persverti rezultato , bet ir leido varžovams atstatyti dviženklį pranašumą (36:47). Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 38:49 (20:24).

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Studentijos“ varžovai. Svečiai suaktyvinę gynybą varžovams leido atakas užbaigti dažniausiai tik neparuoštais tolimais metimais. Pasinaudojusi „BC Sporto fėja – 2“ komandos duobe „Studentija“ padidino savo persvarą iki devyniolikos taškų. Paskutiniosiomis kėlinio minutėmis iniciatyvą perėmė šeimininkai ir sumažino persvarą iki devynių taškų. Ketvirtį užbaigė „Studentijos“ J.Budriūnas, pataikęs tolimą metimą ir sugrąžinęs savo ekipai dviženklę persvarą 55:67 (17:18).

Ketvirtasis kėlinukas parodė ramų žaidimą. Šeimininkai dažnai savo atakas užbaigdavo tolimais metimais , taip bandydami mažinti varžovų pranašumą. Svečiai stengėsi nemažinti tempo ir toliau puikiai atakavo iš vidutinio nuotolio. Net ir pataikyti tolimi metimai nieko nenulėmė galutiniam varžybų rezultatui , kuris buvo 81:92 (26:25).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos atstovas sakė : „ Geros varžybos , ekipa sužaidė gerai. Nuo visos „Studentijos“ komandos gimtadienio proga sveikinimai varžovų žaidėjui Simui Kerinui“.

Pralaimėjusios ekipos treneris teigė : „ Ekipoje trūko keletos pagrindinių žaidėjų , tačiau varžovai šiandien buvo stipresni“.

“BC Sporto fėja – 2“ : Ž.Milašius ( 22 taškai ).

“Studentija“ : R.Marozas ( 26 taškai ir 10 atkovotų kamuolių).

"Studentija" iškovojo triuškinančią pergalę (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 20:07 val.)"Studentija" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:08 val.)"Kauno SRC-2" iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 20:14 val.)"C" lygoje "Studentija" iškovojo šeštą pergalę iš eilės (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 20:02 val.)Taiklūs tolimi metimai atnešė "Kauno" komandai nesunkią pergalę (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 17:34 val.)"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Baltvesa" pasiekė nelengvą pergalę (2009 spalio 31 d., šeštadienis, 17:20 val.)"Studentija" išplėšė pergalę iš "Amentia AD Astra" rankų (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)"Amentia Ad astra" išbarstė pranašumą, tačiau pergalę pasiekė (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)