KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & LYTAGRA vs STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (87:57)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 16 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Sirgalių lydimi "KER & Lytagra" žaidėjai ir toliau žengia be pralaimėjimų

Šiandien vėl užsiautė Jonas Paužuolis ir Petras Aleksonis
2009 sausio 16 d., Penktadienis, 21:56 val., peržiūros: 4383

Šį vakarą, "Kauno Kolegijos" sporto salėje "KER & Lytagra" namuose priėmė "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" žaidėjus. Praktiškai nuo pradžių iniciatyvą laikę savose rankose šeimininkai nesuklupo, ir iki varžybų pabaigos vis didindami persvarą susirinko net 30-ties taškų pranašumą. Bedras rezultatas buvo 87:57.

Pirmosiomis minutėmis svečiai dar bandė imtis iniciatyvos, tačiau laimėję pirmają atkarpą 7:2 jie susileido, ir "gavę" 13 "sausų" taškų tegalėjo žiūrėti į priešininkus ir jiems pavydėti. Jie dar bandė taisyti padėtį, tačiau taiklūs tolimi "KER" metimai tiesiog žudė juos. per kėlinuką buvo pataikyta 5/7 tritaškiai metimai, tai lėmė net 14 taškų skirtumą tarp ekipų – 29:15.

Antrajame kėlinuke kiek paspausti šeimininkai kiek pasimetė, ir išbarstė savo persvarą iki 10 taškų, tačiau netrukus jie atsigavo, ir per kelias minutes laimėję atkarpą 15:8 vėl susigražino turėtą persvarą. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje nepakito – tarp komandų išliko 18 taškų skirtumas {51:33).

Antroji rungtynių pusėje šeimininkai tik įrodinėjo, jog jie šiandien stipresni. Puikus tolimų metimų pataikymo koeficientas leido jiems nesunkiai rinkti taškus. Tuo tarpu svečiai metė daug, tačiau didelė dalis metimų skrijo pro šalį ( dvitaškiai 10/37, tritaškiai 1/10). Taigi dar kiek pasispardę jie per abu kėlinukus sugebėjo susirinkti 24 taškus, o "KER" smagindamiesi susikrovė dar 36. Padidinę persvarą dar 12-lika taškų šeimininkai šventė pergalę rezultatu 87:57.

Naudingiausiai rungtynese sužaidė P.Aleksonis(""KER") – jis pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atlikęs dvigubą dublį susirinko 34 naudingumo balus. Nuo jo neatsiliko komandos draugas J.Paužuolis – žaidėjas sumetė 28 taškus, ir surankiojo 10 kamuolių. Atlikęs taip pat dvigubą dublį jis surinko kiek mažiau – 32 naudingumo balus.

"KER & Lytagra" su savo sirgaliais ir toliau įrodinėja, jog jie yra geriausi (2009 sausio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)"KER & Lyragra" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:51 val.)"KER & Lytagra" pergalingai pabaigė reguliarųjį sezoną (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:52 val.)Tritaškių konkursą laimėjo "KER & Lytagra" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:08 val.)"KER & Lytagra" po sunkios kovos pateko į ketvirtfinalį (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 21:37 val.)"KER - Lytagra" sugebėjo palaužti namų sienas gynusius "E-Start Club" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:07 val.)Puikiai žaidusi "KER & Lytagra" ekipa nepaliko jokių vilčių "KK Policijai" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 21:41 val.)"KER & Lytarga" nesunkiai įveikė "Puskarininkių Mokyklą" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:58 val.)"KER & Lytagra" ir antrą kartą užtikrintai įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:23 val.)Regbio maču virtusiose varžybose "KER & Lytagra" ekipos pergalė (2009 vasario 06 d., penktadienis, 22:55 val.)