GB UNITED vs CELSIS (68:69)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 23 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Celsis“ vos išnešė sveiką kailį

2009 kovo 23 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 6032

Šiandiena Babtų mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „GB United“ ir svečių „Celsis“ ekipos. Po dramatiškos varžybų pabaigos pergalę išplėšė svečių ekipa, kuri laimėjo minimalia persvara 69:68.

Pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo šeimininkų ekipai, jie daug klydo ir sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Svečių ekipa puikiai išnaudojo savo progas, bet varžovų klaidas, bei laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 18:9.

Antrame kėlinyje šeimininkų ekipa pradėjo mažiau klysti ir tai davė vaisių. Visa kėlinį vyko atkakli kova, bet šeimininkam sunkiai sekėsi sumažinti skirtumą, nors jie laimėjo šį kėlinį minimalia persvara, tačiau po dviejų kėlinių pralaiminėjo rezultatu 26:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai susikaupė ir pradėjo mažinti pranašumą. Svečiam sunkiai sekėsi įveikti kieta šeimininkų gynyba. Sužaidus apie 7 minutes šeimininkai pirmąjį kartą išsiveržė į priekį 43:42, tačiau kėlinį vis tiek laimėjo svečių ekipa 49:47.

Paskutiniame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Abi komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis. Likus žaisti apie 50 sekundžių iki kėlinio pabaigos šeimininkai išsiveržė į priekį 67:67, tačiau po minutinės pertraukėlės svečiai pelnė du taškus su pražanga, bet baudos metimas skriejo pro šalį, o šeimininkai per likusia sekundę nesugebėjo pelnyti taškų ir pralaimėjo rezultatu 69:68.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė Tomas Čerba pelnė 8 taškų.

Pralaimėjusioje ekipoje geriausiai pasirodė Vitalijus Kasperaitis pelnęs 36 taškus.

Marius Bagdonas „GB United“ vyr. treneris: Tai buvo sunkios varžybos, nesugenėjom pasiginti po krepšiu, bet stengsimės atsirevanšuoti kitose rungtynėse.

Liutauras Pečkaitis „Celsis“ vyr. treneris: Šiandiena varžybose buvo puiki kova, pas mus šiandiena nežaidė du komandos lyderiai, tačiau džiaugiuosi, jog komanda šventė pergalę.

"Celsis" iškovojo pirmąją pergalę (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)"Celsis" nepaliko jokių vilčių "Kautrai" išplėšti nors vieną pergalę (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Celsisi" po gražios kovos palaužė "YIT Kausta" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Celsis" iniciatyvą perėmė tik ketvirtajame kėlinyje (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)Celsis" įveikė "Bioprojektą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)Po įtemptos kovos "Inreal NT & Invalda" įveikė "GB United" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:44 val.)Metimas paskutinę rungtynių sekundę, atnešė pergalę "GB United" ekipai. (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:41 val.)