ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs INREAL NT & INVALDA (87:63)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 25 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Trečioji "ESS VP & Borbet" pergalė iš eilės

Krepšį atakuoja vienas iš nugalėtojų lyderių D.Budginas
2009 sausio 25 d., Sekmadienis, 23:37 val., peržiūros: 4211

Šį vakarą J.Dobkevičiaus sporto salėje "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" priėmė svečius "Inreal NT & Invalda" ekipą, ir po gana nesunkios kovos šeimininkai iškovojo trečiają pergalę iš eilės "Įmonių" lygos Iššūkio taurės turnyre, rezultatu 87:63.

Rungtynių pradžioje ekipos kovėsi taškas į tašką. Tik įpusėjus kėliniui "ESS VP & Borbet" išsiveržė į priekį 7-ių taškų persvara (18:11), tačiau kėlinio pabaigoje sėkmė šypsojosi svečių ekipai ir skirtumas sumažėjo iki minimumo – 18:17.

Antrasis ketvirtis buvo ypač nesėkmingas "Inreal NT – Invalda" ekipai – šeimininkai pelnė 11 "sausų" taškų ir rezultatas tapo 31:20. Iki kėlinuko pabaigos svečiai nepajėgė atsitiesti ir skirtumas tarp komandų po antrojo kėlinio padidėjo iki 14-os taškų (40:26).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – "ESS VP & Borbet" ir toliau diktavo žaidimo eigą. Kėlinio viduryje šeimininkai spurtavo 12:0 ir skirtumas padidėjo iki 23-jų taškų (55:32). Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo rezultatu 59:40.

Paskutiniajame kėlinyje abi ekipos sėkmingiau atakavo, žaidimas tapo rezultatyvesnis. Nors šis kėlinys nieko nebelėmė, "ESS VP & Borbet" krepšininkai per daug neatsipalaidavo ir vis didino savo persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:63.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo E.Sliežauskas (25 taškai), 24 pelnė D.Budginas.

"Inreal NT – Invalda" ekipoje geriausiai pasirodė 29 taškus pelnęs A.Gasiūnas (18 atkovotų kamuolių).

"ESS VP & Borbet" smaginosi prieš "Elintą" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Po dramatiškos kovos, sunki ir labai reikalinga ESS VP & Borbet pergalė (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“ (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)"ESS VP & Borbet" iškovojo trečiąją vietą "Įmonių" lygos "Iššūkio taurėje" (2009 gegužės 19 d., antradienis, 21:48 val.)"Elinta" lieka be pergalių (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Ilgai laukta "Elintos" pergalė (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)Po atkaklios kovos "Teo" pergalė (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:26 val.)